Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:57:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na ovom forumu, mozete postavljati teme sa informacijama o glumcima i glumicama, komentarisati ih, hvaliti... 
Ukoliko zelite da postavite novu temu, obavezno proverite da li je ta tema vec postavljena. 
 

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kiefer Sutherland ~ Kifer Saterlend  (Pročitano 6574 puta)
19. Maj 2007, 14:43:13
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Kiefer Sutherland

Kiefer Sutherland (22. prosinca 1966. London, Engleska) amrički filmski i televizijski glumac sin holivudske zvijezde Donalda Sutherlanda i nešto manje poznate kanadske glumice Shirley Douglas. Iako je snimio preko šezdeset filmova najpoznatiji je po ulozi tajnog agenta Jacka Bauera u akcijskoj seriji "24". Pravo ime mu je Kiefer William Frederic Dempsey George Rufus Sutherland ima sestru blizanku i kćerku Sarah Jude iz prvog braka koja je rođena 1987. godine.


Biografija

Pozadina

Kiefer Sutherland rođen je 22. prosinca 1966. u poznatoj kanadskoj obitelji. Tommyja Douglasa, djeda s majčine strane, i danas smatraju "najvećim Kanađaninom koji je ikada živio u toj zemlji". Intelektualac, iznimno svestran i društveno svjestan, guverner pokrajine Saskatchewan, bio je osnivač i prvi predsjednik Nove demokratske stranke u Kanadi, gorljiv pristaša brige o svim građanima svoje zemlje i otac suvremenog sustava opće zdravstvene zaštite. Najveće državno priznanje dodijeljeno mu je 1981., a još za života kanadska pošta objavila je marku s njegovim likom. Douglasovim stopama je kao mlada djevojka krenula i njegova kći i Shirley Douglas, koja je za zalaganje u ostvarenju očeve ideje dobila jednako priznanje svoje zemlje 2004. Glumica po vokaciji, nikada nije prestala s društvenim angažiranjem oko unaprjeđenja zdravstva, što je - po svemu sudeći -jednakim žarom prenijela i na svoju djecu. Kieferov otac, Donald McNichol Sutherland, o čijem su osebujnom glumačkom talentu ispisane gomile tekstova, kao osmogodišnji dječak prebolio je dječju paralizu, ali je unatoč tome snagom volje uspio ostvariti svoj san: diplomirati glumu na Sveučilištu u Torontu. Donald Sutherland i Shirley Douglas upoznali su se u jesen 1965. u Londonu, gdje su oboje glumili. Iako su imali iza sebe po jedan buran, kratkotrajan mladenački brak, vjenčali su se već početkom 1966.

Djetinjstvo

I dok je Donald Sutherland nastavio raditi, Shirley Douglas je ubrzo morala prekinuti karijeru zbog neplanirane trudnoće. U rano jutro 22. prosinca 1966., kad su je probudili trudovi, nije ni sanjala da će joj se život toliko promijeniti. Naime, oko podneva u londonskoj bolnici Paddington na svijet su došle - dvije bebe. Kiefer je bio prvi, a sedam minuta nakon njega Rachel.

Prvorođeni sin dobio je, zbog duge i slavne obiteljske tradicije s obiju strana, najdulje ime u svijetu show businessa: Kiefer William Frederic Dempsey George Rufus Sutherland.

- Ponosan sam na majku jer nam je, za razliku od većine majki blizanaca, odmalena dopuštala da se razvijamo svatko u svojem smjeru i uvijek je poštovala razlike između nas - rekao je Kiefer Sutherland.

Obitelj je živjela u Velikoj Britaniji do kraja 1967., a onda su se preselili u Los Angeles. Sve veća popularnost Donalda Sutherlanda na filmu, kao i intenzivna aktivnost Shirley Douglas u promicanju i zaštiti ljudskih prava, vrlo su brzo uzele danak: brak između njih postao je samo puka formalnost pa su se razveli 1970. Kiefer Sutherland teško je podnio raspad obitelji, ali je višak negativne energije uspješno trošio na treninzima školske hokejaške momčadi, dok su mu satovi violine, na koje ga je majka upisala čim je krenuo u školu, beskrajno išli na živce.

