Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:24:52
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prijemni iz Srpskog  (Pročitano 8500 puta)
Zvezda u usponu


ovaj nick je glup,novi nick je lazasm......:D

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2103
Zastava sm
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 6600 i N73
E manite da se svadjate  Smile

Ja idem u tu skolu (elektrotehnicar racunara) sad zavrsio drugu god, za ove 2 god moguda vam kazem da u 1 god imate 1 ili 2 strucna predmeta, a u 2 god 6  Smile
koji ti je bolji smer
IP sačuvana
social share
Edit by Livingston: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Правда за Уроша

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19943
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.50
mob
LG L5 II
E manite da se svadjate Smile

Ja idem u tu skolu (elektrotehnicar racunara) sad zavrsio drugu god, za ove 2 god moguda vam kazem da u 1 god imate 1 ili 2 strucna predmeta, a u 2 god 6 Smile
koji ti je bolji smer

Pa ovaj moji (el tehnicar racunara) posto ti je konstruisanje vise za crtanje u Auto cad-u a meni crtanje ide ocajno  Smile  A kako je nama pedagog pricao ovaj moj smer ti je kao da popravljas kompjutere, nesto na taj fazon.
IP sačuvana
social share
Гостовања су кева!!! Инострана гостовања су две кеве!!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
@ koja skola ?


~R
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
e ovako nisam jos napisao pa sada da kazem imao sam 37 poena na prijemnom (19 - srpski , 18 - matis ) i + 57 za prosek ukupno 94 boda i upisacu Gimnazija - informaticki smer  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung SGH-E630
Citat
A kako je nama pedagog pricao ovaj moj smer ti je kao da popravljas kompjutere, nesto na taj fazon.

Da vam kažem iz prve ruke Smiley
Taj smer (elektrotehničar računara) je klasična elekrotehnika, najsličniji elektrotehničaru elektronike, samo sa malo više računarskih predmeta (programiranje i još neki) ostalo je isto.
Mnogi su se zezuli misleći da će samo da sede za kompovima ili nešto mnogo praktično rade u vezi kompova, ali nije tako.  Smile
Ko ne voli struju, elektorniku i elektrotehniku, neka zaobiđe ovaj smer, da ne bi kasnije tokom školovanja lupao glavu   Smile


Citat
a elteh racunara nije tezak i glup
Nije glup, odličan je! Nikada ga ne bih menjao Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
ja bh ga rado menjao za elektroniku na vozilima.

prve 2 ides u skolu a 2 dve nedeljno 2 dana predavanja 3 dana praksa u servisu ...

jooooj a mogo sam da upisem ko od sale ...

Smile x 10000000000

~R
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Citat
A kako je nama pedagog pricao ovaj moj smer ti je kao da popravljas kompjutere, nesto na taj fazon.

Da vam kažem iz prve ruke Smiley
Taj smer (elektrotehničar računara) je klasična elekrotehnika, najsličniji elektrotehničaru elektronike, samo sa malo više računarskih predmeta (programiranje i još neki) ostalo je isto.
Mnogi su se zezuli misleći da će samo da sede za kompovima ili nešto mnogo praktično rade u vezi kompova, ali nije tako.  Smile
Ko ne voli struju, elektorniku i elektrotehniku, neka zaobiđe ovaj smer, da ne bi kasnije tokom školovanja lupao glavu   Smile


Citat
a elteh racunara nije tezak i glup
Nije glup, odličan je! Nikada ga ne bih menjao Smile
Bas tako  Smile Smile Svi su tako mislili(cak i ja) ali sam se uverio u drugo, prvo treba proci cistiliste(ovaj prvu god.) pa tek ce onda biti malo zanimljivije zbog dolaska strucnih predmeta, ali i to dzaba ako neka skola nema dobro oranizovan sistem i plan tih predmeta, takodje treba i imati dobre kompove.
Moja skola se raspala uzas, sad mi je nekako bolje sto nisam upisao racunare, jer je i kriterijum u prvoj god. malo veci.Ali koliko sam nacuo ovaj smer je laksi od npr. automatike i elektronike Wink
Ovaj smer racunari, vise je nekako povezan sa hardverom racunara nego sa programiranjem ili tako necim slicnim kao sto su neki mislili.
Ali opet nije toliko vazno koji smer upisete, vazno je sta posle zavrsite Wink Tu je visa ET i ETF, ali kladim se pola njih zavrse samo srednju i odmah traze posao ili posle nastave sa nekom drugom visom ili fax-om.
Po meni smerovi u ETS su svi isti, negde ucis malo vise elektroniku, negde eto programiranje, u nekom nesto malkice vise.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Ko zadnji, ćelava mu keva!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 13104
Zastava Batajnica
OS
Linux
Browser
Mozilla
mob
Samsung SGH-E630
Samo kada bih mogao, upisao bih ETF bez mnogo razmišljnja  Smile
A kako sam počeo.....teško Smile
Jedva sam izvukao vrlo dobar uspeh ove godine  Smile
IP sačuvana
social share
                                       
enaB <=> Bane, "Ena" nije moje ime                    f -1(Smile)= Smiley

Don't watch it, because we all know that a watched pot does not boil, and watched cake does not bake.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


The truth is out there...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8945
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Ja sam pre razmisljao o ETF ali sada...  Smile Ma nema sanse treba biti jako dobar u matematici i fizici da bi opstao tamo tako da o tome i ne razmisljam.
IP sačuvana
social share
“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 6496
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
ja sam prosle godine iz matematike 20 bodova,a iz srpskog 19,5 (odbili mi pola boda zato sto sam napisao nepostojano a,a trebalo nepostojano A),iz skole 60 sve ukupno 99,5 Smile upisao sam masinski tehnicar za kompjutersko konstruisanje Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:24:52
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.