Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 03:12:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Odvale poznatih licnosti  (Pročitano 31055 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
evo nekih odvala ukucana Velikog Brata V.I.P.

Maca : -Talentovan je kao moje levo mudo posle ejakulacije!  Smile.......Ujeo me komarac za jaja.Valjda mi je tu krv najslađa!.........Zagrli me oko pupka a može i niže, osjetićeš nešto tvrdo što se stalno diže, što se stalno diže... (parodira pesmu Zdravka Ćolića „Ako priđeš bliže“).........Šta mi gledaš dupe, gledaj me u potiljak, ba!...............Šminkeri, pička vam materina šminkerska.

Saša Ćurčić: -Ajkule su super! Igraju se sa decom i pomažu ljudima u radu! U jebote, pa to su delfini!...........Ne znam da li znate, ali som pliva 100 km na sat iz mesta!............Emina ima listove kao Safet Sušić!.  Smile......Šta su mi ovo dali? Ja dve rolne papira potrošim za minut!........ Nikad nisam bio u pozorištu! Ma, serem, gde nisam bio pitaj Bodu Ninkovića!........Kad me uhvati nostalgija, ja bez problema potrošim 100.000 funti, ili jednostavno kupim ferari!

Goga Sekulić : -Izašao mi je mladež od sunca!Šta sada da radimo? Imam ženu koja mi na 15 dana sređuje ruke i noge, a ja to ne umem........ Pitali su me da li hrčem i ja sam im lepo odgovorila – ne! Jednom sam celu noć ostala budna i nisam hrkala!

Peđa D Boy : - Zorice, samo tebe nisam kresnuo!  Smile Smile...........Volim kada Goga ide pretposlednja u WC, znaš kako miriše, jebo te bog  Smile...........Nek mi bog oprosti ovo što sam uradio! Izvini, Big Brother, ovo je bio šok i za mene. Sebi bih nalupao šamare, užasno se osećam.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


my moto/hocu mogu i moram

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 187
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson K750
 Smile
IP sačuvana
social share
sssssss iiiiiiiiiiii mmmmmmmm aaaaaaaaa
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nastavak:

Zorica Šuica: "Evo... čist protein" (kad su našli bubašvabu u dvorištu)

Goga Sekulić: "Idi kod Velikog brata, traži da ti daju neki piling da opereš ruke"

Danijela Vranješ: " Mora stalno da mi bude vlažna… očna duplja"

Big Lale: "Žena sa grudima odmara muškarca"

Prolazi Saša Ćurčić u roze gaćama pored Emine (manekenka), a Maca je pita: "Da li si videla nekad tolikog Pink Pantera?"

Olja Karleuša: "U životu sam radila mnogo gluposti. Neke od njih su bile pametne, a neke ne"

Olja Karleuša: "Najviše kod sebe cenim to što sam smirena", a u sledećoj rečenici: "Brzo planem, ali me brzo i prođe"

Peđa d'Boy: "Stara priča sa poremećenim sistemom vrednosti u Srbiji. Krimosi su face, a šmekeri pederi. Deco, kad počnete redovno da ka*ate ribe, sve će doći na svoje. Do tada… 'Desanka'"

big lale i pedja u kuhinji! big lale: covece, sta ce ti upaljene 4 ringle? za sta je sve to? pedja: jedna je za kafu, druga za caj, treca za dorucak... big lale: a cetvrta?!  pedja: pa za svaki slucaj!

Goga: kako one skitalice mogu da zive u kutiji. Olja: kaze se skitnice!

Olja (tek što je ušla u kuću): " sve je kicasto pod gasom. bas kao sto volim"


nadam se da ovi biseri BB V.I.P nisu bili na nekoj drugoj temi. Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 199
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
@ stefan_bg_

postoji tema o biserima iz VB VIP ...link http://forum.burek.com/index.php/topic,231189.0.html 
vecina ovih odvala iz tvog posta ima i tamo, ali kolko vidim, neke i nemaju... Smile
IP sačuvana
social share
Ono sto te ne ubije djavolski te boli ali te ne ubije Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@ stefan_bg_

postoji tema o biserima iz VB VIP ...link http://forum.burek.com/index.php/topic,231189.0.html
vecina ovih odvala iz tvog posta ima i tamo, ali kolko vidim, neke i nemaju... Smile
OK.....

Seseljeva izjava, daleke '98 na dnevniku 2

Govanci su divan i posten navod, koji se locivao na samom vubu nase gvanice, i stiti je od stvanih upada. I zato, niko ne sme da diva moje G o V a N c E. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
@ stefan_bg_

postoji tema o biserima iz VB VIP ...link http://forum.burek.com/index.php/topic,231189.0.html
vecina ovih odvala iz tvog posta ima i tamo, ali kolko vidim, neke i nemaju... Smile
OK.....

Seseljeva izjava, daleke '98 na dnevniku 2

Govanci su divan i posten navod, koji se locivao na samom vubu nase gvanice, i stiti je od stvanih upada. I zato, niko ne sme da diva moje G o V a N c E. Smile
hahaha  Smile

ili, kad je princ Aleksandar rekao:-...sreo sam se sa Kofi Ananom i sa mnogim seratorima (umesto senatorima)  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 199
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
ahahah -seratorima Smile

evo nesto sto nije bilo:

SNEKI: -Svi su se zakacili za moju rupu-

Aleksandar Vulin ex-portparol JUL-a: Da hvala Bogu ja sam ATEISTA. Smile

Jami: Dozivela sam OVULACIJU od strane publike!

Ksenija Pajcin -Gostovacu ponovo kod sitija u bosku!
IP sačuvana
social share
Ono sto te ne ubije djavolski te boli ali te ne ubije Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 6496
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ma car si bre
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Petrovaradin
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Sony xperia tipo
 Smile  Smile  Smile

Jedna voditeljka sa Kanala 9 je rekla Sasi Maticu ''Nadam se da cemo se videti opet!''  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 03:12:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.