ja smatram da jesu jer su vodeća mjesta u vojsci policiji tajnim službama diplomaciji i drugim prestižnim zanimanjima obnašali srbi hrvati rijetko i to samo ako su bili superkomunjare pitanje koji je postotak oficira u jna bio srbi a koji drugi narodi i ostali u mom su gradu srbi bili manjina ali su direktori prije rata bili u 90 posto policajci pa brate valjda 99,99 posto o jna ne želim niti pisati ona je 91 pokazala što je
Zar je to sada bitno. Isterali ste mnogo Srba (namerno ne spominjem cifre) i sada je u Hrvatskoj u drzavnoj upravi, policiji, diplomatiji 99,99 posto Hrvata. Pa sto sada raspravljati o necemu sto je bilo a uzgred to su ti totalno pogresni podaci. Sad su Hrvati svoj na svome pa sada gospodo preuzmite odgovornost za vodjenje sopstvene drzave (zao mi je ali nema vise Srba da se krivica za vas neuspeh stalno svaljuje na njih).
Kakvo li je to pitanje... pa naravno da su bili povlasteni... sjedili su na svim vaznijim pozicijama. no, u RH se nije puno toga izmjenilo-prije bili Srbi, sad HDZ-njare ](*,)
Srbe treba staviti van zakona. Tu je sudac i overšitelj svaki onaj koji je i bjesnom paščetu. - Ante Starčević U slučaju sukoba sa Srbijom nakon aneksije Bosne i Hercegovine Srbe treba masakrirati i proterati iz Hrvatske. - Josip Frank Srbi u Hrvatskoj su Cigani, Vlasi i bog zna što, koji su s turskog koca utekli nama. Srbi su dakle Vlaški nakot zrio za sikiru. - Stjepan Radić Tuđmanov cilj je bio rat po svaku cenu. Po tom njegovom konceptu trebalo je da Srbi nestanu iz Hrvatske - Josip Boljkovac, bivši ministar policije Hrvatske