Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:01:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: pitanja za LDP  (Pročitano 79413 puta)
30. Maj 2007, 19:45:08
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 
zasto bosancima placati milijarde eura odstete kada ima toliko gladnih u Srbiji, toliko nam je privreda unistena i sl.
da li je realno drugima davati pare koje su nama prekopotrbne?

zasto treba ukinuti RS ako ona fakat postoji po Dejtonu?

zasto ne pokusati da izvucemo podelu Kosova ako je to(a jeste) u nasu korist?
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung Galaxy S9+
Nasao si koga da pitas  Smile Smile Bolje pitaj moju necaku koja krece ove god u 1 razred.Ona ce ti dati pametniji odgovor od njih  Smile Samim tim sto ini navijaju da Bosna i Kosmet procvetaju dovoljno ti valjda govori koliko im je vazno da Srbija ode u EU  Smile Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 
i ja navijam da Bosna i Kosmet procvetaju.

zar ti ne navijas?
ako je tako, onda si izuzetno, hm....nepametan.. Smile
ajde da te prosvetlim, u bosni zivi 40% Srba.
bosna je nase trziste za izvoz, ako oni nemaju para, mi nemamo gde da izvozimo, Kosmet takodje.

mislim da je ovim LDpovcima sto su aktivni prisustvo na forumu bilo kao uloga u kampanji...
nadam se da gresim i da ce mi neko od njih dati odgovore kako bih im se prikljucio kao stranacki kolega Smile (mozda sada odgovore)
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 2990
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung Galaxy S9+
Prvo da ja tebe malo prosvetlim:"Ukoliko mi platimo Bosni milijarde eura pomocu kojih trikova mislis da mi odemo u EU ili da napredujemo". Jedino da na drvetu umesto jabuka i sljiva pocnu da rastu evri pa da se izvucemo  Smile Ako Bosna treba da procveta zato sto cemo mi to da placamo ja sam protiv.Nije bi bitno dal tamo zivi 40,50 ili 60%  Srba jer ce u tom slucaju Srbija propasti.A sad oko Kosmeta.Ako mislis pod procvatom Kosmeta to da Albanci budu sve jaci i da sprovode ideju velike Albanije ja sam opet protiv jer dokle god nema drzave Srbije dole mi nemamo nista od toga.Ako mislis da je LDP partija koja zeli procvat Srbije sa nezavisnim Kosmetom i placanjem odstete Bosni onda si u velikoj zabludi  Smile
IP sačuvana
social share
nema  vise s tobom price prebicu te lice imam iza sebe vojsku Srbija mi klice na mobilnom telefonu obrisi njen broj ako zelim da postedim bedni zivot tvoj.ej riki martine brate shvati me dobices batine

 
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Bog je kockar, Dokaz: kvantna mehanika

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4335
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Nokia 
je ne navijam da mi damo bosni pare, ali nemam nista protiv da i oni napreduju kao drzava.
a delovao mi je tvoj post kao neko ko mrzi muslimane i koji bi bez razloga da oni propadaju...
kao, oni su muslimani, kako mozes da im zelis dobro i sl...

Citat
Ako mislis da je LDP partija koja zeli procvat Srbije sa nezavisnim Kosmetom i placanjem odstete Bosni onda si u velikoj zabludi
to sam i ja mislio.
sada, zanima me misljenje nekog LDP-ovca...ne mogu da verujem da ne postoji opravdanje za njihove stavove.
IP sačuvana
social share
U Srbiji 60 odsto ljudi voli Cecu Ražnatović, a više od 40 odsto ne znaju čime se bave ili ko su uopšte "Partibrejkersi". Više od trećine ne zna da navede ime omiljenog pisca, a dve trećine ne zna nijednog jedinog slikara. Čak 13,5 odsto ljudi nema nijednu knjigu u kući, dok još četvrtina ispitanih poseduje svega do 25 knjiga.
ponosni neprijatelji zapada:
Severna Koreja
Kina
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Patriotizam je utočište za šljam

Zodijak
Pol
Poruke 1252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Što pitaš LDPovce, bolje bi bilo da tvoj DS da odgovor na ta pitanja.
IP sačuvana
social share
Margaret Mead : Never doubt that a small group of thoughtful, committed citizens can change the world. Indeed, it is the only thing that ever has.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


ma ja sam obican predstavnik svoje (de)generacije

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Iskreno da ti kazem boli me kurac i sa RS i Kosovo (iako mi je cale odatle), a pare necu da dam.
IP sačuvana
social share
  Veliki Duhovni Vodja A.LJ.K.-a        
     
"Smrt ljigama"                                                           
@2007 Co., LTD. All rights reserved.         
This is oficial moto of A.LJ.K. internacional organisation 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
LG Frizider
Tako je brate! Prodaj i caleta i kevu! Koji ce ti qrac kad te smaraju da ne smes da ostanes do 12 da se igras u dvoristu.
Covek moze da zivi samo od vazduha i malo hrane, a tebi ne treba mnogo. Zaradices ti to..........
...........mada ovaj je bar iskren ako nista drugo......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
Citat
zasto bosancima placati milijarde eura
зато што смо криви за ратни злочин,тј. зато што нисмо спречили да неко чини злочине у наше име,што је неко пеко вола на Палама,што је једна један његов пајтос претио одсецањим руку.....
други разлог је што смо ми кеса без дна,колико год да узмеш,увек има још,а и ред је мало да подржимо развој привреде суседних земаља,ево Црногорци послали неке краве и овце у 'рватску,па зашто и ми не бисмо учинили исто?
 Smile
Citat
mada ovaj je bar iskren ako nista drugo
па да ли је био искрен или не,али речник му је софистициран, Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Hronicar svakodnevice


ma ja sam obican predstavnik svoje (de)generacije

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 800
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Tako je brate! Prodaj i caleta i kevu! Koji ce ti qrac kad te smaraju da ne smes da ostanes do 12 da se igras u dvoristu.
Covek moze da zivi samo od vazduha i malo hrane, a tebi ne treba mnogo. Zaradices ti to..........
...........mada ovaj je bar iskren ako nista drugo......

Niti sam ja prodao mog caleta nego vasi ""branioci srpskog naroda", samo se on vratio gde je njegov otac rodjen. I ne opterecujum svoj zivot nekim stvarima koje cista farsa. I stvarno me boli kurac znas, svi kao brane Srpske zemlje i jedu govna i napale proste narodne mase. A zivot nije "Srbija", al ne vredi da vam objasnjavam, zivot gledamo iz skroz drugog filozofskog ugla.
« Poslednja izmena: 31. Maj 2007, 11:00:13 od milance NeTalentovani »
IP sačuvana
social share
  Veliki Duhovni Vodja A.LJ.K.-a        
     
"Smrt ljigama"                                                           
@2007 Co., LTD. All rights reserved.         
This is oficial moto of A.LJ.K. internacional organisation 
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 243
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 03:01:44
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.