Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Policajci osumnjičeni za ubistvo  (Pročitano 14805 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Da jeste Anea,ubijaju negdje i za manje ali ne policija...

Barem ja jos nisam slusao takav slucaj jos u Eu ili na Balkanu..

Pa možda samo Albanija... mislim ovo je negde na nivou plemenskog uređenja... i prilično gore... i tamo ne može svako da bude poglavica...  Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone SE 2020
Ljudi su 'ladno bili u uniformama... što u principu ne menja bitno stvari, ali opet...  Smiley 1

Menjam iskaz, neću ih žive na lomaču, treba im amputirati ruke i noge, odseći jezik i zašiti usta i pustiti ih da umru od gladi...  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile

E, ajd ne preteruj...  Smile

Da jeste Anea,ubijaju negdje i za manje ali ne policija...

Jesi li apsolutno siguran?  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson k800i i D820
Da jeste Anea,ubijaju negdje i za manje ali ne policija...

Barem ja jos nisam slusao takav slucaj jos u Eu ili na Balkanu..

Pa možda samo Albanija... mislim ovo je negde na nivou plemenskog uređenja... i prilično gore... i tamo ne može svako da bude poglavica...  Smile

Pa moze biti Dulisha da se to desava u Albaniji samo za takav slucaj jos nisam cuo,mislim da je ovo i jedinstven slucaj u Srbiji,ali ipak malo zastrasi covijeka ....jer covijek nekako ima najvise povijerenja u policiju i barem od njih se nenada tako nesto da pocine..sada se covijek mora bojati kada dodje sa jos boljim autom..

@Anea nisam siguran ali nisam do sada cuo za takvo sto...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone SE 2020
Aaa... nisu cuo da policajci ubijaju npr. navijace i li da ljudi misteriozno umiru u pritvoru...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Pa jebi ga sad Tiger... niko ovde ne hvali ovo, ja ne mogu da ti opišem koliko sam zgrožen...

I u Srbiji (a ni u Hrvatskoj) se nikad (koliko ja znam) nije desilo da neki studentos pobije 50 ljudi oko sebe (i to najčešće isto studentarije) što je u Americi svakog meseca hit, pa opet ne možeš da porediš situaciju kod nas i njih...  Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson k800i i D820
Aaa... nisu cuo da policajci ubijaju npr. navijace i li da ljudi misteriozno umiru u pritvoru...  Smile

Pa to jesam cuo..ali nikada nisam cuo da policija na granici ovako nesto uradi...mislim policajci ubijaju to sto si navela sve u ekstremnim situacijama kao sto je zatvore ili na utakmicama gdje se i policajci ubijaju kao onaj u Italiji sto su ga huligani na mrtvo prebili, nikako nemogu to sa ovim porediti..gdje je normalan gradjanin ubijen na prijelazu granice..

@Dulisha ma naravno ovo nenapadam Srbiju samo kazem da je uzasno sto se to desava takvo sto,kome covijek da povjeruje jos...kada ovako nesto cujes malo se prepadnes...ipak je avion zakon...sletis i poletis...bez maltretiranja na granicama.
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone SE 2020
Fudbalska utakmica nije ekstremna situacija... to je nedeljni sportski dogadjaj...
Takodje... desi se da policajac zvekne zenu i njenog ljubavnika... to takodje nije ekstremna situacija...
I to su normalni gradjani ubijeni od strane policajca....
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson k800i i D820
Fudbalska utakmica nije ekstremna situacija... to je nedeljni sportski dogadjaj...
Takodje... desi se da policajac zvekne zenu i njenog ljubavnika... to takodje nije ekstremna situacija...
I to su normalni gradjani ubijeni od strane policajca....

Ja nikada nisam vidio jos da policija prebija navijace na utakmicama tek tako,da uleti i kaze eh sada cemo malo da im polomimo kosti,prije toga se koliko znam uvijek pocnu desavati neki incidenti i onda policija ulece da smiri masu.....ako se takvi ispadi mogu nazvati normalnim onda neznam.
I to sto policajac zvekne zenu i ljubavnika,ne znaci da ih ubije, to nije ekstremna situacija ali je jedan pokazatelj kakvo je drustvo gdje policajac smije sve da radi a da nebude kaznjen...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Apple iPhone SE 2020
To sto ti nisi video, ne znaci da se to ne dogadja...

Takodje... "zveknuti" znaci "ubiti"...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7726
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Desava se to na utakmicama samo sto se navijaci nakon toga krenu tuci sa policijom i onda izgleda da su navijaci poceli!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.