Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 07:39:55
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Egzorcizam  (Pročitano 31320 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 184
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dosta ima nevernih toma,ali vreme i zivot ce pokazati  da ipak nesto postoji verovali mi u to ili ne.Preporucujem da procitaju neku knjigu od Benedikta (pisac naseg porekla zivi u Kanadi).Mislim da mogu lako da promene misljenje.Jer covek je radio intervijue sa ljiudima koja su imala paranormalna iskustva i na osnovu njihovih iskustava napravio je knjige.
Mogu slobodeno da se podpisem kao  Bivsi neverni Toma
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1047
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Jes, jes. Ma naravno. Imas i zapisnike kako su ljudi priznavali da su bili opsjednuti, i kako ih je davo napustio, e pod kurom Inkvizicije. To sto su im u toj kuri polomljene noge, ruke, sto su im popucali udovi, sto im je tekla krv na usi, na usta, e hebiga, nije se moglo drugacije, davo u njima je bio suvise jak.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Nisam zgodan,al sam zato nezgodan!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6249
Zastava Konoba kod Goce i Renata
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung Note 10+
Vama inkvizicija ne ispada iz usta.
Ovde su pomenuli pravoslavnog  svestenika,tako da inkvizicija nema veze sa ovim.
Ali ko o cemu kurva o postenju.
Ko papagaji ponavljate istu pricu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 184
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja  kako znam nigde nisam pomenula inkviziciju, govorim o sadasnjosti.Govorim o pravoslavnom popu i njegovim iskustvima. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.1
Dosta ima nevernih toma,ali vreme i zivot ce pokazati  da ipak nesto postoji verovali mi u to ili ne.Preporucujem da procitaju neku knjigu od Benedikta (pisac naseg porekla zivi u Kanadi).Mislim da mogu lako da promene misljenje.Jer covek je radio intervijue sa ljiudima koja su imala paranormalna iskustva i na osnovu njihovih iskustava napravio je knjige.
Mogu slobodeno da se podpisem kao  Bivsi neverni Toma

Nije mi se dalo da pregledam sve postove,tako da ne znam da li ima onih koji su to licno dozivjeli.Ionako to nije vazno........Ja jesam to dozivjela.
Mislim da je bitno naglasiti da sam ateista,koji poslije ovog iskustva 'preusmjerava'se.Isto tako,"sa obje noge sam na zemlji'-realista.Nikada nisam ,pre ovoga sto mi se dogodilo,ni pomisljala o takvim stvarima.I bitno je-nisam sama odlucila otici nekome 'da mi radi,sta vec te osobe rade'......nego me je moj prijatelj koji vjeruje u to,(BUKVALNO) , strpao u automobil i odvezao do tamo.
Vama svima,od srca, zelim da i dalje svoja 'iskustva' sticete citajuci kjnige i diskutujuci medjusobno o toj temi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 184
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nisam ja to procitala u knjizi nego mi se nesto dogodili,sto je dosta uticalo da promenim misljenje.Ali ne bih govorilao tome.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1047
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Evo, mene bas zanima sta ti se to desilo. I bas bi volio da to ispricas. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 184
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nije bas za pricu ne bih da se podsecam tog jezivog trenutka.Godinama se trudim da zaboravim ali bez uspeha! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1047
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa ispricaj. Mozda je neko imao slucna iskustva. Mozda je neko u slicnoj situaciji upravo sada, pa ces mu pomoci svojom pricom. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 184
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Nasmejacu se na ovo.Ne bih mogla da ispricam.Jednostavno ne zelim da se prisecam tog trenutka.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 07:39:55
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.