Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pazite sta s... ovi - "bosanski srbi" su bosnjaci  (Pročitano 3744 puta)
16. Apr 2005, 02:06:54
Zodijak
Pol
Poruke 2
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 9
Dugo godina sam ziveo u Bosni.

Sa bosamskim Srbima islamske veroispovesti (Tzv. Muslimanima)

.

Nikada nisam chuo za Boshnjake.

Posle sam otishao u inostranstvo.

Sad, odjednom, puna Bosna Boshnjaka!



Odakle su se oni stvorili ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Ko jos shvata to ozbiljno. Muslimani su poceli ozbiljno da bivaju iskompleksirani kako vreme ide, kada su u stanju da tvrde sa su oni oduvek ziveli u Sandzaku i u Bosni i da su Srbi nastali od njih. Eh, nije savakome dobar dan uvek.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2519
Zastava Beograd
mob
Siemens 
Ja sam iz Bosne, ali sam Srbin, a Bosnjak niti sam bio niti cu biti, jer oni ne postoje :flamed:  :writers_block:  :icon_pistoles:  :[51]:
IP sačuvana
social share

Only good die young!
Born To Be Hated!
Dying To Be Loved!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nek se zovu i izjasnjavaju kako god hoce, ako me ne guse, meni ne smeta.
Selimovic je rekao sve sto je trebalo po tom pitanju, ali oni njega ko sto ni njegosa crnogorci, ne jebu 2%.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Pa, koren problema je insistiranje da su svi Srbi pravoslavci.. Ko je kriv za to  Smiley 1
Tata mi je pricao da su u osnovnoj skoli na popisu morali da se izjasne koje su nacionalnosti i veroispovesti... Njegov najbolji drug je bio muslima, a osecao se i bio Srbin, ali nisu hteli da mu priznaju, tako da se izjasnio kao neopredeljen, muslimanske veroispovesti... Tako je i bilo sve do nastanka Jugoslovena, sto je bio i ostao do svoje smrti... Nikad nije hteo da se izjasni kao Musliman muslimanske veroispovesti i bio je ogorcen na svoj narod koji ga je odbacio samo zato sto se nije uklapao u kalup pravog Srbina....   :x
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Citat: Anea
Pa, koren problema je insistiranje da su svi Srbi pravoslavci.. Ko je kriv za to


To jeste problem, ali na nekom drugom polju pogotovo ovde u Srbiji. Ja imam prijatelja koji se zove Ivan, a covek je po veroispovesti protestant, zivi u jednom selu pored Subotice. Na severu ima jedna grupacija protestanata koja ne vode poreklo sa zapadne evrope ali eto protestanti su. Covek se izjasnjava kao jugosloven upravo zbog tog problema da se svi srbi definisu kao pravoslavci.  No sto se tice muslimana, ako im je za volju neka i ako bas osjecaju da moraju da imaju svoju naciju neka budu bosnjaci. Oni su otisli predaleko pa sada propagiraju da su svi koji zive u Bosni bosanske nacije, tj bosanci. Ja se nikada necu izjasniti kao bosanac, nego srbin bosanskog drzavljanstva. No nadam se da jos dugo necu nositi bosansko drzavljanstvo. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ja se izjasnjavam kao Srbin - Ateista i ne secam se da je iko imao ozbiljnih problema sa time.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Postoji pored "Ateizma", koje podrazumeva neverovanje u nikakvu visu silu tj. Boga, jos i "Deizam" koji podrazumeva: Uneseno iz Encarte

Citat
rational belief in God: a belief in God based on reason rather than revelation, and involving the view that God has set the universe in motion but does not interfere with how it runs.
Deism was especially influential in the 17th and 18th centuries.


Sto u simultanom prevodu znaci: "Racionalno verovanje u Boga: Verovanje u Boga bazirano na razumu radije nego na otkrovenju, obuhvatajuci da je Bog stvorio univerzum u "zamahu" ali neposreduje sa tim kako je sve pocelo".

Ja za sebe kazem da sam Srbin - Deista i nazalost ovdje jos nek stvari nisu definisane pa tako kada nekom drugom Srbinu - "Pravoslavcu" kazem to odmah slede povici, cudjenje, pa i ismevanje.

No interesantno je za ove Muslimane posto je ova tema pocela sa njima da su skloni tvrditi da su "Bosnjaci" starosedeoci Bosne i da su posije od Bosnjaka nastali i Srbi i Hrvat. Ne znam za ovakve teze stvarno nemogu naci reci kojima bi ih opisao Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jedina visa sila koju priznajem je sama priroda.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.