Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:33:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ebay i prodaja u Srbiji?  (Pročitano 28885 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1202
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia E71
Ja koliko znam DHL kod nas radi unazad jedno 10-15 god...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
DHL kida kozu sa ledja za van evropsko slanje. FedEx takodje, ali su bar malo uljudniji za Usa.
Stvari je moguce slati i postom. Papirologija je malo duza, ali nista nepodnosljivo.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Nikola, ako se ne varam ti si iz Hrvatske? Ne znam kako stoje stvari tamo, ali ovde mislim da kada je taj platni promet u pitanju, transport i sve ostalo u prilicnoj meri iskomlikovano. Ranije sam u par navrata pokusvao da provalim da li postoji neki nacin da se otvori neka kartica i da se stvari prosto narucuju sa neta i na kraju sam odustao. Zatrpali su me sa gomilom informacija, ali koliko sam razumeo, sve je u domenu srece i teorije i vrlo je tesko nesto zaista i naruciti, a to i ako narucis uzmu ti neke ogromne pare za razne poreze i slicno, tako da na kraju jeftinije i brze ti dodje da to jednostavno odmah ovde kupis, nego da se sa tim zezas. E sada to je za kupovinu. Kada prodajes nesto verovatno su stvari drugacije, ali ne verujem mnogo drugacije. Ne znam koju konkretno kreditnu ili koju vec karticu treba da otvorim, u kojoj banci i kako da se registrujem na ebay-u onda? Sto ti kazes ova gitara ima prilicno veliku vrednost i verovatno da neko ko zaista zeli da je kupi da ce ako treba i doci licno po nju, ali koliko znam na ebay-u treba da se napisu i troskovi transporta, kao i gde u svet zelim da saljem.

Kreiraj Seller account na ebay-u , na karticu od nekog tvog ( tata, mama ....šta znam ) , prihvaćaju American , Mastercard , Visa  ..... bilo šta od toga i ti možeš odmah postavit oglas i fotografije , a za dostavu napiši da dostavljaš lično na vrata ako treba  Smile Smile , šta te briga , bitno je da vidiš reakciju na stvar koju prodaješ pa ćeš polako vidjet da li je to~to .
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson k800i i D820
Nikola, ako se ne varam ti si iz Hrvatske? Ne znam kako stoje stvari tamo, ali ovde mislim da kada je taj platni promet u pitanju, transport i sve ostalo u prilicnoj meri iskomlikovano. Ranije sam u par navrata pokusvao da provalim da li postoji neki nacin da se otvori neka kartica i da se stvari prosto narucuju sa neta i na kraju sam odustao. Zatrpali su me sa gomilom informacija, ali koliko sam razumeo, sve je u domenu srece i teorije i vrlo je tesko nesto zaista i naruciti, a to i ako narucis uzmu ti neke ogromne pare za razne poreze i slicno, tako da na kraju jeftinije i brze ti dodje da to jednostavno odmah ovde kupis, nego da se sa tim zezas. E sada to je za kupovinu. Kada prodajes nesto verovatno su stvari drugacije, ali ne verujem mnogo drugacije. Ne znam koju konkretno kreditnu ili koju vec karticu treba da otvorim, u kojoj banci i kako da se registrujem na ebay-u onda? Sto ti kazes ova gitara ima prilicno veliku vrednost i verovatno da neko ko zaista zeli da je kupi da ce ako treba i doci licno po nju, ali koliko znam na ebay-u treba da se napisu i troskovi transporta, kao i gde u svet zelim da saljem.

Kreiraj Seller account na ebay-u , na karticu od nekog tvog ( tata, mama ....šta znam ) , prihvaćaju American , Mastercard , Visa  ..... bilo šta od toga i ti možeš odmah postavit oglas i fotografije , a za dostavu napiši da dostavljaš lično na vrata ako treba  Smile Smile , šta te briga , bitno je da vidiš reakciju na stvar koju prodaješ pa ćeš polako vidjet da li je to~to .

Evo ja sam iz njemacke,i prodao sam do sada gomilu stvari dok me nisu uhvatili jer sam prodavao robu falsifikacije po EU..dobra zarada ali nevolim probleme sa policijom tako da su mi ukinuli account. Milislave lijepo ti je objasnio Nikola sve cake oko Ebaya,znaci otvoris account i upises svoju kredit karticu koja to i bila,ako je nemas upisi od rodjaka,roditelja,brata sestre kako god. A kada se prijavis na ebay ja ti mogu pomoci oko svega,ja cu ti onda korak po korak objasniti kako stavljas svoju unikatnu gitari.