Mladi buntovnik

Kad se Shirley Douglas s djecom 1976. preselila u Toronto, njezin sin je postao školski buntovnik: bježao je s nastave i vječito upadao u tučnjave i sukobe. Zanimao gaje samo rock and roll: ludovao je za grupama Deep Purple i Led Zeppelin. vjerujući da će jednoga dana i on biti rock-glazbenik. Možda bi se to i dogodilo da jedne večeri nije gledao majku u kazalištu National Arts Centre, u predstavi 'Tko se boji Virginije Woolf?", što ga je toliko impresioniralo da je odlučio kako će i on postati glumac. - Sad mi je to smiješno, ali tada sam se sramio reći roditeljima da sam odlučio biti ono što i oni. Oboje su bili slavni, poznati i cijenjeni, a meni se činilo da ja tako nešto ne mogu dostići - priznao je.

Iako je školovanje u Kanadi obvezno do 16. godine, do petnaeste je uspio pobjeći iz nekoliko internata u koje ga je majka upisala. Prodao je sve što je imao, kupio gitaru - danas ih ima šezdesetak - i priopćio roditeljima:

- Pustit ćete me da radim što hoću ili ću pobjeći iz svake škole u koju me upišete.

Otac je teško prihvatio sinovu odluku, ali joj se nije protivio. Majka se, međutim, nije lako predala, iako je bez

njegova znanja pokušavala naći agenta koji bi bio voljan tražiti i pronaći adekvatnu ulogu za njezina sina. - Bojao sam se da mi mama ne okrene leđa. Ona je jedina osoba u životu prema kojoj i danas osjećam strahopoštovanje - priznao je mnogo kasnije.

Karijera

Uskoro su napori Shirley Douglas urodili plodom: nakon nebrojenih audicija, Kiefer Sutherland je 1983. dobio sporednu ulogu u komediji "Max Dugan Returns" i dokazao da krv nije voda. Nedugo potom dobio je glavnu ulogu u filmu "The Bay Boy", koji je nominiran u 11 kategorija za nagradu Genie (kanadski ekvivalent Oscarima), među njima i za glavnu mušku ulogu. Ponesen uspjehom, Sutherland se preselio u New York, ali mu je boravak u Velikoj jabuci ostao izrazito ružna uspomena.

- Ni u jednom se mjestu na svijetu ne možete osjećati toliko osamljeno kao u New Yorku - izjavio je. Otac mu je tada živio u raskošnom stanu na Manhattanu, ali nikada nije otišao k njemu, niti zatražio pomoć. Za život je zarađivao konobarenjem, a nešto veću svotu dobio je u reklamnoj kampanji za traperice Levi's . Od tog honorara kupio je polovni automobil i krenuo u Hollywood. Unatoč slavnim roditeljima, nikada nije zloupotrijebio njihov status, niti je u nebrojenim pokušajima da dobije bilo kakvu ulogu priznao tko su mu otac i majka. Nekoliko mjeseci stanovao je u automobilu, tuširao se hladnom vodom u javnim zahodima i tajio od roditelja da jedva preživljava.

To mi je razdoblje, unatoč besparici, ostalo upečatljivo po nečemu sasvim drugom: shvatio sam koliko sam propustio bježeći iz škole. Jedne večeri smo u društvu razgovarali o svačemu i netko je spomenuo pisca Trumana Capotea, autora romana "Hladnokrvno ubojstvo" i "Doručak kod Tiffanyja", po kojima su snimljeni i filmovi. Ja, naravno, nisam imao pojma tko je to i mislio sam da govore o dečku jedne cure iz društva. Kad sam to rekao, svi su prasnuli u smijeh, a ja sam od srama poželio da me zemlja proguta - priznao je mnogo kasnije.

