Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:58:34
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Abortus  (Pročitano 29659 puta)
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
APSOLUTNO I NEUPITNO PROTIV


Ženino pravo da raspolaže svojim tijelom? Gluposti. Pitao bih sve one koji to podržavaju da onda uvedemo pravo muškaraca da raspolažu svojim ženama, pa ih ubijaju po volji. Te feminističke gluparije treba više nadići i naučiti šta je šta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
NE, ne, ne, ne, ne.... Ma nisam ciljala na to... Mislim na feminizam i sl.
Npr., da li zena treba da rodi dijete sa Dawnovim sindromom?
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
@Arianna
Mislim da sam ja vrlo jasno odgovorio na to pitanje, pritom izgleda jedini sagledavsi sve opcije.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 2012
Zastava
mob
Nokia 
Citat: SerbianFighter
@Arianna
Mislim da sam ja vrlo jasno odgovorio na to pitanje, pritom izgleda jedini sagledavsi sve opcije.

Jesi, a ovo je bilo upuceno uglavnom Laslu.
IP sačuvana
social share
..::_Cotidie est deterior posterior dies_::..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
@Ktantonet
Ko si ti da sudis o tome kakva si majka?
To moze samo dete da sudi koroz 20 godina...

U tome je donekle i poenta, zasto ubijati dete ako mu ti ne mozes npr pruziti buducnost, neko drugi moze, a ako uradis to ceo zivot ces [ako imas i malo morala] sebe jebati u mozak sta ti je to trebalo
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Ja sam za abortus samo u slučajevima kada trudnoća može biti smrtonosna po majčin život. To pitanje o Dawnovom sindromu je dosta dvojbeno. Slučajem u mojoj ulici živi jedan mladić koji boluje od toga, ali sumnjam da je nesretan zbog toga što je živ. Jednostavno život je onakav kakvim si ga sami stvroimo, a bolest na to ne utječe presudno. Na svijetu je toliko zdravih, bogatih, školovanih a nesretnih, znači da su uzroci negdje drugdje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kako rece ono jednom neko .. zasto je bog digao ruke od nas... on nam je podario zivot a mi smo preuzeli stvari u ruke...
niko nam ne daje pravo da nekom oduzmemo pravo na zivot... bolje i u domu, nego da nikad i ne probas da se izboris sa zivotom.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1197
To sto kazes stoji, ali i abortus je pozeljan u nekim situacijama!

1- Neko siluje zenu i ona zatrudni! Malo je vjerovatno da neko njoj moze reci da je nemoralno da abortira!

2- Majka ima sidu!

3- Djete ce se roditi hendikepirano. (o.k., o ovome se moze raspravljati. postoje razlozi za i protiv, ali ipak treba shvatiti roditelje koji ne zele da imaju nakazno dijete. mnogo je onih koji ce to djete voljeti bez obzira na sve, ali ima i onih koji to nisu u stanju, a ako ga dobiju i njemu i njima zivot ce biti agonija. treba shvatiti da ce se neka djeca roditi hendikepirana ne samo zbog bolesti kao sto je dawnov sindrom vec i zbog krivice roditelja, kao sto su recimo posljedice rada na nekim opasnim radnim mjestima, rada sa nekim otrovnim ili radioaktivnim materijama, pa se roditelji u tim slucajevima osjecaju odgovornim i ne zele da rode "monstruma" za kojeg sebe sami smatraju odgovorni...)

4- ZENA IMA PRAVO DA RASPOLAZE SVOJIM TJELOM!!!
To ne mora uvijek biti iz sebicnih razloga. Ponekada je bolje za zenu da ne rodi nego da joj to kroz par godina unisti zdravlje. Recimo, zena je rodila vec dosta djece (ili ni jedno, nije bitno) i sada je u godinama. Ako bude rodila i nosila se sa trudnocom, ostat ce invalid ili ce recimo biti manje pokretna kroz koju godinu jer ce joj to (opet, recimo) uticati na kicmeni stub ili sta vec! Nisam doktor pa ne mogu da nadjem primjer kakav bih zaista zelio, ali je sigurno da trudnoca na zenu ostavlja "malo" vise posljedica nego na nas, sto nama opet daje malo prava da im sudimo po tom pitanju!

Abortus ne podrzavam ako je iz nekih sebicnih razloga, kao recimo strah za karijerom ili zena misli da ce kao trudna biti malje privlacna ili ostavo je muz kada je zatrudnila. Treba se u zivotu i boriti za djete, a ne samo ubiti ga jer ti je na putu! To je vec izigravanje boga! Ali ako ce porodjaj da izazove velike poremecaje u porodici i zivotima ljudi onda je abortus pozeljan. Mislim da je bolje da zene abortira nego da rodi biljku, Boze ti oprosti, koju nece biti u stanju da voli jer ju nece shvatati kao ljudsko bice! Bit ce svo njeno razocarenje i sav njen bol!

Opet dosta je i onih koji imaju djecu koja su hendikepirana, pa isto tako mislim da ih veoma vole! Sjecam se kada je moj komsija isao na operaciju (retariran je). Majka mu je dosla kod moje stare i pocela da place jer se bojala za njega. Sta ce, zena? Nije bas da je mogla da se pouzda u njegovu snalazljivost, a i u odnosu s njim ona je sigurno najblaza i najkompetentnija! Samo pokazatelj da je ljubav roditelja najmjerodavnija! Njima treba i prepustiti odluku o abortusu,jer ima i onih koji hendikepirane ljude ne smatraju za ljude i koji takvu djecu ne smatraju za djecu i koji ce optuzivati partnera da je on kriv za stanje djeteta itd.! To samo moze da unisti i njihove zivote, a sto je najzalosnije i zivot djeteta koje nije nista krivo!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Citat: Vojvoda
To sto kazes stoji, ali i abortus je pozeljan u nekim situacijama!

Njima treba i prepustiti odluku o abortusu,jer ima i onih koji hendikepirane ljude ne smatraju za ljude i koji takvu djecu ne smatraju za djecu i koji ce optuzivati partnera da je on kriv za stanje djeteta itd.! To samo moze da unisti i njihove zivote, a sto je najzalosnije i zivot djeteta koje nije nista krivo!



Vojvodo ima i ljudi koji Cigane, Židove, Crnce, Srbe ili Hrvate i da dalje ne nabrajam ne smatraju za ljude. Što bi onda trebalo? Donijeti zakone kojim bi svaka Ciganka ili crnkinja bila obavezna učiniti abortus? Ali načeo si dobru temu. Koga zapravo smatrati čovjekom i otkada? Razmišljajmo o abortusu na taj način da se sjetimo da smo i mi sami nekoć bili iste dobi i u istim uvjetima kao što su to abortirana djeca.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3021
mob
Nokia n80-1
Podrzavam samo u sluicaju kada majka nije pristala na zacece ..
U svim ostalim varijantama pa i najgorim bolestima i manama NE ..
Svako ima pravo da ugleda sunce .. zelenu travu .. prirodu .. itd
IP sačuvana
social share
Svi za jednog - jedan za sve! Te noći kad me stignu potere, kurve sudbine .. sa dva lica ..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:58:34
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.