Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 04:04:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojno-Tehnicki sporazum Kumanovo 1999  (Pročitano 12784 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1029
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3X
Ma kakav vojno-tehnicki sporazum u Kumanovu, to je klasican primer kapitulacije.
IP sačuvana
social share
Misli svojom glavom.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Citat
Makedonija nije clanica NATO, vec su Makedonci pozvali NATO da vojno intervenise i zaustavi ratni haos.

Ovo nije istina. NATO je sam zeleo da se stacionira u Mak. i to im je bilo dozvoljeno! Pocelo je kao neka mirovna misija, a zavrsilo se kao ratni protektorat.

Citat
I osvojila je neke teritorije, koje su sada sve nezavisne države, a Srbija se vratila na iste granice gde je bila 1878

srbija se nije vratila na granice iz 1878. ali i da jeste to ne znaci da ranije nije trebala da se bori za oslobodjenje svih svojih sunarodnika!

Reci da je Srbija mogla da ceka kraj rata kao grcka je stvarno glupo. Pa Srbija se granicula sa AU carstvom i nikako nije mogla da izbegne rat. Pa AU je organizovala vojne manevre na granici sa Srbijom da bi joj stavila do znanja sta je ceka!

@Pishax,

NATO je dosao u Makedoniju na poziv vlasti u Skoplju koji se dogodio juna 2001. godine. Dakle nisu se sami pozvali, nego su ih Makedonci molili da dodju. Mogu da razumem da nisi dovoljno obavesten o tome, ali ne shvatam cemu tvrdoglavo drzanje necega sto ne korespondira sa istinom.

« Poslednja izmena: 13. Jun 2007, 17:42:35 od danilobg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1804
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Citat
I osvojila je neke teritorije, koje su sada sve nezavisne države, a Srbija se vratila na iste granice gde je bila 1878

srbija se nije vratila na granice iz 1878. ali i da jeste to ne znaci da ranije nije trebala da se bori za oslobodjenje svih svojih sunarodnika!

Reci da je Srbija mogla da ceka kraj rata kao grcka je stvarno glupo. Pa Srbija se granicula sa AU carstvom i nikako nije mogla da izbegne rat. Pa AU je organizovala vojne manevre na granici sa Srbijom da bi joj stavila do znanja sta je ceka!

Ma šta mi napriča? Jadna Srbija.
A ko je naoružao pripadnike "Mlade Bosne"? Ko je dao instrukcije i politički osnov za atentat?
Za koga je radio Muhamed Mehmedbašić (jedini musliman u "Mladoj Bosni", jedini od svih koji je uspeo da pobegne u Srbiju, posle atentata). U čijoj uniformi je Muhamed Mehmedbašić 1.12.1918. ušao u Sarajevo kao pobednik i oslobodilac?

IP sačuvana
social share


Dok je budala, biće i radikala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Ne pravi sebi idola niti kakva lika;nemoj im se klanjati niti im sluziti.

Zodijak
Pol
Poruke 513
OS
Nepoznat
Browser
Opera 8.01
Pa i sa tom kapitulacijom su se kanda malo zaebali.Nisu bas sve predvideli.Da jesu, sada bi Kosovo u skladu sa medj. pravom vec bilo nezavisno.Kao sto rece Frid:'Sat se ne moze vratiti unazad'. Nisu od straha stigli sve da sastave kako su zeleli.Nema vecih terorista od njih samih.To je nacija koja zasluzuje STRASNI SUD. Da ih nema vise.Da se covecanstvo spasi.Dace Bog.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 706
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N80
Ne razumem poentu o pijanom vojniku i nekome ko je silovao i nekakvim ciljevima na nivou teorija zavere.

Hoces da kazes da pijanih nema na ulicama Srbije i niko ne siluje, ali ako dodje neko iz inostranstva to ce automatski da se dogodi i narusice nasu idilicnu situaciju? To je prilicno nebulozna teorija.

Pogledajte statistike iz clanica NATO poput Slovenije, Madjarske, Rumunije, Bugarske, Nemacke, Spanije itd o broju saobracajnih udesa izazvanih zbog vojnih vezbi i gostujucih pripadnika saveznickih vojski iz drugih zemalja. To je na nivou statisticke greske. Isto vazi i za silovanja.


Pitaj ljude koji stanuju oko vojnih baza USA u Okinavi i na Filipinima....Mislim na silovanja i maltrtiranja...Ni decu ne stede pa da je dara prevrsila meru kolliko se secam vidi se po tome da je bilo nekoliko sudskih presuda po tom pitanju.
Raspitaj se malo sta se desava kad u neku Jadransku luku uplovi neki brod iz sastava 6.flote a pogotovu nosac aviona...
U kontinentalnim gradovima picke ni za lek sve prostituke se sjate na more...Mada razumeci vasu logiku verovatno i prostituciju smatrate ekonomijom
IP sačuvana
social share
Кроз ватру и воду дигнуте главе, стазама Победе, Части и Славе!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1029
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Motorola V3X
Ne razumem poentu o pijanom vojniku i nekome ko je silovao i nekakvim ciljevima na nivou teorija zavere.

