Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:18:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 51 52 54
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zasto ljudi ne citaju knjige?  (Pročitano 57930 puta)
Jet set burekdzija


Say hello to my "little" friend!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5337
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0
 Smile Smile Bravo @Safircicu!  Smile

 Smile
IP sačuvana
social share
I danas kad dođe do poslednjeg boja,.
neozaren starog oreola sjajem,.
ja ću dati život, otadžbino moja,                                                                 
znajući šta dajem i zašto ga dajem!
   

 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Love me or hate me...J'm still gonna shineeeee!!!

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 6233
HVALA  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 306
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia 

ja ipak mislim da tehnologija dosta udaljava ljude i od umetnosti i od književnosti... nekada je bilo mnogo lakše navikavati ljude na "papirne" knjige, nekako tehnologijom to onima koji tek treba da se naviknu postaje neprimamljivo... što je opšte uzev malo i tužna situacija.

ipak stoji ono da ko hoće da čita - on će svoju želju i da ispuni.

IP sačuvana
social share
* Friendship is like peeing on yourself: everyone can see it, but only you get the warm feeling that it brings.
* Always do sober what you said you'd do drunk. That will teach you to keep your mouth shut.
* A woman's mind is cleaner than a man's. She changes it more often.
* People who drink light "beer" don't like the taste of beer; they just like to pee a lot.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Nema vise Djure Jaksica,salveta i poema...

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 6650
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
SonyEricsson w700

ja ipak mislim da tehnologija dosta udaljava ljude i od umetnosti i od književnosti... nekada je bilo mnogo lakše navikavati ljude na "papirne" knjige, nekako tehnologijom to onima koji tek treba da se naviknu postaje neprimamljivo... što je opšte uzev malo i tužna situacija.

ipak stoji ono da ko hoće da čita - on će svoju želju i da ispuni.



okey za tehnologiju i ona je sigurno jedan od znacajnijih razloga...no ko zeli da cita taj ce uvek uzeti knjigu u ruk i uvaliti se u toplu fotelju  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Namćor&Namćor&Namćor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1330
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Naravno da tehnologije imaju uticaja, ali ljudi moji kako ne shvatate ljubav prema književnosti se ima ili nema.
Neko knjigu uzima da sebe oplemeni, nađe svoj smiraj, obogati maštu, sazna nešto ...a iza pročitane  knjige može iipak ostati i  nezadovoljan ...naročito ako novopečeni čitalac nalwti na dreš u trendu.

Ne treba ljude kriviti i ponavljam smatrati gorim zato što ne čitaju
IP sačuvana
social share
Ne volem,
nikog, lutko, takva mi je narav
kao odžak star i garav
puno dima je kroz mene proslo.
Ne volem,
ujne, strine, šogore, komšiluk,
nataknem ih na čiviluk
od njih ništa dobro nije došlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
Ne treba ljude kriviti i ponavljam smatrati gorim zato što ne čitaju

  Smile
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Love me or hate me...J'm still gonna shineeeee!!!

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 93
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 6233
Hocete da kazete da nisu oni krivi sto ne citaju?  pa,  koji je  razlog njihovog  citanja odnosno  necitanja nije na  nama da raspravljamo, jer su  slucajevi individualni, ali  najcesce je to zato jer nije bilo nikoga da im ukaze na sve sakrivene  cari u onim divnim  pregrstima  stranica.. A kada rasklopite neku od onih ocaravajucih  knjiga mozete ziveti  zivot koji god zelite,.,., Za mene nema niceg lepseg do deliti misli sa vremenski i prostorno udaljenim autorom  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Osmeh je kriva koja sve ispravlja.

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 1689
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG viewty
Procitala sam nedavno izjavu neke nase estradne zvezde kako ona ne voli da cita knjige niti da gleda filmove jer to je kao da zivi tudje zivote, a njen joj je dovoljno zanimljiv!  Smile
Mozda bi to bio potencijalni ili jedan od odgovora zasto ljudi ne citaju!

Sto se tice mog okruzenja i mene same, sticem utisak da ljudi dosta citaju, ali to je bas uzi krug ljudi. Iskreno vise mrzim one sto citaju shund romane (npr. Anabelu Basalo) samo da kazu da su nesto procitali nego ljude koji jednostavno kazu da oni to ne vole ili sta vec...
IP sačuvana
social share
Nemojte nikad reci da ste sreli najglupljeg čovijeka; uvijek se može desiti da ga neko pretekne!

      CARPE DIEM!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Procitala sam nedavno izjavu neke nase estradne zvezde kako ona ne voli da cita knjige niti da gleda filmove jer to je kao da zivi tudje zivote, a njen joj je dovoljno zanimljiv! Smile
Mozda bi to bio potencijalni ili jedan od odgovora zasto ljudi ne citaju!

Sto se tice mog okruzenja i mene same, sticem utisak da ljudi dosta citaju, ali to je bas uzi krug ljudi. Iskreno vise mrzim one sto citaju shund romane (npr. Anabelu Basalo) samo da kazu da su nesto procitali nego ljude koji jednostavno kazu da oni to ne vole ili sta vec...

Та "звезда" и акви људи... па ОК, слажем се ако никад не гледају Великог Смрада, Мењам жену, 72 сата са'рана и остале "риалити шоуове" Smile
Мада то ми је више неки фазон оних мушкараца што стално мајсторишу, има и таквих људи... Жена која гледа тако на живот би само сређивала кућу и гњавила-размазила децу. Наравно, ту су и трачеви, а шта је то него бављење туђим животима Smile
А што мислиш да је Анабела шунд?
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


I Want Out

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 359
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
mob
Nokia 
sta je znam, mozda cak i lenjost...jednostavno, mrzi ih...

npr. ja sam se tek prosle-pretprosle godine oslobodila averzije prema knjigama koju sam imala zbog pojedinih glupih lektira koje sam morala da citam  Smile
jeste da je bilo kniga koje su ostavljale super utisak na mene, samo cesto nikako nisam mogla da se nateram da nesto krenem da citam...srecom i to je proslo
IP sačuvana
social share
not all vampires suck blood
not all of them die for love
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 51 52 54
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 01:18:07
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.