Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 05:29:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: A sta je sa B-2  (Pročitano 11344 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3930
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
Pisalo se mnogo o tome da je oboren B2 Spirit of St.Lois, ali uglavnom na forumima, ja sam takve price cuo jos za vreme rata od strane nekih pripadnika jedinice koja je obezbedjivala sa strelama ove sto su oborili F-117 ali te price su nakon rata prestale i niko ih vise nije spominjao. Po cenu da me Pilot proglasi zlocincem, moram reci da ne verujem da se desilo ovo obaranje, jer obaranje takvog aviona ne bi proslo nezapazeno. Ako si ti video snimak (pretpostavljam na TV-u) onda bi ga videli i ruski i novinari drugih zemalja koji bi to objavili na sva zvona i ismejali amerikance i njihovu tehnologiju. Pa samo zahvaljujuci obaranju F-117 koji je bio fenomenalna reklama za ruse, oni su sklopili neke poslove modernizacije i prodaje prastarih neva koje inace ni u snu ne bi mogli da uvaljaju nikome.
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ramon- ne pada mi na pamet da te optuzujem, zasto bih  Smile Slika je bila objavljena u novinama i ne ovde u Srbiji. Meni licno je vazno da sam to video i da znam sta sam video a istina ce kad tad isplivati.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Shit happens, rama rama.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4233
Zastava Slovenia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
Citat
da smatras da ne znam kako izgleda B-2
......... Smile...na ovo ni u jednom trenutku nisam pomislio.........evo ga....čini mi se da je baš ovaj poleteo za .........ali nema veze.....


http://www.agitprop.org.au/stopnato/19990609b2stealth.php Smile Smile
« Poslednja izmena: 23. Maj 2007, 08:58:38 od HasBiba »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Zanimljiv link- hvala. Ipak procice jos dugo dok se zvanicno ne objavi da se to i desilo.
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 898
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Kada sam rekao najsofisticiraniji, mislio sam u tehnoloskom smislu. Naravno da nijedan avion koji je do sada napravljen, nije potpuno imun na PVO.
Mogu oni da prefarbaju jedan F-16, kad ih imaju na tone. B-2 ipak ima samo 21, pa bi se nestanak jednog primetio. Nebi oni tako presli preko toga, jer za cenu 2-3 aviona B-2 moze da se izgradi jedan nosac aviona klase Nimitz.
Kako se navodi u linku koji je postavio @HasBiba, avion je pao u blizini Kupinova. Pa gde je onda nestala olupina tolikog aviona?
« Poslednja izmena: 23. Maj 2007, 12:02:06 od 211 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Oni imaju B-2 onoliko kolko su nam rekli. Ne verujem da ce ikog od nas da puste da ih prebrojimo [mada mi ne bi smetala jedna Burek eksurzija po vojnim bazama  Smile ]. Opet kazem- kada sam video tu sliku u novinama to je bio snimak iz Bosne. Zato ga verovatno nisu nasli kod Kupinova.

Gde li ide ova tema, bolje da sam cutao  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 6630 i N-Gage
Citat
bolje da sam cutao
Hehe, o svemu treba prodiskutovati Smiley

Iskreno mislim da da je samo ratna propaganda. Pre par meseci sam bas trazio po netu o obaranju B2, ali nema nijednog validnog teksta. Naravno imate nasu propagandu: http://www.agitprop.org.au/stopnato/19990609b2stealth.php

Sa nase strane je plasirano da je pogodjen kod Surcina, a da je pao, prvo u Dec, a onda u Kupinovo. Ja zivim u blizini tih mesta i tu definitivno nista nije palo (osim NATOovih projektila)

A sto se skrivanja rusenja tice. Teeesko. Nije problem falsifikovati unisteni tenk ili jeftiniji avion, ali B2, lol. Pa poreznici bi im se krvi napili, da ne pricam o novinarima. Jednostavno to je jednaka senzacija tome da je potopljen nosac aviona.

+Ne znam zato bi USAF krio odjednom da je oboren onaj F-16 kad su ga uredno prijavili sa sve serijskim brojem kao gubitak?! Ta prica nema smisla.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Shit happens, rama rama.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4233
Zastava Slovenia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
Citat
bolje da sam cutao
....

Citat
Hehe, o svemu treba prodiskutovati
...tako je......
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ja se iskljucujem iz ove teme. Nema nista lepse nego kad ti kazu da nisi video ono sto si video... mogu misliti sta bi tek izbilo da sam stavio temu o stvarnom vremenu i uzroku smrti S. Huseina... Od sada- samo stavim nesto sa neta onako slicica i slicno pa da svi cicimo kao deca od srece  Smile
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Shit happens, rama rama.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4233
Zastava Slovenia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 
Citat
mogu misliti sta bi tek izbilo da sam stavio temu o stvarnom vremenu i uzroku smrti S. Huseina
.......ovo me baš inetresuje......pa da  ovu temu malo prokomentiramu...... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 05:29:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.