Hoces da kazes da pijanih nema na ulicama Srbije i niko ne siluje, ali ako dodje neko iz inostranstva to ce automatski da se dogodi i narusice nasu idilicnu situaciju? To je prilicno nebulozna teorija.

Pogledajte statistike iz clanica NATO poput Slovenije, Madjarske, Rumunije, Bugarske, Nemacke, Spanije itd o broju saobracajnih udesa izazvanih zbog vojnih vezbi i gostujucih pripadnika saveznickih vojski iz drugih zemalja. To je na nivou statisticke greske. Isto vazi i za silovanja.


Pitaj ljude koji stanuju oko vojnih baza USA u Okinavi i na Filipinima....Mislim na silovanja i maltrtiranja...Ni decu ne stede pa da je dara prevrsila meru kolliko se secam vidi se po tome da je bilo nekoliko sudskih presuda po tom pitanju.
Raspitaj se malo sta se desava kad u neku Jadransku luku uplovi neki brod iz sastava 6.flote a pogotovu nosac aviona...
U kontinentalnim gradovima picke ni za lek sve prostituke se sjate na more...Mada razumeci vasu logiku verovatno i prostituciju smatrate ekonomijom
\NJih bas nece moci da pita. Imas li nekog blize, po mogucstvu da zna srpski.
IP sačuvana
social share
Misli svojom glavom.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Apple Iphone 5
Mesate babe i zabe.Nije vojska kapitulirala vec porodica Milosevic
Milosevic je u to vreme bio neko ko je odlucivao sta ce Srbija biti. A bila je jad i beda. Uvukao je celu naciju u njegove fix ideje koje su se redovno zavrsavale ratovima. Al neka to, nego dok je srpska omladina ginula sve pod plastom patriotizma koji je lansirala njegova politicka masinerija, njegov Marko (kao sto sada vidimo i zvanicno) je svercovao cigare i zabavljao se. Toliko o mom brkanju baba i zaba...
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mesate babe i zabe.Nije vojska kapitulirala vec porodica Milosevic
Milosevic je ... uvukao celu naciju u njegove fix ideje koje su se redovno zavrsavale ratovima.

Ма да. Навукли нас мангупи...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Apple Iphone 5
Mesate babe i zabe.Nije vojska kapitulirala vec porodica Milosevic
Milosevic je ... uvukao celu naciju u njegove fix ideje koje su se redovno zavrsavale ratovima.

Ма да. Навукли нас мангупи...  Smile
Batice drzava je drzava. Jednostavno moras da slusas bar kada je recimo sluzenje vojnog roka u pitanju. Ja kada sam 1998. godine odbio da idem u vojsku (imao sam jake veze pa sam mogao) deo rodbine (SPS nastrojene) me optuzio za izdaju. Danas ti isti rasprodali sve sto su imali na Kosovu i sad se sepure po Srbiji kao biznismeni, a ja izdajnik zivim kao i vecina Srba. Stvarno su nas navukli mangupi.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Ne razumem poentu o pijanom vojniku i nekome ko je silovao i nekakvim ciljevima na nivou teorija zavere.

Hoces da kazes da pijanih nema na ulicama Srbije i niko ne siluje, ali ako dodje neko iz inostranstva to ce automatski da se dogodi i narusice nasu idilicnu situaciju? To je prilicno nebulozna teorija.

Pogledajte statistike iz clanica NATO poput Slovenije, Madjarske, Rumunije, Bugarske, Nemacke, Spanije itd o broju saobracajnih udesa izazvanih zbog vojnih vezbi i gostujucih pripadnika saveznickih vojski iz drugih zemalja. To je na nivou statisticke greske. Isto vazi i za silovanja.


Pitaj ljude koji stanuju oko vojnih baza USA u Okinavi i na Filipinima....Mislim na silovanja i maltrtiranja...Ni decu ne stede pa da je dara prevrsila meru kolliko se secam vidi se po tome da je bilo nekoliko sudskih presuda po tom pitanju.
Raspitaj se malo sta se desava kad u neku Jadransku luku uplovi neki brod iz sastava 6.flote a pogotovu nosac aviona...
U kontinentalnim gradovima picke ni za lek sve prostituke se sjate na more...Mada razumeci vasu logiku verovatno i prostituciju smatrate ekonomijom

Prostitucije ima svuda gde ima i klijentele spremne da plate u devizama, bilo da je rec o turistima, sportistima, vojnicima iz vojnih baza to vazi ne samo za Hamburg, Amsterdam, Okinavu itd itd vec i za Beograd.

Drugo potpuno je netacno da clanstvo u NATO automatski znaci i otvaranje stranih vojnih baza, to nema veze jedno sa drugim. Bugarska i Rumunija su potpisale bilateralni sporazum o otvaranju baza sa SAD.


 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 04:04:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.