No, iz toga je izvukao pouku: nazvao je svojeg nekadašnjeg profesora engleskog i zamolio ga da mu sugerira što treba čitati kako bi, koliko je to moguće, nadoknadio propušteno. Postojala je, međutim, i druga strana medalje života bez nadzora roditelja: nastojeći u društvu djelovati što starije, počeo je piti i uzimati droge. Srećom, opsjednutost kokainom nije predugo trajala, pa je nakon godine dana shvatio da je pametnije prestati. No, cigarete i sklonost alkoholu nije uspio održati pod kontrolom.

Prvu pravu priliku, dostojnu holivudskog sna, pružio mu je Steven Spielberg 1984. Bila je to uloga u televizijskom serijalu "Amazing Stories" (Čudesne priče), koju je dobio nakon stoje u oštroj konkurenciji na audiciji bio najbolji od svih kandidata. Kako je serijal postigao velik uspjeh, Sutherland je dočekao i svojih pet minuta: počele su mu stizati ponude s raznih strana, a on nijednu nije odbio. Gladan posla i uspjeha, bio je iznimno discipliniran i nikada nije zakasnio na snimanja, čak i kada bi noć prije toga zaglavio s društvom.

Prvi brak

Od svih uloga s početka holivudske karijere danas se najradije prisjeća onih u filmovima "Stand By Me" i "The Killing Time" (1986.), od kojih mu je potonja, osim pristojnog honorara i zapaženosti, donijela i prvu ozbiljniju ljubavnu vezu. Na setu se, naime, upoznao s Camelijom Kath, deset godina starijom udovicom Terryja Katha, gitarista grupe Chicago, koja je imala 11-godišnju djevojčicu. Kath je 23. siječnja 1978. nepromišljeno rukovao jednim od svojih pištolja (bio je strastveni ljubitelj oružja i posjedovao veliku kolekciju), slučajno opalio i pred zgranutom suprugom i prijateljima raznio si glavu.

S utherland se zaljubio preko ušiju i odmah joj predložio da se vjenčaju. - Pošteno govoreći, najvažni je mi je bilo postati nečiji muž. Tada sam mislio da biti oženjen znači pripadati pravom svijetu odraslih - priznaje danas glumac. I tako je, s nepunom 21 godinom, 12. rujna 1987. ušao u svijet odraslih, ali je vrlo brzo shvatio da je brak nešto mnogo slojevitije i kompliciranije nego što mu se činilo u početku. U proljeće 1988. Camelia Kath Sutherland rodila je djevojčicu Sarah Jude, na čijem je rođenju bio nazočan i otac, no njihov brak nije izdržao kušnje glumačkog života, pa su se potkraj 1990. sporazumno razišli. Sud je dijete povjerio na brigu majci, ali je Sutherland do danas ostao u iznimno dobrim odnosima s kćeri.

Ranč u Montani

Neuspjeh u braku pokušao je nadomjestiti radom, pa je prihvaćao sve uloge. Tako je, unatoč velikom strahu od konja, 1988. prihvatio ulogu u filmu "Young Guns" (Mladi revolveraši), 1988., u kojem je morao jahati i izvoditi vratolomije na konjima. No, kad je snimanje završilo, strast prema konjima postala je toliko velika da je kupio jednog i počeo razmišljati o ranču na kojemu bi uzgajao rasne konje. Vještinu jahanja usavršio je do te mjere da se počeo pojavljivati i na vrlo zahtjevnim natjecanjima u rodeu. Honorari su mu postajali sve veći pa je ubrzo ostvario i san o ranču: kupio je posjed u Montani i ondje provodio svaki slobodan trenutak. No, njih je bilo sve manje: 1990. prihvatio je ulogu u filmu "Flatliners" (Tanka linija smrti), u kojemu je glumio s Kevinom Baconom, Oliverom Plattom, Williamom Baldwinom i Julijom Roberts. Film je postigao nevjerojatan uspjeh, ali njemu je bilo mnogo važnije što se na snimanju strastveno zaljubio u Juliju Roberts, tada poznatiju kao sestru glumca Erica Robertsa.

