Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:25:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Odvale poznatih licnosti  (Pročitano 31091 puta)
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Klikni na link u mom potpisu!!!

Zodijak
Pol
Poruke 868
Zastava Cuba
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Irfan Mensur - "Ukupna osvojena suma je 118 hiljada dinara i 992 dinara" (Ruski rulet, TV Pink)



--------------------------------------------------------------------------------


Mina - "Mlada sam i bio bi greh da sam sama" (Antena)



--------------------------------------------------------------------------------


Ivan Zeljković - "Od čega bi se pravio šarmirani beton?" (Milioner, BKTV)



--------------------------------------------------------------------------------


Željko Joksimović - "Završio sam muzičku akademiju, mislim, nisam diplomirao, ali evo kažem kao da sam završio" (Večernje novosti)



--------------------------------------------------------------------------------


Miroslav Lazanski - "Možda neko voli daskastu ženu, s kojom može da vodi duge intelektualne razgovore" (Ekskluziv)



--------------------------------------------------------------------------------


Ružica Čavić - "Pronalaziću nove talente i raditi s njima. Kao nekada Vuk Karadžić" (Svedok)



--------------------------------------------------------------------------------


Mira Škorić - "Koliko god da sam ja privlačna medijima, toliko oni meni nisu" (Svedok)



--------------------------------------------------------------------------------


Tatjana Vojtehovski - "Hvala na vremenu koje ste oduzeli sebi i od sebe" (Jedan pa tri, TV Pink)



--------------------------------------------------------------------------------


Tanja Vasiljević - "Gledali ste Infotop. Hvala na saopštenju" (TV Pink)



--------------------------------------------------------------------------------


Boško Jakovljević - "Nedavno sam pao s bicikla i polizao pod" (Ekskluziv)



--------------------------------------------------------------------------------


Jelena Bačić-Alimpić - "Čekaju vas vredne nagrade: mobilni telefoni, biciklovi..." (Svet plus)



--------------------------------------------------------------------------------


Goca Tržan - "U Hrvatskoj bi se osećala kao prase u Teheranu" (Antena)



--------------------------------------------------------------------------------


Miroslav Ćiro Blažević - "Naši dećki se neću predati" - poslao Stjepan Šutalo



--------------------------------------------------------------------------------


Aleksandra Denić - "Uspeo si da osvojiš zadatak" (Hoćeš-nećeš, 3K) - poslao Vladan Urošević



--------------------------------------------------------------------------------


Nataša Nešković - "Jeste, ali to nije odgovor koji smo tražili" (Slagalica, RTS1) - poslao Aca iz Dragocveta



--------------------------------------------------------------------------------


Milan Miličić:
"Moramo odmah početi sa kvizom, ali pre toga moramo pogledati reklame" (Lova za slova, TV Pink) - poslao Aca iz Dragocveta
"Pravi je trenutak ovoga trenutka da krenemo sa uključenjima" (Lova za slova, TV Pink)



--------------------------------------------------------------------------------


Đole Đogani:
"Sladžo, dodži da se mazimo preko farmerica" - poslala Đina
"Bilo nas četvoro i ja petoro" - poslao Bitanga Garcimud
"Ja svoju Sladžu nisam znao ni poznavo dok se nismo upoznali" - poslao Spooky BG
"E, nemoj da okrenem ovaj auto za 360 stepeni u rikverc i da se vratimo za Budvu" - poslao Jovan KG
"Sladžo, čekam te kod kolima"
"Čuti Sladžo, ti si glupa, pusti mene da pričam" (Zabranjeno spavanje popodne, TV Pink)
"Najtužniji trenutak u mom životu je kad mi rikno čale"



--------------------------------------------------------------------------------


Ivana Baltić:
"Reci mi, molim te, koja je fabula radnje?" (City, TV Pink)
"Od ove godine je organizovan po prvi put" (City, TV Pink) - poslala Aleksandra Trkulja



--------------------------------------------------------------------------------


Novinar sa TV Palma - "...u tom dosijeRu "Smoki" piše da je je Ljubiša Samardžić... - poslala Nina Beograd



--------------------------------------------------------------------------------


Ceca Ražnatović:
"Kad na naš stadion dolaze SUPROTNIČKI timovi..." - poslala Nina Beograd
"Navijam za Brazil, ali bih volela da pobedi neka evropska zemlja" - poslao Milan Milovanović



