Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ko je Oliver Dulić, budući predsednik Skupštine ~ Čovek koji se nikad ne svađa  (Pročitano 18509 puta)
15. Maj 2007, 12:18:19
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Ko je Oliver Dulić, budući predsednik Skupštine
Čovek koji se nikad ne svađa
Autor: M. Popadić | 15.05.2007 - 10:00

Lekar iz Subotice Oliver Dulić (33), budući predsednik srpskog parlamenta, ujedno je i najmlađi poslanik koji će zauzeti mesto prvog čoveka Skupštine Srbije.

Za lekara Dulića, inače rođenog Beograđanina, njegovi sugrađani u Subotici, gde je Oliver odrastao i završio osnovnu i srednju školu, kažu da je uspešan, obrazovan i odmeren čovek. Neki će, ipak, reći da je „zalutao u politiku jer je ona za ljude grubljeg kova“.
Proganjali su ga u Miloševićevo vreme, šamarali u policiji, a kada su studenti 1996. digli glas protiv režima, bio je jedan od lidera protesta. Već naredne godine, postao je član DS, a 2000. prvi put je seo u poslaničku klupu. Među stranačkim kolegama, posebno u Vojvodini, izuzetno je popularan jer važi za čoveka „koji se ne zna svađati“ i koji u razgovoru izbegava „tešku artiljeriju“.
Prvu veliku političku bitku Oliver Dulić vodio je na lokalnim izborima 2003. kada je bio kandidat za gradonačelnika i u ponovljenom krugu izgubio trku od kandidata SVM Geze Kučere, za samo 113 glasova.
Dulić ima tri brata, a njegov otac Ivan kaže da su mu sinovi „prosečni momci“ i ne odvaja nijednog od četvorice sinova za koje kaže i da su „dobra i poslušna dica“. Oliver je skoro deceniju i po aktivno igrao vaterpolo, nastupajući i u Saveznoj ligi. Stigao je da završi i muzičku školu, a poznanici kažu da dobro svira gitaru, klavir i tamburu.
- Mogu biti bilo gde i na bilo kom radnom ili političkom mestu, ali uvek ću težiti da živim ili, ako nekad i odem, da se vratim u Suboticu. Ovde je moje detinjstvo, moja mladost, okruženje koje me uvek relaksira. Ja sam zaista najsrećniji kada sam u Subotici - rekao je „Blicu“ pre nekoliko meseci Oliver Dulić. Sve zahteve za intervjue, posle objavljivanja kandidature za predsednika Skupštine, odbio je uz obrazloženje da će „pričati kada bude izabran“.

Na specijalizaciji u Beogradu
Doktor Oliver Dulić upisao je medicinu u Beogradu 1993, a diplomirao 1999. godine, sa prosečnom ocenom 8,77. Uspešno je završio stručnu školu Univerziteta u Oslu. Radi u Zdravstvenom centru u Subotici na odeljenju ortopedske hirurgije i traumatologije, a trenutno specijalizuje ortopedsku hirurgiju u Beogradu. Lane je upisao i master studije iz evropskih integracija na beogradskom Univerzitetu „Singidunum“. Oženjen je Andreom.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Future Sound Of London

Zodijak
Pol
Poruke 1283
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
   Sve u svemu, peder i izdajnik.  Smile  Samo pitajte ljude na forumu...Čim je išao na proteste 96.    Kako ga ne ubiše još tad? Uhh, uvek ćemo imati problema sa našom preblagom i predobrom policijom. Gde ide ova Serbska, Hristova zemlja?  Smile
IP sačuvana
social share

There's danger on the edge of town
Ride the kings highway, baby
Weird scenes inside the gold mine
Ride the highway west, baby
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Apple Iphone 5
   Sve u svemu, peder i izdajnik.  Smile  Samo pitajte ljude na forumu...Čim je išao na proteste 96.    Kako ga ne ubiše još tad? Uhh, uvek ćemo imati problema sa našom preblagom i predobrom policijom. Gde ide ova Serbska, Hristova zemlja?  Smile
E pa posto ste vi propustili tada da nas poubijate, ne sumnjam da ce Tadic sada na celu svih sluzbi bezbednosti propustiti da vas istrebi. Cisto za dobrobit Srbije.
« Poslednja izmena: 17. Maj 2007, 04:17:38 od ZvezdasBG »
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung XYZ1004
Posto nikad (a nameravam da tako i nastavim  Smile  ) nisam glasao za DS onda ja najobjektivnije mogu da kazem da je Oliver Dulic jedan od retkih, ako ne i jedini covek iz DS za koga moze da se kaze da je gospodin!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
   Sve u svemu, peder i izdajnik.  Smile 

Ti to iz licnog iskustva...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N95
Da nije i on u nekom upravnom odboru?Posto 90% DS jeste?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Future Sound Of London

Zodijak
Pol
Poruke 1283
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
   Sve u svemu, peder i izdajnik.  Smile  Samo pitajte ljude na forumu...Čim je išao na proteste 96.    Kako ga ne ubiše još tad? Uhh, uvek ćemo imati problema sa našom preblagom i predobrom policijom. Gde ide ova Serbska, Hristova zemlja?  Smile
E pa posto ste vi propustili tada da nas poubijate, ne sumnjam da ce Tadic sada na celu svih sluzbi bezbednosti propustiti da vas istrebi. Cisto za dobrobit Srbije.
   Nemoj da me razočaravaš, ne mogu da shvatim da si me shvatio ozbiljno..pa to je bio sarkazam, ej! Obrati pažnju na post još jednom. Bože... nemoj da me blatiš, sramota me ...
   
   Sve u svemu, peder i izdajnik.  Smile 

Ti to iz licnog iskustva...  Smile
   Auu, još jedan naivan... bože, nemojte ljudi, ispadoste gluplji od onih koji bi ozbiljno mislili to što sam rekao.
         Lepo ja tebi Anea kažem da se ne petljaš znalački u priče o drogama ako ne znaš, da ne zapošinješ teme protiv nasilja ako nisi (zbog lošeg iskustva) u stanju da prihvatiš da je  i neki Hrvat, s druge strane, isti kao ti, voli stvori koje i ti, nije za nasilje...     
              mnogo ovde ima dvoličnosti... al dobro...
       S obzirom da oni ludaci stvarno misle kad napišu nešto kao ja, razumem vas... Eto koliko smo mi sjebana nacija, kad onakve moje reči ne zvuče čudno, jer ih mnogi s ozbiljnošću izgovaraju...   uh.. 
       
                         
« Poslednja izmena: 17. Maj 2007, 15:19:29 od DJedai »
IP sačuvana
social share

There's danger on the edge of town
Ride the kings highway, baby
Weird scenes inside the gold mine
Ride the highway west, baby
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Zar tako nešto Vojvodu smenjuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Smile Smile Smile

Biografija mi zvuči činovnički kao preporuka za činovnički posao na koji se bira. Ako je tako vala sretno!
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Lepo ja tebi Anea kažem da se ne petljaš znalački u priče o drogama ako ne znaš, da ne zapošinješ teme protiv nasilja ako nisi (zbog lošeg iskustva) u stanju da prihvatiš da je  i neki Hrvat, s druge strane, isti kao ti, voli stvori koje i ti, nije za nasilje...     

 Smile

 Smile

Zbogom pameti....
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5

 Nemoj da me razočaravaš, ne mogu da shvatim da si me shvatio ozbiljno..pa to je bio sarkazam, ej! Obrati pažnju na post još jednom. Bože... nemoj da me blatiš, sramota me ...
Jako je zanimljivo kada neko usere motku, a onda se izvlaci na ironiju i sarkazam.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.