Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko je Oliver Dulić, budući predsednik Skupštine ~ Čovek koji se nikad ne svađa  (Pročitano 18389 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020

 Nemoj da me razočaravaš, ne mogu da shvatim da si me shvatio ozbiljno..pa to je bio sarkazam, ej! Obrati pažnju na post još jednom. Bože... nemoj da me blatiš, sramota me ...
Jako je zanimljivo kada neko usere motku, a onda se izvlaci na ironiju i sarkazam.

Ne mogu da veruje... isto sam i ja pomislila...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Future Sound Of London

Zodijak
Pol
Poruke 1283
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
   prohujala s vihorom  Smile
     Sledeći post će biti "bukvalistički", da se ne prevari neko.  Pa ti reče nešto o mom ličnom iskustvu pre nekoliko postova na ovoj temi...sad kao "prepodobnica", zbogom pameti.
      Eto, ja podržavam Dulića....
     ma mora da je to neka Ustaaša, Dulić... Smile 
      E, zezam se. jel treba boldovano?
      Hahahah, vadim se na sarkazam...cccc, pa pogledaj malo moje postove pa ćeš videti moje stavove.
     Ako sam glasao za LDP, sigurno nisam ozbiljan kad ljude prozivam da su pederi i izdajnici... Sarkazam je privilegija.
   
IP sačuvana
social share

There's danger on the edge of town
Ride the kings highway, baby
Weird scenes inside the gold mine
Ride the highway west, baby
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1252
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
SonyEricsson z1010
ne vredi ti sad ni čedinu sliku u potpis da staviš
IP sačuvana
social share
Hajde da nadjemo stvari u kojima svi mozemo da dobijemo.
Hajde da ne nadjemo stvari, da se sporimo, gde neko moze da izgubi
Mi se lako ujedinimo protiv nekoga, a nikako da se ujedinimo za sebe. Hajde da se ujedinimo za sebe, pa kada uradimo sve sto mozemo za sebe, onda cemo se deliti. I taj dan nece nikada doci, jer cemo uvek imati sta da uradimo za sebe..." Zoran Djindjic
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Future Sound Of London

Zodijak
Pol
Poruke 1283
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
  hahah, da znaš... Smile  A ja sam kreten što se uopšte pravdam. mosko zabije 9 od 10 ironičnih postova i smeje se... uživa dok se ovi lome ...   
« Poslednja izmena: 18. Maj 2007, 05:51:33 od DJedai »
IP sačuvana
social share

There's danger on the edge of town
Ride the kings highway, baby
Weird scenes inside the gold mine
Ride the highway west, baby
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Apple Iphone 5

 Nemoj da me razočaravaš, ne mogu da shvatim da si me shvatio ozbiljno..pa to je bio sarkazam, ej! Obrati pažnju na post još jednom. Bože... nemoj da me blatiš, sramota me ...
Jako je zanimljivo kada neko usere motku, a onda se izvlaci na ironiju i sarkazam.

Ne mogu da veruje... isto sam i ja pomislila...  Smile
Smile
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Future Sound Of London

Zodijak
Pol
Poruke 1283
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
    Zahvaljujem na komplimentima.
IP sačuvana
social share

There's danger on the edge of town
Ride the kings highway, baby
Weird scenes inside the gold mine
Ride the highway west, baby
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 110
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Jugoslovenski Wunderkid. Izjašnjava se kao Jugosloven (Glas javnosti)Po vlastitoj tvrdnji učestvovao na 50
svetskih konferencija od Čilea (Santjago Čile Kongres Socijalističke Internacionale(?) preko Atine  do Beograda.
Svira gitaru (kao i Dinkić),klavir i tamburu.Petnaest godina aktivan vaterpolista(?)
Od 2003 se predstavlja kao Dr.medicine i ortopedski hirurg (sajt Linked in) sa medicinskom praksom(?)U demokratsku stranku uključen 1997 (?).Tokom 2006 završio političku školu Fonda za političku izuzetnost (?) iz Bg.(biografija:sajt DS.Vlasnik preduzeća za prodaju rčunara opreme i softwer-a 'DG computers' u Subotici.
Kosovo:izjava European Parliament / Inter - parliamentary Meeting 5 December 2005 Belgrade:
observed that SiCG should concentrate on real priorites which were economic developement,fighting against poverty and overcoming the other obstacles to social modernization of the country.
These were the most difficult issues AND NOT Kosovo??? Sajt EU.
Nejasno je kada i gde je magistrirao a prema boigrafiji DS uspešno(?) završio i stručnu školu (?) Univerziteta u Oslu Norveška.
2006 upisao Master studije iz Evropskih integracija i uprave na Fakultetu za ekonomiju,finansije i administraciju univerziteta Singidunum u Bg. Sajt DS.
Upisao postdiplomske studije iz ortopedske hirurgije i traumatologije Med.Fak.Bg (trenutno stanje)(?)
Trenutno specijalizira ort.hir. na Med. Fak. u Bg.
Član predsedništva DS od februara 2006.
Takodje je član Odbora za spoljnu politiku i Odbora za zdravstvo DS ????
Koliko zaradjuje svim ovim aktivnostima je nepoznato kao što nije moguće ni ustanoviti kada ovaj čovek spava i kada će imatiti vremena za Skupštinske poslove.
Pravi pravcati wunderkind Oliver Dulić.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
daj da ga predlozimo za vd boga...
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Oliver Dulić, kandidat za predsednika Skupštine
Nema većih plata za poslanike
Autor: N. M. Jovanović | 23.05.2007 - 09:17