--------------------------------------------------------------------------------


Milan, Beograd - "Ljudi bez crnog pigmenta su albinisti (albinosi)" (Zlatna žica, BK) - poslala Aleksandra Trkulja



--------------------------------------------------------------------------------


Suzana Mančić:
"Kakvi mladići, imaju pune zube osmeha" (Zam, TV Pink) - poslao Vladan Urošević
"Znam, mnogo tražim. Ali mnogo i dajem. Ja sam ulog od milion dolara" (Sabor)



--------------------------------------------------------------------------------


Aleksandra Jeftanović:
"Čiji je to šećer na tvojoj glavi?" (City, TV Pink)
"A sa nama je i žiri koji je bio tu" (City club, TV Pink) - poslao Vladan Urošević



--------------------------------------------------------------------------------


Pile - "Ta žena mora da bude žena" (Zabranjeno spavanje popodne, TV Pink) - poslao Vladan Urošević



--------------------------------------------------------------------------------


Igor Miklja - "Morate da se konstatujete (konsultujete)" (Generalna proba, 3K)



--------------------------------------------------------------------------------


Radomir Počuča - "Sve članice su bile obavezne da se obavežu da očuvaju životnu sredinu" (Info top, TV Pink)



--------------------------------------------------------------------------------


Biljana Obradović:
"Obadve smo bile prisutne tamo" (City, TV Pink) - poslala Tijana Nović
"Svi znamo da su svetski šampioni Brazil" (City, TV Pink)
"30 kilometara nadomak od Milana" (City, TV Pink)



--------------------------------------------------------------------------------


Nenad Nenadović - "Ambalaža za tetrapak" (Skrivena kamera, TV Pink)



--------------------------------------------------------------------------------


Slobodan Grujić - "Zlato je najzlatnije" (Sportissimo, TV Pink)



--------------------------------------------------------------------------------


Ivana Bojić - "Nagrada ide pripadniku broja..." (Fonto, TV Pink)



--------------------------------------------------------------------------------


Dragana Mirković - "Volim da pijem sok od đusa" - poslala Marija Beograd



--------------------------------------------------------------------------------


Voditeljka kviza "2 miliona" - "Elementi u periodnom sistemu su poređani što vertikalno, što horizontalno" (TV Košava)



--------------------------------------------------------------------------------


Predrag, Beograd - "Hogar Veliki (Strašni)" (Kešolovac, TV Pink)



--------------------------------------------------------------------------------


Ceca Ražnatović - "Da, ja imam osećaj za filing."



--------------------------------------------------------------------------------


Zorica Marković - "Ja sam poliglota, ja volim životinje." (Grand show, TV Pink)



--------------------------------------------------------------------------------


Ivana Mihić - "Zaljubljuje se u vatrenu navijačicu Crvene zvezde, a ona znači voli Crvenu zvezdu!" (City, TV Pink)



--------------------------------------------------------------------------------


Zoran Đinđić - "Kad god sam bio na nekom od finala, uvek smo uzimali zlato." (finale EP u košarci '01 u Istanbulu)



--------------------------------------------------------------------------------


Dragan Maršićanin - "Pojedinim poslanicima glavobolja je jedini dokaz da imaju glavu." (posle sednice Skupštine Srbije)



--------------------------------------------------------------------------------


Rakel Velc - Dok je bila na dobrotvornom skupu u Cikagu, slavna filmska diva je izjavila: "Pozvali su me da dodjem u Cikago zbog toga sto je Cikago jedna od nase 52 drzave!"



--------------------------------------------------------------------------------


Den Kvejl (bivsi potpredsednik USA):
- Podrzavam svaku pogresnu izjavu koju sam izdao.
- Nedavno sam bio u poseti Latinskoj Americi, i jedino mi je zao sto u srednjoj skoli nisam naucio vise latinskog, pa da budem u stanju da razgovaram sa tim ljudima.
- Prelepo je biti ovde u velikoj drzavi Cikago. (Cikago je grad)
- Donosio sam dobre odluke u proslosti. Donosio sam dobre odluke i u buducnosti.
- Stvaracemo najobrazovanije Amerikance na svetu.
- Manji broj glasova je znak da manji broj ljudi izlazi na izbore.
- Kada su me pitali ko je izazvao demonstracije i ubistva u LA, moj odgovor je bio jasan: Ko je kriv za demonstracije? Demonstranti. Ko je kriv za ubistva? Ubice.
- Ako ne uspemo, rizikujemo da izgubimo.



