Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:26:30
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Prijateljstvo" iliti drugarstvo  (Pročitano 21443 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ne zvuci mi da ih bas smatras prijateljima, vec nekom obavezom koje ne mozes da se resis.

Znaš što - izgleda da je ovo istina  Smile
Hvala na savjetu  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 250
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung GT-I9300
U osnovnoj skupis 5-10 drugara i lepo funkcionisete... Dodje srednja pa svako na svoju stranu... U srednjoj ponovo nadjes novih 5-10 drugara i sve je ok... Faks, pa opet svako na svoju stranu... Na faksu ponovo nadjes nekoliko drugara... Posle faksa posao, na poslu imas nekoliko kolega s kojima lepo saradjujes, i druzis se s njima... I sta sad, kad god te neko pozove od doticnih 50 drugara na kafu ima da ides samo zbog toga sto si se nekada fino kontala s njima??? A jedine stvari o kojima se tada prica su dozivljaji iz osnovne, ili ribolovacke price i secanja, koja se jedna te ista, uvek prezvakavaju svaki put... A uz to je svakako tu i devojka/decko pa i nju treba nekako uglaviti u slobodno vreme koje ti ostane izmedju "druzenja"...
Kako napredujes u zivotu, tako i nailazis nove prijatelje... A sa onima koji su ostali na istom nivou kao u osnovnoj, ne pricas vise... Ne zato sto sa tobom nesto nije u redu, nego zato sto si vec zavrsila i faks/srednju/udala se/zaposlila... i imas sasvim druge probleme i prioritete u zivotu...
Tako da to sto se Tebi desava nije nista cudno i neobicno... Svako prolazi kroz to...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 221
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4






ako ti je neko prijatelj on ce to biti ceo zivot bez obzira da li se zovete ili ne.....
pravi prijatelj ce uvek da bude tu za tebe kad ti je potreban i pokusace da te ne izneveri. samo pustis pesmu moji drugovi od bajage i sve ce da ti bude jasno Smile

 Smile

DA i ja dodam nesto.
Kad se zene posvadjaju, urade to uglavnom zbog muskarca.
Da bi muskarac i zena postali iskreni drugari i ptijatrlji, moraju prvo biti ljubavnici.


 Smile jel?
Ja imam iskrene muske prijatelje sa kojima nikad nisam bila u vezi bilo kakve vrste i savrsheno dobro funkcionishemo  Smile


Dobro, to sto sam napisao je jedna od teza, ali je za razmisljanje.
Sto se tice tvojih prijatelja, to je lepo, ali dok te neko od njih ne startuje. Ipak te oni gledaju i kao zenu.
Ako se to i desi,onda moras da napravis izbor. Ili ce ljubav da bukne, ili je prijateljstvu kraj.
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Samsung 
U osnovnoj skupis 5-10 drugara i lepo funkcionisete... Dodje srednja pa svako na svoju stranu... U srednjoj ponovo nadjes novih 5-10 drugara i sve je ok... Faks, pa opet svako na svoju stranu... Na faksu ponovo nadjes nekoliko drugara... Posle faksa posao, na poslu imas nekoliko kolega s kojima lepo saradjujes, i druzis se s njima... I sta sad, kad god te neko pozove od doticnih 50 drugara na kafu ima da ides samo zbog toga sto si se nekada fino kontala s njima??? A jedine stvari o kojima se tada prica su dozivljaji iz osnovne, ili ribolovacke price i secanja, koja se jedna te ista, uvek prezvakavaju svaki put... A uz to je svakako tu i devojka/decko pa i nju treba nekako uglaviti u slobodno vreme koje ti ostane izmedju "druzenja"...
Kako napredujes u zivotu, tako i nailazis nove prijatelje... A sa onima koji su ostali na istom nivou kao u osnovnoj, ne pricas vise... Ne zato sto sa tobom nesto nije u redu, nego zato sto si vec zavrsila i faks/srednju/udala se/zaposlila... i imas sasvim druge probleme i prioritete u zivotu...
Tako da to sto se Tebi desava nije nista cudno i neobicno... Svako prolazi kroz to...

tako nekako biva... svako prolazi kroz to
kako se menjaju zivotne okolnosti, interesovanja, prioriteti, neki ljudi se gube u izmaglici, a drugi se pojavljuju na horizontu...
doduse, ima i prijatelja koji potraju- ne samo zbog starih dobrih vremena, vec i zato sto neke zajednicke tacke nisu iscilele... jer koliko god kalkulisao, neki ljudi ti prijaju, a neki ne... tako da, zatvarao- ne zatvarao vrata za sobom, na to se ne moze uticati  Smile
« Poslednja izmena: 18. Jun 2007, 19:55:37 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Samsung Z 240
Ja sam imala drugaricu, koju sam smatrala najbliskijom, družile smo se od obdaništa, i sve do prošle godine.
Jednostavno...već duži period sam osećala neku zluradost, sujetu, neposvećenost našem drugarstvu i sama sam prekinula taj odnos, posle jedne njene velike ispale.
Samo sam je nazvala i rekla da nema više svrhe da se viđamo, jer njoj više nije stalo do mene koliko meni do nje. Bilo je teško, nedostajala mi je, ali sam nakon puno razmišljala ukapirala da su sve te godine našeg druženja bile, na neki način neiskrene. I ja sam činila greške, ali nikada je nisam povredila, jer sam gluposti činila sama sebi. I njoj je sada žao, ali mislim da bi bilo iluzorno počinjati ispočetka, jer to više nije to.
Jednostavno, neki ljudi su u našim životima na određeni period a neki doživotno, mada garancije nema.
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Stvar je izgleda gotova. Osjećam poprilično olakšanje i to me pomalo iznenađuje.

Hvala svima na savjetima. Vrijeme je za novi list papira  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


"Nisu loša vremena, nego čovek."

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 7244
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Samsung Z 240
Stvar je izgleda gotova. Osjećam poprilično olakšanje i to me pomalo iznenađuje.

Hvala svima na savjetima. Vrijeme je za novi list papira  Smile
I ja sam se upravo tako osećala.
IP sačuvana
social share
Ništa nije samo po sebi dobro, ni loše, zavisi samo šta o njemu mislimo
"Jučer sam bio pametan. Stoga sam želio mijenjati svijet. Danas sam mudar. Stoga mijenjam sebe.

(Sri Chinmoy)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Пустињу краси то што се у њој скрива бунар!!!

Zodijak
Pol Žena
Poruke 12617
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Свака птица своме јату лети.
Ако си орао, не дружи се са пилићима. Можда су лепи, али не могу да лете!
IP sačuvana
social share
         

Ко не  жели да чује плач сиромашних, плакаће и сам, али га нико неће чути.

Ви  сте сви плодови истог стабла. Не поносите се љубављу према својој земљи, радије се поносите  љубављу за цели људски род.

Мудар  човек ништа не сакупља: што више направи  за друге то више има.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 49
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Свака птица своме јату лети.
Ако си орао, не дружи се са пилићима. Можда су лепи, али не могу да лете!
Vraški dobra misao  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:26:30
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.