2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:51:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Biciklizam  (Pročitano 14891 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17645
Zastava Крагујевац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 22.0.1229.94
mob
HTC 
Vinokurov namestio trku?
Olimpijski šampion u drumskoj vožnji Aleksander Vinokurov optužen je da je namestio trku Lijež-Bastonj-Lijež 2010. godine.


Beta
Kazahstanski biciklista je navodno platio rivalu Rusu Aleksanderu Kolobnevu 150.000 evra da ga ne izazove u sprintu prestižnog klasika koji je održan u aprilu te godine.

Tvrdnje o novom skandalu u biciklizmu objavio je italijanski „Korijere dela Sera“, koji je došao do novih saznanja pošto je vest prvobitno u švajcarskom magazinu „L’Ilustra“.

Italijanske novine objavile su kopije mejlova koje su razmenili Vinokurov i Kolobnev, u kojima je jasan dogovor dvojice biciklista da Kazahstanac trijumfuje pošto je bilo jasno da su njih dvojica jedini konkurenti za pobedu. Takođe, njih dvojica su razmenili i podatke o bankovnim računima, dok su švajcarske vlasti objavile detalje transfera novca između tih računa.

Vinokurov, inače biciklista Astane, je do pobede došao sa šest sekundi prednosti u odosu na Kolobneva, člana Kaćuše, dok su njihovi rivali bili više od minuta iza.

„Seti se dobro, imao sam dobru šansu. Nisam to uradio zbog ugovora, već zbog situacije u kojoj si se ti našao. Da je bio neko drugi na tom pitanju, borio bih se za pobedu, za slavu i bonuse. Sada čekam strljivo. Uzmi moje informacije, prepiši ih i izbriši ovaj mejl“, stoji u mejlu koji je Kolobnev navodno poslao Vinokurovu dan posle trke.

„Ne brini se, uradio si sve kako treba. Što se tiče dogovora, ja ću se postarati za sve“, kaže se u odgovoru Vinokurova.

„Korijere dela Sera“ ističe da je Vinokurov potom 10. jula 2010. godine uplatio 100.000 evra na račun ruskog bicikliste, a potom još 50.000 28. decembra iste godine.

Istražitelji ističu da imaju neoborive dokaze da je u pitanju bilo nameštanje trke i sve informacije su poslate belgijskim zvaničnicima i Međunarodnoj biciklističkoj uniji.

Vinokurov je inače kontroverzna ličnost u svetu biciklizma i odležao je dvogodišnju suspenziju zbog dopinga. Iako je isticao da je tada završio karijeru, vratio se biciklizmu, a ovog leta je osvojio zlato na Igrama u Londonu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan

Why are you wearing that stupid man suit?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12585
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.52
IP sačuvana
social share
"And onward goes this thing of ours."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Imperare sibi maximum imperium est.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 288
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.131
Eto danas sam razmisljao o pokretanju ove teme, kad nabasah na ovu staru koja je mrtva godinu i nesto. A znam sigurno da ima buregdzija koji prate biciklizam i bzv mi da nemamo mesto gde bi mogli da prokomentarisemo desavanja iz sveta biciklizma. Juce poceo Djiro, a ni reci na najvecem forumu jer je tema mrtva. Ajde ljudi da pokrenemo temu da ne bude da sam dzaba aktivirao ovo.

Pratite li ljudi Djiro ili 4 dana Dunkervea?
« Poslednja izmena: 10. Maj 2014, 17:21:28 od ShoneUG »
IP sačuvana
social share
Imperare sibi maximum imperium est.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zivot je ringispil i kola na sudaranje

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10745
Zastava Sheffield
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Ericsson t10
Ja sam se razocarao u biciklizam kad su Armstrongu oduzeli titule, nekad pratih...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Imperare sibi maximum imperium est.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 288
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.131
Meni je sad daleko zanimljivije. On dok je vozio znalo se koje glavni. A ovako uvijek neko drugi iskoci. Sad na Djiru npr. prosto ne znam koga bih izdvojio kao favorita.
P.S. Iako je Lens bio na dopu za mene je sampion i dalje.
IP sačuvana
social share
Imperare sibi maximum imperium est.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Imperare sibi maximum imperium est.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 288
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.131
Kakav sprint Kitsela odgledali ovo neko danas?  Smile
IP sačuvana
social share
Imperare sibi maximum imperium est.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 01:51:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.