--------------------------------------------------------------------------------


Sakil O`Nil - Jednom prilikom novinari su upitali Sakila O`Nila da li je video Partenon prilikom posete Grckoj, na sta je on uzvratio: "Ne mogu da se setim imena svih klubova u kojima smo bili."
- Nas napad je kao Pitagorina teorema: nema odgovora!



--------------------------------------------------------------------------------


Whitney Brown - "Ja nisam vegetarijanac zato sto volim zivotinje, nego zato sto mrzim biljke."



--------------------------------------------------------------------------------


Mel Gibson - Jednom prilikom novinari su pitali Mela Gibsona nesto u vezi sa "Hamletom", na sta je on uzvratio: "To je sjajna prica. Nije ni cudo kad u njoj ima oko osam nasilnih smrti! Zar to nije pravi triler?!"



--------------------------------------------------------------------------------


Voren Biti - Jednom prilikom Voren Biti je svojom izjavom sokirao pripadnice lepseg pola: "Dobro delo je kada ruznu devojku izvadete na rucak."



--------------------------------------------------------------------------------


Bob Dol (americki senator): "Internet je odlican nacin da se povezete na net."



--------------------------------------------------------------------------------


Jamie Shea (portparol NATO): U jednom NATO briefing Jamie Shea kaze: "Imamo dokaze da je srpski moral opao - napili su se..."



--------------------------------------------------------------------------------


Voditelji CNN:
- "...unisten je most u Novom Sadu, drugom najvecem gradu pokrajine Kosovo..."
- "...danas je bombardovana Okolina, predgradje Beograda..."
- "...Makedonija je prilicno uznemirena zbog razvoja dogadjaja na Kosovu kao i susedna Turska..."



--------------------------------------------------------------------------------


Neka od jako zanimljivih pitanja postavljena na raznim sudjenjima.
- Kazite nam doktore, je li istina da kad covek umre u snu, toga nije svestan do ujutru?
- Vas najmladi sin, dvadesetjednogodisnjak, koliko je on star?
- Jeste li bili prisutni kada su vas fotografisali?
- Da li ste bili sami ili nije bilo nikoga?
- Da li ste vi ili vas mladi brat ubijeni u ratu?
- Da li vas je ubio?
- Koliko su vozila bila udaljena u trenutku sudara?
- Bili ste tamo dok niste otisli, jel tako?
- Koliko puta ste izvrsavali samoubistvo?



--------------------------------------------------------------------------------


Vinston Cercil:
- Ako prolazite kroz pakao, samo napred.
- Istorija ce biti dobra prema meni, jer nameravam da je napisem.
- Najveca mana kapitalizma je nepravedna podela blagostanja; Najveca vrlina socijalizma je podjednaka podela bede.



--------------------------------------------------------------------------------


Gerald Ford (bivsi predsednik):
- Volim sport. Uvek gledam Detroit Tigerse na radiju.
- Stanje je blize sadasnjem nego sto je ikada bilo.
- Da je Linkoln ziv, prevrnuo bi se u grobu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Klikni na link u mom potpisu!!!

Zodijak
Pol
Poruke 868
Zastava Cuba
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
NA IZVOLTE!
1. Jasna Milenković Jami (pevačica): “Ne vijam oženjene muškarce, sami mi se nude!”

PROTIVNIK PUMPANJA
2. Li Men (muzičar): “Karleuša me nervira zato što je prepumpana i ne zna da peva!”


SAMO DA NIJE ŽENA
3. Dina Džanković (nova SCG misica): “Nemam neki određeni tip frajera. Neka bude samo muškarac!”

NA VREME
4. Dragan Nikolić (glumac): “Izgubio sam nevinost na tavanu. Imao sam 14, a devojka 15 godina!”


VIDELI, PA LAŽU!
5. Ćira (folk pevač): “Laž je da sam prevario ženu. Neki dušmani su joj javili da su me videli kako se cmačem sa manekenkom!”

ZOV DIVLJINE
6. Zorica Marković (pevačica): “Ja sam poliglota, ja volim životinje!”


POŠTENO
7. Goca Božinovska (pevačica): “Švaleracija je uvek mnogo slađa od braka!”

PRAVAC AUŠVIC
8. Darko Kostić (kreator): “Najviše bih voleo da sve žene imaju 45 kila i da su visoke metar i osamdeset!”


