Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 828 829
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vesti iz domaceg i stranog "Jet Set-a" ~ I bogati placu ~ Nova Tema!  (Pročitano 803366 puta)
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Nekada najpopularniji rnb-pop sastav Destiny's Child možda će se ponovo okupiti i snimiti još jedan album.

Dobitnice Gremija Bijonse Nouls, Keli Rouland i Mišel Vilijams od raspada grupe 2005. godine izgradile su zapažene solo karijere.

Muzička industrija "šuška" o povratku, ali devojke za sada ništa ne otkrivaju.

"Ponovno okupljanje još uvek nije spomenuto, jer kada se nađemo i družimo, ne razgovaramo o poslu", misteriozno je rekla Mišel.

Devojke će se možda naći ponovo zajedno u studiju, ali tek za pet godina (!), kada Bijonse završi koncerte i obaveze oko promocije svog poslednjeg albuma "I am... Sasha Fierce".

Keli je prošlog leta pokrenula tračeve o povratku.

"Sve tri smo ostale bliske kao sestre, i ne isključujem mogućnost povratka", rekla je ona u jednom intervjuu.


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Zbog velikog interesovanja, studenti „Operacije trijumf“, povodom koncerata koji će se održati u Centru „Sava“ 19. i 20. aprila nastavljaju promotivnu kampanju u okviru koje se druže sa svojim fanovima. Ovog vikenda, mlade zvezde će svi oni koji budu želeli imati priliku da upoznaju u Nišu i Kragujevcu. Naime, sutra, u 13 časova u Nišu, u knjižari „Mamut“ u Tržnom centru Merkator na Vizantijskom bulevaru potpisivaće autograme svima koji kupe karte za beogradske koncerte. Dan kasnije, u nedelju u 13 časova, studenti će biti u Kragujevcu, takođe u knjižari „Mamut“ u Roda Centru. Svi oni koji žele da gledaju "OT bend", Danijela i Milicu, Anu Bebić i druge studente trebalo bi da požure sa kupovinom karata jer bi zbog velike potražnje uskoro mogli da ostanu bez istih.

izvor: naslovi
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
U noći između četvrtka i petka Sanja Maletić ostala je bez svog dvosobnog stana u nemačkom gradu Singenu. Gotovo polovina petospratne zgrade u kojoj se nalazi Sanjin stan, izgorela je zahvaljujući nepažnji njenog podstanara koji je izazvao požar. „Kada mi se pred jutro javila sestra potpuno izbezumljena, znala sam da nešto ozbiljno nije u redu. Moja sestra inače živi u Singenu, kao i moji roditelji. A kada je uzviknula: „Sanja, izgore ti stan“, mislila sam da nešto izvodi. Sve u svemu, zaista je izgoreo jer je moj podstanar zapalio sveće da napravi romantičnu atmosferu i onda zaspao! Ko zna šta se u stvari desilo. Policija mu je uzela krv, da se utvrdi da li je bio pod dejstvom alkohola ili narkotika“, priča pevačica.
Pomenuti stan, Sanja je kupila pre dve godine u potpuno novoj zgradi u elitnom delu grada. Stan je opremila a zatim izdala jer i nije imala nameru da živi u njemu. Kupovinom je, kako kaže, rešila poblem nemačkih dokumenata. A pošto u Singenu žive njeni roditelji i sestra, zadužila ih je da kontrolišu šta se u njenom stanu dešava.
„Kako mi kaže sestra, vatrogasci i policija su reagovali munjevito inače bi izgorela cela zgrada! Morala sam odmah da nađem dokumentaciju od tog stana i da je stavim na uvid policiji i osiguranju. Prevrnula sam celu kuću, a onda se setila da svi ti papiri stoje kod moje sestre“, kaže uzbuđenja Sanja. Iako je planirala da ovih dana ode do Nemačke da obiđe svoje, kaže će put odložiti jer nema snage... „Ne mogu sad da odem... Čini mi se da bih crkla kada bih taj užas videla! Neka malo srede, pa ću onda... Sreća da su moji tamo pa je zahvaljujući njima sve koliko-toliko pod kontrolom. Verujem da će mi osiguranje pokriti štetu koja je zaista ogromna. Mnogo sam uložila u taj stan, od zidova do nameštaja“, jadikuje pevačica.

izvor: naslovi
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Dadilja Aleksis Beri koju je poznati američki glumac Robert de Niro nedavno otpustio tuži glumca za iznos od 40.000 dolara.



Aleksis tvrdi da da joj nikada nije plaćeno za više od 750 časova prekovremenog rada. kao i da nikada nije uzimala obećani odmor.



Posao kod De Nirovih je započela u avgustu 2006, kada je zaposlena da čuva glumčevog sina Eliota (11), rođenog iz braka sa Grejs Hajtauer.



Nakom deset meseci rada dobila je otkaz, ali kako Aleksis navodi "tek nakon što je ona pretila da će dati otkaz".



Robert de Niro nije davao nikakve komentare na ove optužbe.