Veza s Julijom Roberts

Julija Roberts je bila podjednako strastveno zaljubljena: neutješno je plakala kad bi se razdvojili makar na jedan dan. Nakon završetka snimanja Sutherland se preselio u njezin stan, a na svom ranču intenzivno je završavao gradnju velebnog zdanja u podnožju planine. Kad je sve bilo gotovo, par je danima ostajao u novoj kući, povučen od svijeta, prijatelja i kaotičnog života Hollywooda.

Nakon što je njegov razvod postao pravomoćan, glumičini bliski prijatelji prenijeli su vijest da joj je pred Božić 1990. kupio prekrasan dijamantni prsten od tri karata. - Prsten sam dobila bez postavljenog pitanja pa nisam ni mogla odgovoriti - izjavila je Julia Roberts kad su novinari pitali ima li istine u glasinama o zarukama. Pa ipak, početkom 1991., u intervjuu Barbari Walters u povodu velikog uspjeha filma "Pretty Woman" (Zgodna žena), u kojem je glumila prostitutku, Julia Roberts je priznala da je zaljubljena kao nikada u životu i da je prije samo nekoliko dana, uz hamburgere, pristala na brak.

Nastalo je medijsko ludilo koje je nadmašilo sva očekivanja. Par se više nigdje nije mogao pojaviti a da ih nije salijetala gomila znatiželjnika, a tabloidi su neprestano donosili nova nagađanja o "holivudskom vjenčanju godine". Mjesecima unaprijed znao se i datum, 14. lipnja 1991., a obožavatelje su zanimale sve pojedinosti: kakvu će vjenčanicu nositi, tko će sve biti pozvan, gdje će živjeti...

Joe Roth, predsjednik uprave 20th Century Foxa, svečano je objavio da će kompanija organizirati i platiti vjenčanje od pola milijuna dolara te kako će se jedan od najvećih studija preurediti za vrtno vjenčanje kakvo Hollywood još nije vidio. U tu svrhu bit će dopremljeno na stotine sadnica egzotičnog bilja i cvijeća, a najprestižnija kalifornijska tvrtka za catering, Mercondas Meats, bit će zadužena za vrhunske delirije te svadbenu tortu na četiri kata. Bila su objavljena čak i imena djeveruša te podaci kako će sve četiri nositi kreacije Freda Haymana i cipele Manola Blahnika. Glumica je početkom lipnja priredila zabavu za svoje prijateljice, a Sutherland je najavio da će 11. lipnja imati bučnu momačku večer za dvadesetak najboljih prijatelja.

No, 11. lipnja ujutro nazvao ga je zajednički prijatelj i obavijestio da vjenčanja - neće biti. Šokiran, satima je u nevjerici pokušavao doprijeti do Julije Roberts, no ona se nije javljala. Novinari su saznali za obrat, ali prvih nekoliko sati nitko nije vjerovao u to, dok na večer to nije postala prva vijest na svim TV mrežama u SAD-u. Kiefer Sutherland i Julia Roberts bili su nedostupni, no helikopteri s paparazzima zujali su satima nad svim mjestima gdje su se njih dvoje inače pojavljivali. Tabloidi su se podijelili: jedni su tvrdili da je za sve kriv Sutherland, drugi su optuživali Juliju Roberts tvrdeći da je, nakon nominacija za Oscara, postala obijesna i nepredvidiva.

- Pogriješila sam što sam uopće pristala na brak. Druga velika pogreška bila je kad sam pristala da sve to postane tako grandiozno i pretjerano javno. A nekoliko dana prije samog vjenčanja shvatila sam da ću počiniti najveću pogrešku ako se iz svega ne povučem - izjavila je Julia Roberts nekoliko mjeseci kasnije.