SAMO SE TAKO OBLAČIM
9. Džimi Barka (muzičar): “Svi koji me upoznaju, obraćaju mi se s identičnim uvodom: Mislio sam da si kreten! To je zato što se ekscentrično oblačim!”

FEMINISTIČKA FARSA
10. Mira Škorić (pevačica): “Muškarci su manje sposobni od žena!”


STADO, NA GOTOVS
11. Ceca Ražnatović (pevačica) o planovima za koncert na Ušću: “Ne odustajem od te livade!”

BAJA DO JAJA
12. Goran Stojičević - Karamela (imitator): “Nisam homoseksualac i uživam u lepšem polu!”


PRAKTIČNA
13. Seka Aleksić (pevačica): “Kupila sam čivavu, jer staje u džep!”

PREŽIVLJAVANJE
14. Bojan Karić (biznismen): “Nemam ništa na svoje ime. Dovoljno je što primam veliku platu i imam sve što mi je potrebno!”

ZLU NE TREBALO
15. Zdravko Šotra (režiser): “Lepa žena treba da ima i nešto ženske pameti.”

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Klikni na link u mom potpisu!!!

Zodijak
Pol
Poruke 868
Zastava Cuba
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
1. Tijana Dapčević (pevačica): “Kad osetim da sam se ugojila, izbacim pivo iz upotrebe!”

DEŽURNI SISOJE!
2. Darko Kostić (kreator): “Ceca ima veće i loptastije, a Karleuša manje, kruškastije i lepše sise!”


PROGLEDAO
3. Ivan Gavrilović (pevač): “Ne stidim se ja što sam pevao glupe pesme, ali, više neću to da činim.”

ŠTO SE MORA NIJE TEŠKO
4. Ksenija Pajčin (pevačica): “Mislim da bih bila veoma nesrećna sa bogatašem bez srca. Moraće da me voli, a moraću i ja njega da volim.”


ZALJUBLJENA U PSIHIJATRA
5. Miranda Viđak (manekenka): “Volim lekare i stalno bih kod njih!”

MUŠKARČINA
6. Toni Montano (muzičar): “Ti koji se zalažu za civilno služenje vojnog roka neka uzmu onaj organ što im viri među nogama, stave ga na panj i odseku sekirčetom. Šta će im? Pa, to nisu muškarci!”


ZAJEDNO SMO JAČI!
7. Zdravko Čolić (pevač): “Jednom sam sasvojim prijateljem bio u javnoj kući u Hamburgu. Hteli smo zajedno nešto da kresnemo”

BOLNA ISTINA
8. Ksenija Mijatović (pevačica): “Po mom mišljenju, stanje na našoj muzičkoj sceni je užasno!”


TO JE SIGURNO
9. Anabela Balalo (spisateljica): “San koji se nikada neće ostvariti, jeste da dobijem Nobelovu nagradu za književnost!”

RADIKALNO
10. Sonja Kolačarić (glumica): “Istovremeno sam promenila momka, stan i frizuru!”


TATA SA PLAKATA!
11. Momčilo Bajagić-Bajaga (muzičar): “Mojoj deci nije čudno to što im je Bajaga tata, jer su me od malih nogu gledali na televiziji”

SUOČAVANJE
12. Verica Rakočević (modni kreator): “Izgleda da sam ostarila!”


POVREĐENA I UVREĐENA
13. Nela Bijanić (pevačica): “Uvek sam bila uzorna supruga, dobra majka, odlična domaćica i evo dokle me to dovelo – do toga da me muž iskorištava, vara, ponižava i pravi budalu od mene!”

SADO-MAZO
14. Goca Tržan (pevačica): “Ja sam protiv nasilja, osim u seksu!”

TRAGIČNO NEOBAVEŠTENA
15. Bojana Ordinačev (glumica): “Čula sam da se plavuše vraćaju u modu!”
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Klikni na link u mom potpisu!!!

Zodijak
Pol
Poruke 868
Zastava Cuba
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 
OPTIMISTA
1. Milić Vukašinović (muzičar): “Odavno sam ušao u žensko srce i mozak, i kada žene budu čule moje nove pesme, zaljubiće se odmah u mene!”

NIJE VALJDA!?
2. Vladimir Radmanović (košarkaš): “Mi igrači smo najveći krivci za ovu katastrofu!”


ČUDO NEVIĐENO
3. Ceca Ražnatović (pevačica): “Muškarci se plaše jakih žena. Nemam partnera, što mi niko ne veruje!”

