Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Žalbe na usluge kablovske TV i interneta ~ Najlošiji operateri su SBB i „Ikom“  (Pročitano 2716 puta)
31. Maj 2007, 14:14:01
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Žalbe na usluge kablovske TV i interneta
Najlošiji operateri su SBB i „Ikom“
Autor: M. Cvejić | 30.05.2007 - 09:41

Bez kablovske televizije danas je teško zamisliti svakodnevicu. Slično je i kada ne radi internet mreža. Međutim, najgora varijanta je kada imate problem sa prijemom signala za televiziju ili internet, kada se žalite operateru a on ništa konkretno ne preduzima, a računi ipak redovno stižu.

- U drugoj polovini maja mnogim SBB (kablovski operater) pretplatnicima ne radi p2p internet protokol. U okviru paketa koji ja koristim, u ponudi ne postoje nikakva ograničenja pošto je u pitanju flat paket, znači stalni i neograničeni protok. Naravno, sve je to plaćeno i plaća se. Posle sedam dana molbi i pokušaja da preko njihovog kol centra i foruma dođem do bilo kakvih informacija o čemu se radi, zašto nemam protok i internet, ništa nije urodilo plodom. U ugovoru koji sam potpisao sa njima po uvođenju kablovskog interneta piše da će svi eventualni problemi biti rešeni najdalje u roku od 48 sati - kaže jedan od čitalaca „Blica“, čije smo pismo primili.
Korisnici SBB najčešće se žale na lošu finansijsku evidenciju. Gotovo uvek radnice na SBB naplatnim mestima traže plaćanja na licu mesta, a u najvećem broju slučajeva korisnici su to već platili. Vraćaju se tako nemoćni korisnici, donose overene uplatnice, šalju ih onda po nekim sobama na dodatne provere... U Beogradu, recimo, postoji samo jedno uplatno mesto i praktično stalno, u svako doba, u tih stotinak kvadrata je velika gužva. Ljudi koji čekaju su besni, ljuti i nemoćni da bilo šta učine kako bi za sopstveni novac dobili pristojnu uslugu i isti takav tretman.
Milan Janković, izvršni direktor Republičke agencije za telekomunikacije, za „Blic“ kaže da se od svih kablovskih operatera građani najčešće žale na SBB i „Ikom“.
- Zbog sve češćih problema sigurno je da ćemo uskoro morati da uvedemo i novčane prekršajne kazne. Uz to, do kraja godine svi kablovski operateri moraće i tehnički da se usklade kako bi mogli da rade taj posao. U suprotnom, oduzimaćemo im dozvole za rad - kaže Janković.
Dok RATEL ne učini što najavljuje, građani i korisnici usluga su nemoćni pred ponašanjem operatera. Inspekcija koja postoji pri ministarstvu tek se konsoliduje posle formiranja Vlade. Kad se sve sabere i oduzme, najgore prolaze oni koji plaćaju i po dva puta istu lošu uslugu. Njih kao da nema ko da zaštiti.
Iako smo poslali putem mejla pitanja SBB, nismo dobili bilo kakav odgovor.

Žalbe građana
-Pozvao sam kol centar. Automat kaže da su svi operateri zauzeti, ali da sam drugi na čekanju. Posle još nekih sedam minuta isti glas mi kaže da sam prvi na redu. Malo zatim, opet automat i poruka: „Svi operateri su zauzeti, molimo vas pozovite kasnije tu-tu-tu-tu,tu...“
-U Kikindi niko ne reaguje iako sam se već više od deset puta žalio u proteklih nekoliko meseci na loš kvalitet slike.
-U Novom Sadu, u nekim delovima, slika toliko sneži da se prenosi ne mogu pratiti.
-Na samom početku, nije mi baš drago što moram ovo da kažem, ali izgleda da neko od zaposlenih u SBB Novi Sad voli da spava na radnom mestu. Prošlo je 15 dana od kada sam prijavio problem, a niko povodom toga nije reagovao.
-Može li da se u Mladenovcu poradi na tome da se OBN konačno izvrši sinhronizacija slike i tona. Gotovo neprestano ton kasni i po desetak sekundi za slikom...

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.