I povukla se, ali ne sama. Društvo joj je pravio Kieferov dobar prijatelj Jason Patrick, s kojim je Julia Roberts ostala u višemjesečnoj vezi.

Kriza

Sutherland je prolazio kroz najteže razdoblje u životu. Osim što je izgubio ženu koju je obožavao, morao se nositi i s medijskom hajkom koja nije jenjavala mjesecima. Preselio se u hotel, a dane je provodio igrajući biljar. I dalje je prihvaćao uloge koje su mu nudili, no njih je naglo postajalo sve manje. Govorio je kako mu je dosta Hollywooda, kako će postati kauboj i nastupati na rodeu. I doista, gotovo se potpuno povukao iz filma: 1994., prije velikog natjecanja u rodeu, koje se svake godine održava u Arizoni, nekoliko mjeseci je po paklenim vrućinama ustrajno vježbao hvatanje stoke lasom te čak osvojio jednu od nagrada. No, bijeg od stvarnosti nije se dao sakriti u oblacima prašine koju su podizali konji. Shvatio je da se mora suočiti s realnošću i sredinom devedesetih se vratio filmu.

Drugi brak

Na snimanju filma "A Time To Kill", 1995., upoznao se s nekadašnjom manekenkom Elizabeth Kelly Winn, četiri godine starijom od njega, koja mu je, nakon gorkog iskustva s vjenčanjem od prije četiri godine, odagnala sve strahove od braka.

- Upoznao sam ženu kojom ću se oženiti - priznao je na proslavi rođendana Roda Stewarta kad se nakon potoka piva jezik teže kontrolirao.

Vjenčanje je doista održano, i to u Torontu, 26. lipnja 1996. Mladoženja je pred više od 200 uzvanika nosio kilt, čime je želio istaknuti svoje škotske korijene. Nakon medenog mjeseca na Karibima zdušno se prihvatio posla i, posve nesvjesno, upao u istu stupicu kao i prije. Uvjeravao sam se da, radeći od jutra do sutra, pokazujem brigu za obitelj, ali u suštini, to je bila samo gola sebičnost - priznao je kasnije.

Njegova supruga, koja je u brak ušla s dvoje male djece iz prijašnjih veza, nije dugo čekala da se Sutherland promijeni i već sredinom 1999. pokrenula je postupak za razvod braka. Iako je teško podnio novi bračni neuspjeh, Sutherland je utjehu pokušao pronaći u dodatnim angažmanima, pa je počeo sve više pomagati majci, koja je već treće desetljeće ustrajno sudjelovala u raznim dobrotvornim inicijativama, gorljivo zastupajući prava žena, nacionalnih manjina, homoseksualaca i djece, te propagirala povećanje zaštite ljudskih prava.

Nakon dva neuspjela braka, vjenčanja o kojem se pisalo više nego o ijednom potresu u svijetu, profesionalnih nezadovoljstava i promašaja, Kiefer Sutherland počeo je tonuti. Bilo mu je 35 godina, imao je vrlo malo samopoštovanja te gomilu frustracija. Iako to nije od njih tražio, slavni roditelji Sutherland zasukali su rukave i pokušali mu pomoći. Na primanjima koja su organizirali pokušali su upotrijebiti svoje veze u Hollywoodu i pronaći pravu ulogu za Kiefera. A onda se dogodilo da je -uloga pronašla njega.