DOKTORIRALA
4. Danijela Vranić (pevačica): “Mislim da sam na splavovima dosta toga naučila o psihologiji muškaraca.”


SRCE OD MILIJARDU DOLARA!
5. Ksenija Pajčin (pevačica): “Udaću se za milijardera sa velikim srcem!”

EVROPSKE TENDENCIJE
6. Mirjana Bobić Mojsilović (voditeljka): “Televizija B92 i ja smo bili u braku bez seksa, jer je muž, u stvari peder!!!”


MAGAREĆA POSLA
7. Voja Brajović (glumac): “Radim kao magarac, ali, iskreno, tako i živim. To ne znači da ne dobijam honorar. Naprotiv, niko nije lud da magarca koji mu radi pusti da lipše od gladi. Uvek će gledati da preživi, makar do sledećeg stoga sena.”

POŠTENO
8. Goran Gluhaković – OK bend (pevač): “Nikada neću prestati da kradem pesme. Kradu svi, pa što ne bih i ja”


NA BATERIJE!
9. Jelena Karleuša (pevačica): “Moj mozak obavlja svoj posao i kad se isključi iz struje!!!”

BOLI GLAVA OD SKANDALA!
10. Željko Obradović (trener reprezentacije): “Toliko se loše osećam, da mi se čini da ću završiti u ludnici!!!”


FOLK EDICIJA
11. Maja Marijana (pevačica): “Obožavam da čitam i razmišljala sam da jednog dana otvorim knjižaru ili budem izdavač!”

NIKAD NIJE KASNO
12. Goran Bregović (muzičar): “Bio sam u iskušenju da probam ama baš sve što postoji na ovom svetu, ali nikad nisam bio s muškarcem. Međutim, nikad nije kasno!”


BAR JE SVESTAN!
13. Era Ojdanić (pevač): “Ljudi me uglavnom ne vole kada me ne poznaju. Kažu da sam obična sirovina, uobražena budala!”

14. GLUPOST NA CENI
Nataša Miljković (voditeljka): “Kod nas su najpopularniji oni koji prave najveće budalaštine!”

LJUBAV DO NEBA!
15. Danijel Đokić (pevač) o budućem tastu Bogoljubu Kariću: “Voli me i to javno pokazuje. I ja njega volim. Družimo se i odlično slažemo.”

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Klikni na link u mom potpisu!!!

Zodijak
Pol
Poruke 868
Zastava Cuba
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 
KOD MAME U STOMAKU
1. Ana Mihajlovski (voditeljka): “Rodio si se u Zemunu, a pre toga?”

NIKAD NIJE SAMA!
2. Jellena (pevačica): “Imam puno varijanti u glavi!!!”


DUH KOJI HODA
3. Toše Proeski (pevač): “Volim da nosim naočare za Sunce. Kad ih stavim, mislim da me niko ne vidi!”

FORA METAFORA!
4. Eva Ras (glumica): “Sad bih već mogla da otegnem papke, da prdnem popu u kesu, kako se kaže!”


AKROBATA
5. Stefan Milenković (violinista): “Radim vežbe za istezanje mišića, a veoma često dubim na glavi!”

ŠIROKOGRUDO
6. Biljana Obradović (voditeljka): “Ako će muškarac da bude sa mnom samo zbog mojih sisa, izvadiću ih i pokloniti mu!!”


FOLK FILOZOFIJA!
7. Viki Miljković (pevačica): “Srećom, moj je mozak genetski pozitivan, tako da je bilo potrebno da budem ono što jesam”

UJED ZADOVOLJSTVA!
8. Seka Aleksić (pevačica): “Kad sam srećna obično Zorana ujedam za obraz ili ruku, ali da mu ostanu tragovi zuba na koži!”


NAJBOLJA DRUGARICA!
9. Ceca Ražnatović (pevačica): “Za mene je kamera, u stvari kao živo biće!”

VIDI MALO BOLJE!
10. Milan Miličić (voditelj): “Ja ga više ne vidim, tako da ne mogu ni da ga vidim!”


SAMO DA NE PONAVLJA
11. Vesna Vukelić Vendi (pevačica): “Volim da kažem da čovek mnogo toga može da nauči od životinja, ja na primer učim od svog mačora”

A, KOJE SU TI MANE?
12. Aleksandra Kajganić (voditeljka): “Komplikovana sam, teška, mračna...”


