Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kako popuniti uplatnicu za bel50 paket  (Pročitano 6614 puta)
21. Maj 2007, 23:54:50
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Pre 20-ak dana od telekoma mi je stigao telefon sa karticom (paket bel50), i nakon nekoliko dana dobio sam poruku da uplatim 59 dinara do 20. maja na xxxxxx racun uz poziv na broj xxxx. Vec nekoliko dana pokusavam da dobijem call centar ali bezuspesno (kao operateri su zauzeti). Interesuje me da li je jos neko postpaid  korisnik kod mts-a, i kako da popunim uplatnicu (ko je primalac, svrha uplate itd.).
Da ne zaboravim, da li datum racunaju od dana uplate u posti, ili od trenutka kada im stigne novac.
Hvala na razumevanju!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone
a cek, nije mi jasno, nisi dobio racun od njih?
primalac ti je mobilna telefonija srbije
svrha uplate, stavis recimo "usluge mobilne telefonije za taj i taj datum"
racuna se od dana uplate u posti....valjda  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
a cek, nije mi jasno, nisi dobio racun od njih?
primalac ti je mobilna telefonija srbije
svrha uplate, stavis recimo "usluge mobilne telefonije za taj i taj datum"
racuna se od dana uplate u posti....valjda Smile
Nisam dobio nikakav racun. Jedino sto mi je stiglo je ta SMS poruka koja glasi: "Vas racun za april iznosi 59 din. Molimo vas da ovaj iznos uplatite do 20.05.2007. na racun 160-601-19, uz poziv na broj 60-070-064-1913903". Jel sigurno da stavim svrhu uplate kako hocu? Da mi ne naprave neki problem zbog netacno popunjene uplatnice?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3051
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC Bravo
Svrha usluge,npr. "Racun za Telekom usluge",primalac "Telekom Srbija A.D.",model 97(mada to i nije bitno),i naravno poziv na broj i ziro racun iz poruke.Nece ti biti iskljucen broj pre 25.-og sigurno.Btw.,proveri u svojoj posti zasto ti nije stigao racun,ako kazu da nije do njih,reci im da provere sa dostavnom postom,obicno postari zajebu stvar.Takodje,uvek mozes da izvrsis upaltu na ovaj nacin:model 00,poziv na broj 641234567(tj. broj za koji uplacujes,bez nule).i naravno tekuci racun 160-601-19.Na ovan nacin se malo sporije proknjizava,ali nije lose za avansne uplate.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.