Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:13:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko je zaista dobar?  (Pročitano 17199 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Citat
Kakav je to odgoj?

Manje vise, ako je to tako od pocetka, dobijes zivotinju koja se bori za prezivljavanje na sve nacine...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
@SF

Slažem se s tobom. Dobiješ pojedinca ili skupine koje nemaju nikakav smisao za opće prihvaćene vrijednosti. Sve što je drugim, " normalnim" ljudima važno njima nije i obrnuto.

Danas sam malo čitao o ovoj temi i došao do podatka koji se malo razlikuje od moga mišljenja. Cijelo vrijeme govorim da društvo ima jako velik utjecaj na pojedinca, no ima nekih koji taj utjecaj smatraju manjim. Tako prof. Detlev Ganten smatra da "... većina, vjerojatno 50 % čovjeka, uvjetovano je njegovim genima, 25 % okolinom, 25 % njegovim ponašanjem..." Meni se utjecaj društva činio večim, no čini se da sam u krivu. No, svejedno društvo ima velik utjecaj, i moram reći da još uvijek smatram da je taj utjecaj veći. No, to je moje mišljenje.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Letsvica vrednosti i odgajane dece je promenjena, a o "ulicarima" da ne pricam. No, sta ces, tako taj mehanizam funkcionise.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Odgajanje djece danas se prebacilo na školu, ako hoćeš crkvu, pa kad se ne uspije svi napadaju društvo. Za svako loše odgojeno dijete treba napasti roditelje koji ga nisu odgojili. Ipak su oni prvi čija je to zadaća.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 99
Apsolutno dobar covek ne postoji..., a onako, pravo dobri ljudi su veoma retki, za mene su to oni kod kojih osecas pozitivnu energiju, jednu opstu ljubav prema coveku ili covecanstvu, koji nemaju onu poznatu crtu zlobe
na tudji uspeh, koji kad mogu i koliko mogu pomognu svakome i u svakoj prilici, koji lako ne osudjuju druge, koji su iskreni, topli, jednostavni...
Onaj koji nadmasi svoju negativnu sredinu, tj. nadje put da sve prevazidje i da ga ono lose ne povuce, za mene vredi duplo vise od onog kojem je sve islo glat, jer kod njega se i podrazumeva da treba da ide ispravnim putem te bi bilo iznenadjenje da ne bude tako... :wink:
IP sačuvana
social share
AKO SANJAM PROBUDICU SE!!!
AKO SE PROBUDIM-UMRECU!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Mislim da danas ne postoji ništa apsolutno, pa tako ni za čovjeka ne možemo reći da je apsolutno dobar. Ono što je važno jest da je netko dobar. Pogotovo naše divljenje dobivaju oni koji nisu imali lak put u životu, i kojima možda nitko ne bi zamjerio da su negdje skrenuli, a oni su ostali dobri.
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 172
Zadrzacu se na pitanju, ovde pokrenutom "Sta to znaci biti dobar?", pa cu citirati jednog od svojih omiljenih pisaca, jer se sa tim potpuno slazem.
"Biti dobar znaci biti u skladu sa sobom".Oscar Wilde
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 755
mob
Nokia 3110c
To znaci biti dobar za sebe. A sta je biti dobar za sve? San.
IP sačuvana
social share
kama, al' ne sutra - danas bre
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 172
Mozda  tebibiti u skladu sa samim sobom deluje jednostavno?To ne znaci biti samo dobar za sebe, vec i potpuno poznavati sebe, samim tim i tacno odrediti granice izmedju biti dobar i biti glup......Smatram da je biti dobar prema sebi osnova za sve druge odnose.Pa, ako sam dobra prema sebi, ako sam u skladu sa samim sobom, ako mi je sve ok, zasto da ne budem dobra i prema drugima?
Da ne objasnjavam vise, ko razume-razume.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 00:13:32
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.104 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.