Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Citanje PDF i DOC dokumenata na SonyErricsson-u  (Pročitano 7894 puta)
03. Jun 2007, 10:08:08
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Mozete li mi preporuciti neki dobar program za pregledanje pdf i doc dokumenata na novijim SonyErricssonima. Konkretno mislim na K800 i K550. Samsung ima fabricki ugradjen program, pa ako ima nesto slicno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
da imas neki SE sa operativnim sistemom, bez problema bi preporucili program.....
a ovako, moram ti reci da, s obzirom da su k800 i k550 Java telefoni, previse ocekujes od njih i da takav program ne služi svrsi koji se do sada pojavio u javi ...
« Poslednja izmena: 03. Jun 2007, 10:21:25 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Mislim da se u Samsung modele ugradjuje generički aplikacija Picsel Proviewer koja dozvoljava čitanje .doc, .pdf fajlova ...
Izgleda da treba sačekati da se pojavi u slobodnoj prodaji taj Java(J2ME) program i za ostale modele telefona kako bi bilo moguće čitanje .pdf, .doc i ostalih formata i na takvim telefonima.
Doduše, postoje neki pokušaji da se odrade Java aplikacije koje služe za pregled Word, Excel dokumentata, ali ne baš toliko uspešno ... za PDF java reader nisam čuo ...
Par takvih Java aplikacija: Doc_Viewer, Simprit.MiniExcel, Microsoft Word, Sheet, ... no rekoh, ni jedna od njih ne zadovoljava ni osnovne kriterijume osim možda poslednje koja se pojavila -> Doc_Viewer ...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1937
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N70
Cini mi se da sam na starom k700i koristio neki program koji otvara .doc.Sada sam pregledao hard i zove se microsoft_word.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
A gdje se moze naci taj Doc_Viewer? Javi na private da ne pravimo spam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Cini mi se da sam na starom k700i koristio neki program koji otvara .doc.Sada sam pregledao hard i zove se microsoft_word.
Nema ništa od toga, jedino kako rekoh da se nekako pojavi Java verzija najboljeg programa koji postoji za baratanje dokumentima na mobilnim telefonima Picsel Proviewer i ništa dalje od toga ... Smile
Btw. tema za S60 verziju već postoji i download trial verzije: Jedan za sve(Word, Excel, PPT, PDF, JPEG, PNG) - Picsel Proviewer 1.0.16
A gdje se moze naci taj Doc_Viewer? Javi na private da ne pravimo spam...
Mislim da je to freeware program i postaviću ga u TOP temu "Symbian Freeware collection - Featuring S60, S80, UIQ" ... pa javite jel radi! Smile

Edit: isprobao dotični DocViewer na N70 i posle pokretanja i pretrage izbacuje prazan ekran i to da nema bilo kakvih podataka iako ima gomilu fajlova u telefonu, zatim, pri kliktanju na "Back" opciju što je čudno, on pokreće kao na slici dole manager gde se može odabrati particija i folder(verovatno) sa dokumentima, no, ova opcija ne radi i izbacuje nešto tipa "can't load document" prilikom pokušaja ulaska u neku particiju ... dalje me mrzelo da eksperimentišem sa ovom Java aplikacijom ....
Očekujem komentare korisnika SE telefona ...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Doc.jpg
(41.21 KB, 532x208)
« Poslednja izmena: 03. Jun 2007, 11:44:18 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


WM je kao svemir (beskrajan).

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2105
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3;M
mob
Samsung L870
hocemo li ovo da  lock-ujemo
IP sačuvana
social share



Pre nego sto postavite pitanje vezano za Motorolu mpx220/200,pogledajte da vec nije ogovoreno na temi ? Najcesca pitanja ? :. Registri podesavanja ...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Hoi Polloi

Zodijak
Pol
Poruke 573
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung D780
Nemojte zakljucavati jer stvarno postoji program za SE telefone koji otvara doc i xls dokumente.
Evo i adrese (nije onaj program koji se zove microsoft word i microsoft excel) a zove se Doc Viewer.
......[Edit by Cigla tel.: Link obrisan usled toga što je dotična aplikacija već postavljena u freeware sekciju! .....
« Poslednja izmena: 04. Jun 2007, 19:15:37 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Nemojte zakljucavati jer stvarno postoji program za SE telefone koji otvara doc i xls dokumente.
Evo i adrese (nije onaj program koji se zove microsoft word i microsoft excel) a zove se Doc Viewer.

Pa o čemu sam ja pisao gore "o krofnama"?!? Smile Smile Smile
Zar je moguće da nisi prvo mogao pročitati bar tri poslednja posta koja ja neko drugi napisao?!?
Kakvi ste vi .... likovi, stvarno .... da nisam spomenuo isti program, da nisam dao njegov download ovde, da ga nisam još i prokomentarisao sa priloženim screnshotovima samo par postova iznad .... i g. krofna kao neki slepac postavlja ponovo link i to na neki free host i još nekoga obaveštava da zna njegovo ime?!'
Ima nas raznih ... stvarno za razmatranje ... Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1937
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N70
Pa o čemu sam ja pisao gore "o krofnama"?!? Smile Smile Smile
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.