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Oskar Savić, TV novinar i pevač rođen u Valjevu, definitivno je svojom otvorenošću, nametljivošću i nesvakidašnjom pojavom osvojio srca publike. Od kada je na televiziji Pink počeo da vodi rubriku u popularnom „Amidži šou", autora i voditelja Ognjena Amidžića, Oskar je vrlo brzo otkrio da je multimedijalni talenat, pa je nedavno izdao i svoj CD prvenac. U intervjuu za Press TV priča o svojim voditeljskim počecima i najavljuje da bi uskoro mogao da se oproba i kao glumac.

Kako ste odlučili da postanete TV novinar?

- Sticajem okolnosti sam došao na televiziju. Želeo sam silno da budem nuklearni fizičar, ali zbog jako lošeg razumevanja fizike to je propalo. Okušao sam se na radiju kao spiker, ali sam brzo sklonjen. Postao sam muzički saradnik, pa reporter, pa onda i novinar u pravom smislu te reči.

Otkud saradnja sa Ognjenom Amidžićem?

- U trenutku mog prelaska na TV Pink to je bila jedina emisija koja je kretala i tu je bilo jedno upražnjeno mesto. Moja veza je dobro odradila posao i pored njegovog protivljenja ja sam ušao. Od tad nekako sarađujemo.

Kakvo je Vaše mišljenje o Ognjenu kao voditelju i da li planirate da nastavite saradnju?

- O Ognjenu sam imao vrlo lepo mišljenje dok nismo počeli da sarađujemo. Kad je počeo sa neprimerenim komentarima na moj račun, stvorio sam drugu sliku. Mislim da je sujetan. Što se mene tiče, ja bih vrlo rado nastavio sa radom, čak mislim da zaslužujem i veću minutažu. Ugovor nam ističe u aprilu, na moju veliku žalost.

Nedavno je izašao vaš prvi album „Erotika". Kakve su reakcije publike?

- Našoj muzičkoj sceni fale prave vrednosti kakav je moj CD. Pesme sam više namenio deci, jer se njima niko ne bavi, a tu je i nekoliko pesama koje ih polako uvode u svet odraslih.

Zašto ste odlučili da baš sa Slavicom Ćukteraš snimite duet „Zmija, žaba"?

- Zato što je lepa, ima lepe grudi, lepo peva i cakle joj se oči.

Da li imate u planu pokretanje autorske emisije?

- Naravno da imam jer to sanja svaki novinar, ali ne smem da vam kažem da mi ne biste ukrali ideju. Moja emisija bi bila lepog i kulturnog karaktera.

Priča se da ćete se oprobati i u glumački vodama? Sa kojom glumicom biste snimili seksi scene?

- Jao, sa svakom, ali ne bih se skidao tek onako. Mislim da sam jako erotičan, ali sam stidljiv. Te vruće scene bi trebalo da izgledaju kao da baš treba ono da se desi i da smo to mi, ali ne mi kao mi, već neki drugi ljudi koje mi glumimo.

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Glumica je u veoma lošem stanju prebačena u bolnicu u Los Anđelesu.

Fosetova (62) je pre tri godine otkrila da boluje od raka debelog creva, i prošle nedelje nalazila se u Nemačkoj, gde se podvrgnula eksperimentalnom lečenju.

Američki tabloidi pišu da je glumica "u besvesnom stanju" prebačena u bolnicu.

Njen dugogodišnji partner Rajan O'Nil (67) i njihov sin Redmond (24) takođe su u bolnici, uz teško bolesnu glumicu.

Fosetova, poznata po ulozi u seriji "Čarlijevi anđeli", navodno je u "kritičnom, ali stabilnom" stanju.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
Policija Rio de Žaneira objavila je da je fudbaler italijanskog Intera Adrijano pronađen na jednom "partiju" u predgrađu tog grada, u kraju gde je rođen.

Adrijano je jedini južnoamerički fudbaler koji se u četvrtak nije vratio u klub posle obaveza u reprezentaciji Brazila, a kako se nije javio ni porodici, ni menadžeru, ni klubu, u prvi mah strahovalo se da se možda radi o otmici.

Ipak, oni koji znaju njegovu neobuzdanu potrebu za noćnim provodom, nisu mnogo strahovali. U međuvremenu, u Interu su samo kratko potvrdili: "Adrijano se nije vratio".

Očekuje se da će se "L'Imperatore" pojaviti pred Žozeom Murinjom u ponedeljak, a kako će ga trener neroazura kazniti, to samo on zna. Adrijano je upao u tešku depresiju, zbog koje se čak lečio u Sao Paolu pre godinu dana, dok je na pozajmici igrao za istoimeni klub.

Tada je trener Intera bio Roberto Manćini i Adrijano je tvrdio da je upravo on razlog zbog kojeg je pao u formi i zbog kojeg nije više onaj stari igrač. Murinjo mu je od prvog trenutka u Interu pružio podršku, vratio ga u tim, ali je od tada Adrijano dva puta zakasnio da se vratio iz Brazila, jednom se nije pojavio na treningu, nekoliko puta je kasnio na trening, a u više navrata bio je potpuno indisponiran i odsutan, verovatno zbog burnih noći.

Do nedelje uveče ni njegov menadžer Žilmar Rinaldi nije uspeo da stupi sa njim u kontakt.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 828 829
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.