Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:27:42
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: VW Polo 1.4 TDI 70 PS  (Pročitano 13507 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1511
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
BlackBerry znj f1
ma nije naveo koji su motori bili u bori i u golfu3...
sto se tice pola 1.7 tdi 75ks, to je, kao sto rece covek nov motor za pola (samo za pola) a zamena je za motor 1.3 dizel takodje koji se samo u pola ugradjivao.. i mozda u lupa, to ne znam..
jedan je lupio lupa...
pola 1.7dti je uzeo moj komsija novog (krajem 2006), 5v,srebrni metalik, ac,cb, ostalo serijana za oko 13.500e. U to vreme je kao bio neki popust.. kad je on kupovao uglavnom svi 1.9 tdi su bili euro3 , a ovaj 1.7tdi je EURO 4
presao je do sad oko 6.000 km, nije menjao ulje, nije radio generalnu, odlicno se auto pokazao  Smile

sa golfom 2, 1.6 b,75ks (EZ) sam presao od nulte do 220.000 km, prva lamela, motor neotvaran i nije mu se nazirao kraj....prva farba, bez tackice korozije itd...

hupajupa, sve fabrike u zelji inovacije naprave po neki los motor.
Polo je imao trocilindrasa kome su morali da ugradjuju dodatnu osovinu koja se okrece kontra od radilice da bi smanjili vibracije, buku i sl. E taj motor se recimo nije dobro pokazao..
A motori 1.6b iz golfa keca (bez hido podizaca), isti taj u dvici ali sa hidro p., pa u trici isti taj samo sa elektronskim karburatorom, se pokazao kao najbolji motor kod VW.

Mene je recimo stalno zezao starter ili parafinac ili termoventil (kako ga ko zove), mala kutijica koja kosta 50e. Ali kad sam izbacio iz upotrebe karburator sa ugrad. plina, problem je resen...  to je golf 2...
Vozio sam tri dvojke , sve iz 91., dva dizela i taj 1.6b. Dizel cak moze da sarani benz, ali samo ako se ljudski vozi... Ja sam jednog uzeo sa 120.000 i na 180.000 je poceo da duva, ali je trosio samo 300g ulja na 1.000km, palio ko mina i sl... znaci mogao je jos da tera, ali sam ga prodao. Nijednom autu nisam otvarao motor...
A drugi dizel je bio iz taxija, 91. god, presao 270.000, prva lamela, neotvaran motor itd... to znam zato sto sam ga uzeo od komsije...
Mada sam cuo za citroen vizu da prelazi 600.000 , a za mercedes 190d da ne pricam, preko milion sa prvim letecim, karikama, dih.glave i sl.
« Poslednja izmena: 17. Jun 2007, 16:18:30 od Anea »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 19:27:42
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.