Najmlađi kandidat za predsednika Skupštine u njenoj istoriji Oliver Dulić za „Blic“ najavljuje da neće predlagati da se povećaju plate poslanika, da će uvesti skupštinsku televiziju i preseliti sednice u Dom Narodne skupštine na Trgu Nikole Pašića. Podršku za povišicu od Dulića dobiće samo ljudi koji rade u službama Skupštine.

Poziv poslanicima
Oliver Dulić je pozvao na jučerašnjoj sednici sve poslanike da zajedno unaprede rad parlamenta i da se okupe oko zajedničkih ciljeva. DS, DSS, G17 plus, LSV i pripadnici manjina najavili su da će podržati izbor Dulića za predsednika, dok su protiv LDP, SRS i SPS.
- Nemam nameru da dižem plate poslanika. Od njih može lepo da se živi. U odnosu na plate građana one su više nego dovoljne da bi poslanici živeli normalno. Kada se bude značajno popravio standard građana, zalagaću se da se povećaju i plate poslanika. Sa druge strane, službenici moraju da imaju bolje plate - kaže Dulić.
Prigovaraju vam da ste suviše mladi za ovu funkciju?
- Tačno je da sam mlad, ali to ne vidim kao problem. DS je očigledno odlučila da u prve redove istakne nova lica koja nisu opterećena nasleđem iz prošlosti.
Kažete da niste opterećeni nasleđem iz prošlosti, ali jesu vaši politički protivnici. Kako je sedeti sa ljudima protiv kojih ste se borili?
- U to vreme većina građana borila se protiv režima Slobodana Miloševića. Danas smo svi ovde legitimni predstavnici stranaka i tako se prema njima i odnosim.
Naveli ste da nećete dozvoliti da Vlada diktira Skupštini kako će, šta i kada da radi. Kako ćete se odupreti?
- To će biti moj najveći izazov jer smo svi već videli da postoje određene loše navike u izvršnoj vlasti kada je reč o odnosu prema parlamentu. Sa druge strane, založiću se da ministri dolaze i odgovaraju na poslanička pitanja.
Hoće li i dalje biti prenosa zasedanja?
- Ne samo da nemam nameru da ukidam prenose, već imam nameru da se snimaju i sednice odbora i da se oformi skupštinski TV kanal jer je očigledno da ljude interesuje šta se u Skupštini radi.
Šta ćete uraditi da se građani ne zgražavaju raspravama koje se vode?
- Poslovnik mora da se menja kako bi se rasprava mnogo manje vodila po povredi poslovnika, a više o onome što je na dnevnom redu. Delom će pomoći i to što ću tražiti da se prenose i sednice skupštinskih odbora na skupštinskom kanalu.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Brat broj 666

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 2806
Zastava Serbia
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 6630
Moje uvreženo mišljenje je da značajne predsedničke i  ministarske funkcije trebaju da budu poverene proverenim političarima i ljudima od iskustva . Političar ne treba da bude samo puki pragmatičar , već i diplomata a to u politici znači prevedno da i bude kurva kada zatreba.
Ne svidja mi se feudalizacija političkog života u Srbiji , ne volim što još uvek egzistiraju odvratne medijske face , kojima je linija političkog uspeha ravna ili ispod nule .
Žao mi je što Srbija još nije građanska država ,što u Srbiji vlada bela kuga ,što smo medju najstarijim narodima na svetu, što u njoj ima 30 % nezaposlenih , što uz postojeću solidnu stopu rasta društvenog proizvoda nama treba 40 godina da bi dostigli posek u EU , što je najunosniji biznis biti političar.
Prema tome ne iznenađuje me što se na političkoj sceni Srbije pojavilo još jedno novo ime iz političkog podzemlja  Srbije , ali na šta smo već sve navikli i ovo čemo da istrpimo nekako .
IP sačuvana
social share
Pol Pot , Idi Amin , Robert Mugabe , Avgusto Pinoče , Anastazio Somoza , Mao Cedung , Enver Hodža ...Svi se rađaju samo jednom al umiru mnogo puta .



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.