Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:34:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Losa politika Ferrarija  (Pročitano 5127 puta)
12. Maj 2002, 22:08:45
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
Kao vatreni Ferrari fan danas se stidim odluke Ferrarija...Ovo je zasita sramota..ne krivim schuamchera nego Brwna zbog onog sto se desilo...Fakat nepotrebna blamaza
IP sačuvana
social share
BiH Ferrari klub
 Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne ... to je blag izraz.
ONO JE SRAMOTA ZA FORMULU JEDAN , NAJGORA MOGUCA NATIPROPAGANDA ... ONO NIJE SPORT!
BARIKELO JE POBEDIO , MENE NE ZANIMA POLITIKA KLUBA , ZVIZDALI SU SUMIJU , TREBALI SU GA GADJATI , NIJE NJEGOVA ODLUKA , ALI MOGAO JU JE ODBITI , NABITI SE U REP BARIKELU I NATERATI GA DA UDJE PRVI JER TO ZASLUZUJE!
I ONO NA POBEDNICKOM POSTOLJU .. LEPO STO MU JE DAO PEHAR ALI JE TREBAO TRAZITI DA NE BUDE BLAMAZA OKO HIMNE ... NO DOBRO , TO JE SUMAHER .. TO JE ZA NJEGA NORMALNO ...
SRAMOTA!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa sta ste ocekivali od SCHUMACHER-a, ja sam vec pricao o tome da on nista u F1 nije uradio na fer i posten nacin.Sta god on uradi to mora da uradi na neki smrdljiv i ljigav nacin i da izazove burne reakcije.

Nego sta mislite za Takuma Sata.Ja sam se bas bio iznervirao i potresao kad sam video sudar i bas mi je bilo zao, a jos ovi komentatori kreteni vedc otpisali coveka, a sada koliko cujem ispade da nije uopste ozbiljnije povredjen.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nisi u pravu .. ne mozes da kazes da je sve ''nelegalno'' uradio .. Odradio je on dosta , i za to mu svaka cast , ali ostalo mu kvari sve ...
Sto se Sata tice , isekao sam se ziv ...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 24
Ma nemojte napadati schuamchera..nije covjek kriv..on ovdje ne odlucuje..
Pitali su ga prije utrke da li bi pristao ako se desi ovakva situacija a on im je rekao da neam za to potrebe uopste.. Pa jestel gledali press konferenciju koliko mu je bilo krivo..A by the way nije on mogao uticati na sviranje himne... to su ljudi iz organizacije koji uopste nisu ni blizu Michaela i nema teorije da im je on mogao nesto reci da puste brazilsku himnu...
No dobro meni je krivo ali nisam ljut na Schumachera nego na Jeana Todta i Ross Brawna. Smile
IP sačuvana
social share
BiH Ferrari klub
 Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
1. Za himnu ... da je hteo mogao je , on je u F1 uticajniji i od Jana Toga i od Rosa Browna i od samog vlasnika svega.
2. Za pobedu , rekoh mogao je u rep da se nabije i ''ugura' Barikela u cilj!
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:34:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.