Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:50:54
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ebay i prodaja u Srbiji?  (Pročitano 28869 puta)
18. Maj 2007, 21:32:46
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Interesuje me, nemam pojma oko ovoga, da li je moguce nesto staviti na aukciju preko ebay-a, a da je prodavac iz Srbije? Ako jeste, kako? Molim vas dajte mi jasne odgovore, posto mi treba nesto sto pre a ne znam ni odprilike da li je to moguce i kako.
« Poslednja izmena: 18. Maj 2007, 21:34:22 od milisav_bl »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
ne.
u zemljama u kojima ibej ima svoja predstavnistva ima i tzv svoje punktove.
kada prodavac nesto voce da proda,ode u daj punkt,ljudi koji rade tamo islikaju predmet i mislim da se plati hostovanje nesto malo,odrsdis cenu dvog predmeta i oni postave na sajt...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
ne.
u zemljama u kojima ibej ima svoja predstavnistva ima i tzv svoje punktove.
kada prodavac nesto voce da proda,ode u daj punkt,ljudi koji rade tamo islikaju predmet i mislim da se plati hostovanje nesto malo,odrsdis cenu dvog predmeta i oni postave na sajt...

šta misliš koje su to gužve na tim slikaćim punktovima   Smile Smile Smile

mislim akai11 jel se ti zajebavaš ili si ovo ozbiljno napisao ???
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
ja ozbiljan...

gledao neki realiti sou (na nemcima) i kao dal ce lik vise da zaradi na ideju ili na buljaku ...vise je uzeo na ibeju
inace ne bih ni znao ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Apple iPhone 6s
Svojevremeno sam cak kupio nesto od lika iz Zemuna. Prodavao je neke vojne memorabilije...
Kako to sve funkcionise zaista ne znam, ali znam da je imao neke momke u Usa sa kojima je radio, na njih je bio paypal i sl.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Znaci u prevodu, ja koji nemam veze u Americi, a zivim u Srbiji nemam nikakve sanse? Da li postoji nesto drugo tog tipa gde bih mogao da postavim to sto hocu. U pitanju je neka unikatna gitara, prilicno velike vrednosti i to prodaje jedan moj prijatelj, koji ne bi hteo da se zeza sa klasicnim oglasima, jer je ovo ozbiljna stvar i samo za one koji znaju sta znaci i koliko vredi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
sve što trebaš je kreditna kartica  i registracija računa na ebay-u i piči , prodaji ....kupuj radi šta hoćeš .Nije čak uvjet ni Pay Pal  .... lako ćeš se ti dogovorit o uvjetima plaćanja i isporuci sa potencijalnim kupcem ..... važno je da oglasiš tu gitaru i da je što više ljudi vidi .

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Image-0217.jpg
(41.39 KB, 844x203)
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
a na koju foru ce da je transportuje ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
zar je to problem ?? kako roba dodje iz Kine ?? Zar je problem danas nešto negdje transportirati ??

Za ovakvu stvar koju on prodaje je bitno naći kupca , sve ostale tehnikalije se lako dogovore sa potencijalnim kupcem , danas barem ništa nije problem rješiti .Nek mu ozbiljan kupac sleti avionom u BG i pogleda gitaru , to će svaki pravi ljubitelj tih stvari i uraditi , sad je bitno oglasit gitaru i vidjet kako tržište reagira .
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Nikola, ako se ne varam ti si iz Hrvatske? Ne znam kako stoje stvari tamo, ali ovde mislim da kada je taj platni promet u pitanju, transport i sve ostalo u prilicnoj meri iskomlikovano. Ranije sam u par navrata pokusvao da provalim da li postoji neki nacin da se otvori neka kartica i da se stvari prosto narucuju sa neta i na kraju sam odustao. Zatrpali su me sa gomilom informacija, ali koliko sam razumeo, sve je u domenu srece i teorije i vrlo je tesko nesto zaista i naruciti, a to i ako narucis uzmu ti neke ogromne pare za razne poreze i slicno, tako da na kraju jeftinije i brze ti dodje da to jednostavno odmah ovde kupis, nego da se sa tim zezas. E sada to je za kupovinu. Kada prodajes nesto verovatno su stvari drugacije, ali ne verujem mnogo drugacije. Ne znam koju konkretno kreditnu ili koju vec karticu treba da otvorim, u kojoj banci i kako da se registrujem na ebay-u onda? Sto ti kazes ova gitara ima prilicno veliku vrednost i verovatno da neko ko zaista zeli da je kupi da ce ako treba i doci licno po nju, ali koliko znam na ebay-u treba da se napisu i troskovi transporta, kao i gde u svet zelim da saljem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:50:54
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.121 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.