Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 09:39:38
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: A sta je sa B-2  (Pročitano 11346 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 196
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Da se razumijemo na teritoriji bosne i hercegovine nije pao niti jedna nato letjelica 1999. Sem nekih koji su bili osteceni pa su bili prizemljeni u sfor-ovim bazama. Pozdravljam clanove foruma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 137
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
To oko obaranja B-2 ja sam cuo jos za vreme bombardovanja. Neposredno po zavrsetku rata  izasao je intervju u Aeromagazinu sa tadasnjm komandantom RV-a (ako se dobro secam gen. Velickovic ili Smiljanic) u kome on govori o uspesima nase RV i PVO, izmedju ostagog govori i o obaranju raznih cuda u vojnom smislu kao i da ce se o tome pricati kada za to dodje vreme Smile.. Moguce da je aludirao na B-2. Nazalost ja nemogu da nadjem taj broj novina da citiram, negde se zaturilo.
Neko je M. Lazanjskom, u nekoj emisiji, postavio pitanje o obarnju B-2. On je odovorio da nije oboren B-2 vec jos jedan F-117...
Dakle, po mom misljenju sve je ovo jos na nivou spekulacije. Racionalno gledano, nemoguce je sakriti tako veliku stvar, pogotovu ne u ovako maloj Srbiji. Ako iskljucimo emocije (ja bih prvi voleo da je oboren), clanak u Politici, i onu aplikaciju na PVO sistemu, ostalih neposrenih dokaza nema.
Ovoi sve podseca kao na neku zaveru (kao na incident u Rozvelu) Smile Smile

@jubilej  Nazalost, ta informacija da nije oborena ni jedana NATO letelica iznad BiH je mozda tacna, ali je siguno (opet nazalost) da je oboren jedan nas MiG-29 od strane americkog F-15. Imam i sliku ali nemam skener.
pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Cini mi se da je Politika Ekspres se pisala o padu B2 jos u toku rata....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 196
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
To sto se pise u toku rata je velikim dijelom samo propaganda, veoma dobro se zna sta je oboreno nad SCG a sta iznad RS u toku nato udara. Sva RS i SCG su dovoljno gusto naseljeni da je nemoguce sakriti pad neke letjelice. Srpska PVO je dala maksimum u odbrani naseg neba ali moramo priznati da je nasa tehnika dobro zaostala za svjetskim PVO sistemima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 310
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
pa dobro mogu oni nacrtati i siluetu f22, UFO-a, Supermena ali ne mora znaciti da su svi oboreni..
IP sačuvana
social share
"All beings tremble before violence. All fear death. All love life. See yourself in others. Then whom can you hurt? What harm can you do?'' izvor Sutta Nipata
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Pricalo se naveliko i o pritugradnim raketama koje su izazivale paniku kod NATO-a a za te sume u HR sam citao svojevremeno da je to bio i B 52, medjutim, bio bi bar neko koji bi cuo prasak (nije golub da se ne cuje) a procurilo bi makar nesto o tome.
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Nista nisam sacuvao. Ne moras da verujes. Ako je pao uz Madjarsku granicu zasto bi na snimku koji sam video bili NATO vojnici. Nadam se da ce neko ipak naci nesto i potvrditi ovo.
Pa Madjarska je tada bila u NATO-u, a bilo je i nekih jedinica stacioniranih blizu granice sa SRJ
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 09:39:38
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.