Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Wife - yesterday,today,tomorrow  (Pročitano 18997 puta)
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Evo imam ja jedan tekst koji ce vas nasmejati a ujedno pokazati odnos zena-muskarac

Dakle teks:



Muž je već bio bolestan i umoran od svakodnevnog uredskog posla, i sve je vise zavidio svojoj supruzi ostanak kod kuce. Zeleci da ona uvidi sav njegov trud i rad, kao i da razumije koliko mu je teško, svaki dan je molio molitvu:
„Dragi Boze, odlazim na posao svaki dan i teško radim 8 sati dnevno dok moja žena ostaje kod kuce. Želim da i ona vidi kako mi je teško, pa te molim da mene stavis u njeno tijelo, a nju u moje.”
Bog, u svojoj neogranicenoj mudrosti, odluci mu uslisati molitvu.
I tako se sljedece jutro muž probudio u tijelu svoje žene.
Ustao je sretan spoznavsi to. Tako sretan, napravio je dorucak svojoj „druzici” prije nego sto je „ona” otisla na posao, potom je probudio djecu, obukao ih za skolu, pripremio i njima dorucak, pripremio im uzinu za skolu te ih je naposljetku i odvezao u skolu. Na povratku iz skole je svratio do kemijske čistionice podignuti ociscenu odjecu, svratio je usput i do banke dignuti nešto gotovine kako bi mogao platiti racune. Potom je otisao do trznice kako bi kupio potrebne namirnice za kucu, a sto je i potrajalo.
Po povratku kuci, najprije je nahranio kucnog ljubimca, a potom je pospremio kupljene namirnice i odjecu dovezenu iz kemijske čistionice.
Onda je spoznao da je već 13:00 sati, i na brzinu je pospremio krevete, pobrao prljavi ves po kuci, posisao dnevni boravak, stavio prljavo sude u masinu, te pospremio i oprao kupaonu i hodnik, kao i prljavi pod u kuhinji. Potom se zurio da pokupi djecu iz skole i na ovratku kuci je sa njima „raspravljao” o danu kojeg su djeca imala u skoli te ih je majcinski„ uvjeravao da grijese u svojim stavovima.
Kad su dosli kuci, dao im je kekse i mlijeko jer su rucak već pojeli u skoli, a ”on„ nije imao vremena spraviti ništa drugo za njih.
Potom je odlucio ukljuciti TV i dozvoliti djeci da ga gledaju, a za to vrijeme je ”on„ peglao ves za sutra.
Ali onda je odjednom već bilo 16:30, i na brzinu je poceo guliti i pripremati povrce tj. salatu za laganu veceru. Pripremio je laganu salatu sa tjesteninom, i sve je uspio sloziti do 17:30.
Poslije vecere, pocistio je kuhinju, oprao sude do kraja, oprao djecu i spremio ih na spavanje. No tada je već bilo 9:00 sati uvecer, i bio je toliko umoran, ali nije znao da ”njegove obveze„ još nisu gotove za taj dan. Dosavsi u krevet, ”suprug„ je želio voditi ljubav s njim, a na sto je pristao i nekako je uspio da odnos ne traje dugo, a da ”suprug„ ne bude ne-zadovoljan.
Sljedece jutro je ODMAH kleknuo kraj kreveta i zavapio:
”O Boze, ne znam gdje mi je bila pamet. Tako sam bio u krivu zavidjevsi mojoj ženi na njenom cjelodnevnom ostanku u kuci. Molim, o molim te vrati stvari kakve su bile i prije zamjene!„.
Bog, u svojoj neogranicenoj mudrosti, odgovori:
”Moj sine, osjecam da si naucio lekciji, i bit ću sretan vratiti stvari kakve su i prije zamjene bile. Ali nazalost, moras pricekati 9 mjeseci jer si sinoć ostao trudan!!!!!„

A? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
   
Citat
Moj sine, osjecam da si naucio lekciji, i bit ću sretan vratiti stvari kakve su i prije zamjene bile. Ali nazalost, moras pricekati 9 mjeseci jer si sinoć ostao trudan!!!!!


siroti mali hrcak Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
bog je crvenkast..... i ima repic......... i rogove Smile
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.