Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:50:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: leadtek tv kartica  (Pročitano 5064 puta)
21. Maj 2007, 01:16:11
Hronicar svakodnevice


Rajd of Kurta tu rajd on Murta

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 851
Zastava Jagodina/Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k700i
Dobih na poklon neku leadtek winfast tv2000 xp global...bla..bla...karticu...ima i fm radio, daljinac...Sad kontam da to nije tv, ali sam ocekivao bar malo bolju sliku Smile   Imam kablovsku, da li slika zavisi samo od kartice ili i od softvera...Dobio sam winfast pvr2, jel da koristim nesto drugo? Kad hocu da snimim nesto nudi mi vazdan neke formate da biram...mpeg1,2, dvd, vcd, uncompresed avi...U koji je najbolje da snimim?
Hvala unapred, a ako je nesto slicno bilo uputite me gde da pogledam...
IP sačuvana
social share

Sopen bi mi svirao, Mocart bi mi pevao, ako niste znali al sam bio mali. Glava mi je velika mozak mi je mali, nadimak mi dali i Palma me zvali. Jasno kao dan, ja sam tutuban...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Sony xperia
To su veoma dobre kartice, ja imam pvr2000 sa hardverskim enkoderom. Najbolje da odmah snimas u mpeg2 formatu, ne zauzima puno mesta a i osnova je za dvd ako budes i to radio. Taj pvr2 su nesto zasrali. Pvr1 je puno bolji, ima odlican deinterlaizing, tako da ukoliko snimas nesto kamerom, u slabijim svetlosnim uslovima, pa dodje do pojavljivanja zrna, u velikom procentu to skida i kao krajni snimak dobijes neznu sliku bez tog zrna.Idi na njihov sajt i skini predhodni pvr, po meni je bolji a i daje vise opcija i mogucnosti.
Slika zavisi od svega, mislim da taj pvr2 kod tebe zeza. Sa kablovske bi trebao imati odlicnu sliku. Samo nemoj nastavljati antenski kabl, jer se na mestu spajanja gubi i do 20 decibela u jacini signala. Neka je iz jednog dela.
« Poslednja izmena: 21. Maj 2007, 01:39:37 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Rajd of Kurta tu rajd on Murta

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 851
Zastava Jagodina/Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson k700i
Nasao sam PVR na onom disku sto je dosao uz karticu. Instalirao sam ga ali kad hocu da pokrenem javi mi onu gresku send/not send to microsoft...a PVR2 mi i dalje radi kao i pre...U cemu je tu problem? Inace, kabl nije nastavljan, ide direktno iz zida u komp
IP sačuvana
social share

Sopen bi mi svirao, Mocart bi mi pevao, ako niste znali al sam bio mali. Glava mi je velika mozak mi je mali, nadimak mi dali i Palma me zvali. Jasno kao dan, ja sam tutuban...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Sony xperia
Kada pokrenes instalaciju mora te pitati dali hoces da deinstaliras prethodno, potvrdi, deinstalirace, traziti rebot i nastaviti instalaciju. Ako te ne pita moras sve da deinstaliras, mozda i pesice. Ukoliko nesto promasis, on ce i dalje videti postojanje ovog od ranije. Mrzili te to da radis kada sledeci put instaliras OS nezaboravi da ubacis prvi pvr.

Mogu ti poslsti cd koji sam presnimio od prijatelja, koji ima istu karticu kao tvoju. Prilikom ubacivanja cd-a startuje sa ponudom kartica za koje je instalacija, medju njima su i tvoja i moja, i instalra prvi pvr. Ja njega koristim, jer je verzija od pre nekoliko meseci za razliku od cd-a koji je dosao uz moju karticu gde je verzija od pre 2 godine. Toliko i ima kako sam kupio karticu. Ako zelis javi mi se na privatno da se dogovorimo kako da ti posaljem.

A za ostale, posto se vec javljala sumnja da ovako navlacim musterije, neka znaju, ne mislim da coveku uopste naplatim cd.
« Poslednja izmena: 21. Maj 2007, 14:27:22 od lightsoft »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pozadrav od vaseg ljubaznog komsije Milanman-a

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1349
Zastava Kraljevo hometown,Nis fax
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 3120c
To su veoma dobre kartice, ja imam pvr2000 sa hardverskim enkoderom. Najbolje da odmah snimas u mpeg2 formatu, ne zauzima puno mesta a i osnova je za dvd ako budes i to radio. Taj pvr2 su nesto zasrali. Pvr1 je puno bolji, ima odlican deinterlaizing, tako da ukoliko snimas nesto kamerom, u slabijim svetlosnim uslovima, pa dodje do pojavljivanja zrna, u velikom procentu to skida i kao krajni snimak dobijes neznu sliku bez tog zrna.Idi na njihov sajt i skini predhodni pvr, po meni je bolji a i daje vise opcija i mogucnosti.
Slika zavisi od svega, mislim da taj pvr2 kod tebe zeza. Sa kablovske bi trebao imati odlicnu sliku. Samo nemoj nastavljati antenski kabl, jer se na mestu spajanja gubi i do 20 decibela u jacini signala. Neka je iz jednog dela.
uh lightsoft nije ti losa kartica 100e jel tako bese?!!!ja imam leadtek winfast xp 2000.odlicna je popalio sam jos ljudi da je kupe
inace ja se sve slazem sa lightsoft-om i tacno je da je ova pvr2 nesto sjeban ima neke bagove i slika kao da je losija na njemu nego na pvr1
IP sačuvana
social share
Herr Nikolic
Ja sam GENijE!!!Imam GENE od mame i tate!!!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Sony xperia
Da, kada sam je kupio bila je 130-ak, sada joj je cena pala na 100-inak evra.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Imam Leadtek tv 2000 expert karticu pa me zanima da li mi nešto u podešavanju nije u redu nemogu da popustim i da smanjim ton preko daljinskog,on pokazuje skalu da ga smanjuje i povećava ali jačina tona  ostaje ista ona koja je podešena da se čuje preko zvučnika  pa moram svaki čas da ustajem da smanjujem i povečavam ton u zavisnosti koji kanal gledam.ili slušam radio.Ovo sam isto video i kod druga koji ima leadtek tv 2000 global.Šta da radim?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pozadrav od vaseg ljubaznog komsije Milanman-a

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1349
Zastava Kraljevo hometown,Nis fax
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Nokia 3120c
namesti zvuk ovako

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

untitled.JPG
(203.46 KB, 576x440)
IP sačuvana
social share
Herr Nikolic
Ja sam GENijE!!!Imam GENE od mame i tate!!!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Sony xperia
Da, ko sto kaze covek ili aux, lin, zavisi gde je uboden kablic iz kartice.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kablić sa tv kartice je povezan na zvučnu karticu a zvučnici su mi povezani  tako da zvuk dobijam kada ubodem u zvučnu karticu u plavu rupu a ne u zelenu .šta sada da stavim u audio in i audip recorder .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 19:50:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.