Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 08:42:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: malo cose za razvedene  (Pročitano 26551 puta)
16. Maj 2007, 09:24:41
Pocetnik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
evo malo prostora za razvedene,razmenite iskustva,misljenja pa ko zna mozda se nadje i poneka srodna dusa.Pozdrav svima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


mnogo dobra

Zodijak
Pol Žena
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6070
evo malo prostora za razvedene,razmenite iskustva,misljenja pa ko zna mozda se nadje i poneka srodna dusa.Pozdrav svima
Bravo  Smile Smile Smile! Idealna tema- razvedena sam vec 2,5 godine! Sta dodati jos...a da,malo ubija samoca,ali bolje i dobar razvod nego los brak (takav je moj bio- los)!!!




[Edit by gox_sp: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 10. Jun 2007, 20:01:18 od gox_sp »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
pozdrav ekolina,samo hrabro i napred.Ja sam 5god razveden i nijednog trena se nisam pokajao zbog toga.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


mnogo dobra

Zodijak
Pol Žena
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6070
pozdrav ekolina,samo hrabro i napred.Ja sam 5god razveden i nijednog trena se nisam pokajao zbog toga.
Hvala na podrsci!!! Meni je jos uvek ponekad potrebna...zao mi je samo sto klinci rastu bez oca,opet samo njegovom krivicom!!! Sigurno te to ni ne zanima (izvini),ali ovako se praznim... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
izvini ekolina bio sam malo odsutan,ne smaras me ni malo.ja imam sina 6god i sve vreme sam pored njega a njegova majka nezna kakve je sve radosti propustila u zivotu,ali ona nije ni bitna mi smo ti koji moramo da istrajemo a uz decu je sve lakse.pozdrav za tebe i decicu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
podrska je uvek potrebna ekolina,sta imas od dece i da li ih otac vidja.pozdrav za tebe i ljubi decicu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
kako se borim-kako umem i znam,pomazu mi puno roditelji,prijatelji,komsiluk koji obozava dusana(moj sin) i tako,od majke naravno nemam koristi uzima ga kad joj cef.u pocetku je bilo tesko imao je samo 14meseci kad sam ga dobio sad mi je sve tako lako i jednostavno,a i finansijski mi ne pomaze nista a i netreba ima dovoljno za oboje,samo nista bez pravih prijatelja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 14
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
morao sam da budem jak,a uostalom nepada mi napamet da placem zbog nekog ko nije vredan.mogla bi i ti da probas videces da je tako bolje a i moras zbog dece samo su ona bitna.nemogu da posaljem poruku kao sto ti saljes meni sledeci put mi napisi tvoju imail adresu ili budi ovde sutra oko 4 kad dodjem sposla da se pisemo.pozdrav za tebe i decicu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


悪い

Zodijak Leo
Pol
Poruke 7274
OS
MacOS X
Browser
Safari 417.8
ne pisi postove za redom,koristi opciju izmeni  Smile




R



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


mnogo dobra

Zodijak
Pol Žena
Poruke 104
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6070
morao sam da budem jak,a uostalom nepada mi napamet da placem zbog nekog ko nije vredan.mogla bi i ti da probas videces da je tako bolje a i moras zbog dece samo su ona bitna.nemogu da posaljem poruku kao sto ti saljes meni sledeci put mi napisi tvoju imail adresu ili budi ovde sutra oko 4 kad dodjem sposla da se pisemo.pozdrav za tebe i decicu
Ne placem za njim,on je davno zaboravljen...nego ubija me samoca ,jer nije lako biti sam vec skoro 3 godine!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 08:42:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.