Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:26:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Grawe osiguranje  (Pročitano 28133 puta)
18. Maj 2007, 12:29:41
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Imam ponudu za Grawe osiguranje, pa me zanima koliko je to sigurno i naravno isplativo.?


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 19. May 2007, 00:28:59)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Sve što me nemože uništiti,može me samo ojačati!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 102
Zastava Bgd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6680

Pouzdano jeste(najduže rade kod nas od svih stranih osiguranja i banaka).Ali što se tiče isplativosti tu je već malo problematično,jer poznavajući njihovog direktora koji je najveća stipsa u Bgd-u neverujem da su baš jaki na parama... Smile
Možeš ti to i bolje od njih...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 86
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
 Hmm, nikad cuo za njega, ja uplacujem Zepter, odnosno sada Uniqu.Koje je vrste to osiguranje?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
odlicno je grave
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Sve što me nemože uništiti,može me samo ojačati!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 102
Zastava Bgd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6680
ako hoćeš da radiš kod njih reći ću ti samo da ih je u zadnje 2 nedelje napustilo petoro ili šestoro ljudi...da je dobro sigurno ne bi bežali odatle...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6142
Zastava bg
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
Nokia N95 8GB
koliko sam ja cuo, a cujem, ok su. cak neke banke insistiraju da se radi osiguranje kod njih. HVB recimo.....
tako da... no problemo
IP sačuvana
social share
Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi vi ostarite.
I ta ce mi mladost tesko pasti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


to be or not to be

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 735
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Nokia C3
Grawe osiguranje posluje od 1878.godine (osnovao nadvojvoda Johan sa motivom "Reliable insurance cover for all"), a kod nas su se pojavili prvo pod imenom Prima osiguranje (1998. godine). U Austriji su treća ili četvrta osiguravajuća kuća. Vlasnik Grawe osiguranja u Beogradu je  Grawe  Austrija sa 99% vlasništva. Štednja (osiguranje) ti je reosigurano u više reosiguravajućih društava po celoj Evropi (najviše u Nemačkoj). Veća je mogućnost da planetu Zemlju pogodi meteor nego da ti kod Grawe propadnu pare. Postoji dobra mogućnost za zaradu. Ako si zainteresovana javi se preko privatne poruke  Smile
IP sačuvana
social share
S.P.Q.R.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1533
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Nokia 6630
postoji dobra mogucnost za zaradu za one koji su u te vode usli 2001god..kada se to osiguranje vratilo u nasu zemlju...sve te fore sa multilevelom kao amway,avon i slicne su cista glupost..pogotovu sada kada svi to pocinju da rade nadajuci se da ce uspeti da zarade nesto..
inace ovo sto je rekao jaciko stoji da su stara firma sa tradicijom..!!!..tako da necete pogresiti ako uplatite grawe osuguranje.. ali pocinjat da radite za iste je cista glupost i gubljenje vremena...znam dosta njih koji su pokusali i nista nisyu uradili samo su bili na gubitku jureci ovde onde pokusavajuci nesto da zarade.
IP sačuvana
social share
* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_,* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6142
Zastava bg
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
Nokia N95 8GB
Citat
postoji dobra mogucnost za zaradu za one koji su u te vode usli 2001god..kada se to osiguranje vratilo u nasu zemlju
ima i drugih osiguranja koja rade neprekidno od `80  Smile
kad sam gore napisao da su ok, mislio sam na to da je ok da se osigura covek kod njih, a sto ce tice zaposlenja kod istih....one never know
IP sačuvana
social share
Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi vi ostarite.
I ta ce mi mladost tesko pasti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


to be or not to be

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 735
Zastava Novi Sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia C3
postoji dobra mogucnost za zaradu za one koji su u te vode usli 2001god..kada se to osiguranje vratilo u nasu zemlju...sve te fore sa multilevelom kao amway,avon i slicne su cista glupost..pogotovu sada kada svi to pocinju da rade nadajuci se da ce uspeti da zarade nesto..
inace ovo sto je rekao jaciko stoji da su stara firma sa tradicijom..!!!..tako da necete pogresiti ako uplatite grawe osuguranje.. ali pocinjat da radite za iste je cista glupost i gubljenje vremena...znam dosta njih koji su pokusali i nista nisyu uradili samo su bili na gubitku jureci ovde onde pokusavajuci nesto da zarade.

Ne bih se složio sa tobom oko nemogućnosti zarade, jer firma u kojoj ja radim za grawe osiguranje, svake godine organizuje takmičenje u kojem je glavna premija novi model mercedes-a za tu godinu. Pogodi ko ih je dobio poslednje 2 godine. Austrijanci, gde oko 70% stanovništva ima ovaj vid štednje, a u Srbiji nas ima oko 2-3%, pa ti vidi koja je mogućnost zarade. S tim što možeš da radiš u celom svetu. Niko ne može biti na gubitku jer od te vrste posla možeš samo da odustaneš, a ako ozbiljno radiš, možeš ozbiljno i da zaradiš. Verovatno ti koje ti poznaješ nisu baš imali puno sreće i olako su odustali.  Smile No, to nije tema ovog topic
« Poslednja izmena: 21. Maj 2007, 11:03:35 od jaciko »
IP sačuvana
social share
S.P.Q.R.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:26:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.