MIRNA LUKA UZ VUKA
13. Maja Nikolić (pevačica): “Brak me je potpuno smirio, jer je moj suprug vrlo staložen i miran čovek”

ŽENA PRVI KOMŠIJA!
14. Milojko Pantić (sportski komentator): “Sa suprugom Jelenom živim u istom stanu, ali desetak godina nismo imali nikakve kontakte!!!”

ZATO GA NIGDE NEMA!
15. Ivan Gavrilović (pevač): “Muzička scena meni liči na pornografiju!”
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


Klikni na link u mom potpisu!!!

Zodijak
Pol
Poruke 868
Zastava Cuba
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ISKRENO
1. Dragan Bjelogrlić (glumac): “Najgluplja ideja koju sam imao je da u Nišu mogu da napravim svetski festival!”

ČEKALA SAM, ČEKALA SAM...
2. Vanesa Šokčić (pevačica): “Ja sam stara čekalica i da bih odvojila neko parče, između nas mora da postoji privlačnost!”


SEX MAŠINA
3. Nives Celzijus (pevačica): “Iako sam trudna, seks me zanima i kao pre, u neograničenim količinama!”

GENIJALAC!
4. Sindi-Models (pevačica): “Želim da se oprobam kao solo pevačica. Mislim da je to genijalna ideja!”


FOLK EKSPERT!
5. Snežana Babić-Sneki (pevačica): “Svakom društvu je potreban šund, ako se sa merom plasira!”

SREĆKOVIĆ!
6. Nemanja Đoković (teniser): “Za sada sam, što bi se reklo, srećno neoženjen!”


RADIKALKA!
7. Goca Tržan (pevačica): “Radikalna sam u seksu!”

EMOTIVNA AMNEZIJA
8. Ceca Ražnatović (pevačica): “Kad jednu vezu završim, stavljam tačku na nju za ceo život. Kao da dobijem amneziju!”


NESUĐENI HUAN SANČEZ!
9. Mima Karadžić (glumac): “Nikada ne bih igrao u telenovelama, jer te serije niti su glumački zahtevne, niti sam ja dovoljno lep za njih!”

MA, ŠTA KAŽEŠ?
10. Vanja Bulić (voditelj): “Na pusto ostrvo bih poveo Šeron Stoun!”


U DEBELOM HLADU
11. Emina Jahović (pevačica): “Jako mi prija što sam u Turskoj u Mustafinoj senci!”

LOTO PETOKRAKA
12. Suzana Mančić (voditeljka): “Imam dozu razmaženosti, koju imaju gotovo sve zvezde”


I LJULJA I ŽULJA!
13. Stoja (pevačica): “Pokazala sam da mogu da budem i mršava i sočna!”

NAČITAN
14. Janko Tipsarević (teniser): “Mnogo čitam, posebno sam zaluđen psihološkim knjigama!”

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Sve ima svoje...

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 44533
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
 Smile
IP sačuvana
social share
Ni jedan čovek nije ostrvo, sam po sebi celina; svaki je čovek deo Kontinenta, deo zemlje; ako Grudvu zemlje odnese more Evrope je manje, kao da je odnelo neki Rt, kao da je odnelo posed tvojih prijatelja ili tvoj; smrt ma kog čoveka smanjuje mene, jer ja sam obuhvaćen Čovečanstvom.
I stoga nikad ne pitaj za kim zvono zvoni; ono zvoni za tobom...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 30710
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
 Smile
IP sačuvana
social share
Јас го разбирам светот како поле за културен натпревар помеѓу народите - Гоце Делчев, Македонски револуционер

Свеста и чувството дека сум Македонец треба да стојат повисоко од се друго на светов - Крсте Петков Мисирков, Македонски просветител

 


Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 199
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4

Vesna Vukelić Vendi (pevačica): “Volim da kažem da čovek mnogo toga može da nauči od životinja, ja na primer učim od svog mačora”
 Smile


Smile
IP sačuvana
social share
Ono sto te ne ubije djavolski te boli ali te ne ubije Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 199
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Maja Marijana voditeljici na njeno ,,dobro veche Majo i dobro dosla,, odgovorila sa ,,hvala takodje,,.  Smile

Sasa Popovic u zvezdama granda je ucesnici rekao " gleda nas i Sasa matic" Smile
IP sačuvana
social share
Ono sto te ne ubije djavolski te boli ali te ne ubije Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 12:25:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.