I milislave,ja ti mogu pomoci onda da ti cijena gitare sto vise raste,ja cu ti je podizati... Smile

Ljudi oko poste se nebrinite,ako ima ljudi koji se interesuju i oni ce vas savjetovati kako da mu posaljete tu gitaru ili bilo sta..samo da dobiju ono sto zele..

@Akai to o cemu ti pricas ti punktovi su jednostavne radnje ne officijalne od Ebaya nego svako moze takve radnje da otvori i da onda za jedan honorar ljepo ti uslika stvari koje zelis prodati i on se brine onda o tome...najgluplja stvar na svijetu ali eto ima za svakoga nesto.
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Tnx tiger2005 i ostali. Ipak mislim da koriscenje Ebay-a iz Nemacke i Srbije nije bas isto. Siguran sam da su se ljudi ovde potrudili da nam sto vise otezaju zivot i poslovanje preko Ebay-a. Videcu, pokusacu da se registrujem. Moram da vidim oko tih kartica. To mi nikada nije bilo bas najjasnije. Koje su kartice samo za nas, koje za inostranstvo, kako se gde ostvaraju, koriste, nista mi to nije jasno. Moram da se raspitam da li neko to vec ima, pa da pokusam da registrujem account.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson k800i i D820
Tnx tiger2005 i ostali. Ipak mislim da koriscenje Ebay-a iz Nemacke i Srbije nije bas isto. Siguran sam da su se ljudi ovde potrudili da nam sto vise otezaju zivot i poslovanje preko Ebay-a. Videcu, pokusacu da se registrujem. Moram da vidim oko tih kartica. To mi nikada nije bilo bas najjasnije. Koje su kartice samo za nas, koje za inostranstvo, kako se gde ostvaraju, koriste, nista mi to nije jasno. Moram da se raspitam da li neko to vec ima, pa da pokusam da registrujem account.

Milislave,kreditne kartice kao american express ili Visa itd... sve koriste svugdje u svijetu i nema ogranicnog trzista...zavisi od tebe koju uzimas. One se koriste tako da imas naprimjer na njima jedan limit od 5000€ naprimjer i mozes znaci sve da kupujes do 5000€ i to ti se nece odma uzeti sa bankovnog racuna nego sljedeci mjesec,znaci nemoras odma to platiti sto kupis. Kartice mozes ja mislim da uzmes u bankama,nisam siguran jer nama to u njemackoj nude te banke kod kojih smo koristnici.

Kreditne kartice naprimjer takodje trebas ako hoces u nekoj zemlji da iznajmis auto da ga vozis,u njemackoj bez kreditne kartice ti je nemoguce iznajmiti auto,koriste se jos za uzimanje raznih stvari na internetu,ja naprimjer koristim je za kupovanje aviokarte preko interneta sto drugacije nije moguce kod nekih kompanija....

Probaj da se registrujes kod Ebaya...pa ako ima problema javi mi se i na privatnu poruku pa cu ti pokusati pomoci.. Smile
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone 4
Veliki broj kartica koje vaze kod nas ne vaze u svetu, a desava se i obrnuto.... a iz razloga zato sto svaka nasa banka ima po 436 razlicite kartice.... pa covek vise ne zna sta da uzme ili da uzme sve pa da umesto para nosi torbu punu kreditnih i debitnih kartica Smiley

Mi smo mi, a standard je nesto sto je daleko daleko od nas...
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson k800i i D820
Veliki broj kartica koje vaze kod nas ne vaze u svetu, a desava se i obrnuto.... a iz razloga zato sto svaka nasa banka ima po 436 razlicite kartice.... pa covek vise ne zna sta da uzme ili da uzme sve pa da umesto para nosi torbu punu kreditnih i debitnih kartica Smiley

Mi smo mi, a standard je nesto sto je daleko daleko od nas...

Da ali Nenade Mastercard,Visa,American Express to su kartice koje su svugdje po svijetu priznate...i koje su najcesce sredstvo za placanje kreditnom karticom..
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone 4
Gresis, verovatno zato sto ne zivih ovde i ne znas da ovde Visa nije isto sto i Visa svuda u svetu, a isto tako i Master i ostale kartice... znam o cemu pricam Smiley
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Nazalost i ja tako mislim. Pre par godina sam pokusao da nesto uradim na tom polju i kada sam shvatio kakva je to anarhija i koliko to nema veze sa onim karticama na koje svi mi mislimo, digao sam ruke. Mislio sam da se nesto u  medjuvremenu promenilo, ali izgleda da nije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 01:33:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.