"24"

Trenutno uživa u slavi i popularnosti o kojoj na početku karijere nije mogao ni sanjati. Najveću zaslugu za njegovo podizanje iz pepela, u koji je bio zapao prije desetak godina, ima akcijski serijal "24", koji se i kod nas prikazuje već treću sezonu. U njoj već pet sezona glumi Jacka Bauera, tajnog agenta američkih antiterorističkih postrojbi. Iako na početku ništa nije upućivalo da će serijal postići tako vrtoglav uspjeh, upravo je on glavnom protagonistu donio svu silu nominacija i nagrada: Zlatni globus 2002., Emmy 2006., najprestižniju televizijsku nagradu u Švedskoj 2003., a 5. lipnja 2005. omogućio mu je da uđe u kanadsko Šetalište slavnih, zajedno s rock-pjevačicom Alanis Morisette i pop-pjevačem Paulom Ankom. Premda je snimio više od šezdeset filmova, čini se daje tek Jack Bauer bio prekretnica o kojoj je govorio dok je potkraj devedesetih godina prošloga stoljeća još tražio glumački identitet.

Ključno razdoblje za glumca jest između 28. i 35. godine; tek tada se može definirati njegova prava glumačka osobnost: prije toga ste premladi, poslije toga je prekasno - izjavio je.O ponudi da snima serijal "24" nije dugo razmišljao. Naime, tvorci serijala, Joel Surnow i Robert Cochrane, dali su mu pročitati scenarij početkom 2001., neposredno prije ukrcavanja na let za Vancouver, kamo je putovao na neki hokejaški turnir. Čim je zrakoplov sletio u Kanadu, Sutherland ih je nazvao i rekao im da prihvaća ulogu. I nije se pokajao.

- Kiefer je rođen za Jacka Bauera - tvrdio je od prvoga dana Joel Surnow, autor serijala "24", i prije nego su ponudili ulogu Sutherlandu, koji se u međuvremenu ponovno zaljubio i sad je već nekoliko godina u vezi s Tricijom Bardozo, holivudskom PR agenticom. Danas, šest godina nakon prve klape, svi mu mogu samo odati priznanje na nepogrešivoj intuiciji. A kad su njega pitali koja su 24 sata u životu njemu najznačajnija, nije oklijevao niti trenutka.

- Pored svih iskustava koje sam imao, uloga koje sam odglumio i svega što sam prošao, to je još dan kada se rodila Sarah Jude.

Izvor: Wikipedia
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Nasledio je svog oca.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

251788~Kiefer-Sutherland-Posters.jpg
(27.55 KB, 344x425)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Time Lord

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11237
Zastava Gallifrey
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
SonyEricsson K800i
Otac mu je bio strashan glumac....
IP sačuvana
social share

Rad ubija!
Ne umri mlad!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Otac mu je bio strashan glumac....

Jos uvek je ziv i snima filmove.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Sve je dobro, dok ne krene loše

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 1313
Zastava Požarevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Sony XPERIA L1
Мени је бољи Кифер
IP sačuvana
social share
"...semeni, semeni, slani pečeni, sport za zubi, melem za creva."
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Before all else, be armed.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 33603
Zastava Beograd, Mirijevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.23
mob
HTC Smart
Kifer Saterlend veruje u vanzemaljce

Kifer Saterlend priznao je da veruje u vanzemaljce kao i da bi bilo "arogantno" kada bi ljudi mislili da su sami u univerzumu.



- Kada pogledam u nebo i vidim sve šta se nalazi izvan univerzuma, moram da verujem da je život svuda, rekao je Kifer Saterlend.

Holivudska zvezda koja glumi u novom filmu "Melanholija" koji govori o apokaliptičnom sudaru između zemlje i nevaljale planete, takođe je otkrio da veoma često razmišlja o smrti kao i šta bi uradio kada bi se našao u avionu koji se ruši.

- Nadam se da ću biti uz svoju porodicu do samog kraja. Često mislim o tome kada sam u avionu. Pitam se da li bi vrištao kada bi avion počeo da se ruši ili bih pokušao da uradim nešto, rekao je Kifer "Metro" novinama.

Kifer nije jedina holivudska zvezda koja veruje u vanzemaljce. Džodi Foster je nedavno donirala poveću svotu novca institutu SETI u Kaliforniji kako bi doprinela njihovim istraživačkim radovima.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 08:57:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.