Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 14:59:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ebay i prodaja u Srbiji?  (Pročitano 28855 puta)
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone 4
Malo smo skrenuli sa teme ali ako se ne varam samo Komercijalna banka ima 21 ili 25 vrsta platnih kartica koje nudi klijentima...
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Gresis, verovatno zato sto ne zivih ovde i ne znas da ovde Visa nije isto sto i Visa svuda u svetu, a isto tako i Master i ostale kartice... znam o cemu pricam Smiley

Nije mi to jasno , pa trebalo bi da budu standardne kao i svuda u svijetu .Npr. American Express je standard , tu ne bi trebalo da se palamudi na nivou neke banke , ne kapiram u čemu su restrikcije .

evo u Hr

http://www.americanexpress.com/croatia/homepage.shtml

i potpuno ista usluga u Srbiji

http://www.americanexpress.com/serbia/yu/index.html



znači sve radi , nemejte se zahebavat nego daj da upratimo kako će milisav prodat gitaru i da zove na pečenje  Smile



Blue kartica


http://www.americanexpress-srbija.com/sr/platne_kartice/bluecard_sr.html





online zahtjev

pdf zahtjev
« Poslednja izmena: 20. Maj 2007, 17:31:18 od nikola34 »
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson k800i i D820
Tako je Nikola...pecenje je zakon a odma i kupac neka nam zasvira na gitari! Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone 4
Nisam rekao da ni jedna ne radi, nego da je to toliko komplikovano da je strasno... tako da je problem uzeti karticu koja stvarno radi i ovde i u svetu...
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Koliko vidim ovu Blue American karticu , nije nikakav problem dobit , jedini uvjet je da imaš primanja , što je i normalan uvjet .

Milisavu u biti nije bitno , može da se registrira na nečiju karticu ionako neće na njoj bit pravljeni nikakvi troškovi ( niti plaćanja , niti primanje novca ) , treba mu samo da bi kreirao seller account i završena priča .

Hoću da vidim gitaru na ebayu i da odradimo taj poslić .
« Poslednja izmena: 20. Maj 2007, 17:53:19 od nikola34 »
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson k800i i D820
Nisam rekao da ni jedna ne radi, nego da je to toliko komplikovano da je strasno... tako da je problem uzeti karticu koja stvarno radi i ovde i u svetu...

Da samo Nenade meni je nekako ludo to da jedna kartica koja se nisacim nerazlici sa drugima u drugim zemljama ima druge standarde...pa i american da dobijes u Njemackoj ili Srbiji je isto samo sto u Srbiji ima manje ljudi koji mogu te uvjete da ispune.
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Ma nisu to uvjeti neznam kakvi , najobičniji uvjeti , stalni posao ...odnosno primanja i eto ga .
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone 4
Da, Srbija, stalni posao, redovna primanja, svi ovde rade, zive od svog znanja, isto tako i posao dobijaju, ne trebaju im veze... ma milina jedna ali ne u ovoj Srbiji... ne zivite ovde i ne razumete, niti ste nauceni da razumete te neke stvari jer vama one nisu normalne i logicne...
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson k800i i D820
Da, Srbija, stalni posao, redovna primanja, svi ovde rade, zive od svog znanja, isto tako i posao dobijaju, ne trebaju im veze... ma milina jedna ali ne u ovoj Srbiji... ne zivite ovde i ne razumete, niti ste nauceni da razumete te neke stvari jer vama one nisu normalne i logicne...

Nenade moj znam kako je u Srbiji cesto sam u njoj...sigurno istina je to sto govoris...ali ajde brate da probamo da pomognemo milislavu...evo ja sam rekao Milislave ja ti dizem cijenu i pomazem ti ka otvaranju i prodaji,na tebi je da sredis karticu .... Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Dobro Nenade  i Hrvatska ima svoje probleme ali nije kod vas tako loše kako sad pričaš , nemoj pretjerivat .
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 14:59:33
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.