Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Čudno registrovanje dolaznih poziva iz inostranstva sa 062 prefiksom?!?  (Pročitano 19607 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 87
Zastava Valjevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung S4 mini duos
Moraju sto brze da isplate onih 1500000000 evra Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
350 grama sa sirom i jogurt. Smile
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Imao sam isti problem... desavalo mi se da me ista osoba pozove vishe puta u danu iz inostranstva i svaki put izbaci drugi random 062 broj... Zvao sam njihov call centar i oni su ubedjeni da je sve ok..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 87
Zastava Valjevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung S4 mini duos
Kazu da je sve u redu... I jeste u redu samo sto pozivi idu preko voip-a a oni to ne smeju da kazu. Ti 062 brojevi koji se prokazuju prilikom dolaznih poziva iz inostranstva su u stvari voip serveri. Neka me neko demantuje ako nisam u pravu.
« Poslednja izmena: 10. Jun 2007, 13:14:18 od Dr Darko »
IP sačuvana
social share
350 grama sa sirom i jogurt. Smile
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


"I always tell the truth. Even when I lie."

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5530
Zastava Novi Sad - Bar
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung D900
Mene brat zove sa mobilnog i sa govornice iz Njujorka već godinu dana i svaki put registruje 062*******

Pre neko veče se tuširam i zvoni mi mobilni i naravno 062****** i ja se javim i ne razumem sagovornika, ali skontam do kraja da je on i pitam ga jeli u Srbiji otkud to da se vratio. Smile A on naravno kaže budalo zovem te sa govornice iz Njujorka.

Smile

Pa jel se zna do kraja ko tu mulja?
IP sačuvana
social share
Edit by latifovich: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 40.0.2214.115
Potpuno isto mi se desava!!! Mislim da cu da pozovem policiju i raspitam se o ovome.  Mene jedna osoba iz Rusije zove nekoliko puta za redom sa mobilnog i fixnog telefona a meni izlaze sledeci broejevi : 068417818   0684183147   0654639907 i jos 10-ak brojeva raznih operatera ali uglavnom 068! Veoma cudno!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


samo nabijam kompresiju i tancujem u stilu kondora

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 11251
Zastava beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 35.0
068 ti je VIP-ov broj. Pozovi prvo korisnički centar vipa i pitaj da li su to njihovi službeni brojevi ili ne, a tek onda policiju.
IP sačuvana
social share
Teško je reći VOLIM TE, ali još teže je reći KRALJICA KLARA KRALA KLARINET.
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.