Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 04:55:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 102 103 105 106 ... 118
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Star Wars  (Pročitano 260148 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6357
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.99
kome ne voli ove filmove ne mora ni da ih gleda, to je valjda najmanji problem.. meni je kul da snimaju jos, a nije bas da su krs jbg

doduse najvise bih voleo seriju neku pa lepo da gledam ko GOT.. mislim zamislite GOT snimljen u nekoliko filmova umesto ovih 60 sati, kakvo bi to skrnavljenje knjiga bilo, isto ko i sa hari poterom  Smile Smile
IP sačuvana
social share

               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 50.0
Treba, trebala je Underworld serija da se snima sa Boba Fett-om, sad ko zna kad, možda i ne bude snimanje.
« Poslednja izmena: 26. Nov 2016, 15:32:54 od Baki1410 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.99
Mislim da treba da bude film i o njemu. Doduse, nikada nisam shvatao njegovu popularnost. Ajd za onog "Traitor" iz epizode 7 mi makar smesno, ovaj drugi je samo genericki lik koji je obican placenik i pojede ga ogromno stvorenje cim prvi put pokusa da se bori. A ne, izvinite, nije ga pojelo nego je uspeo da pobegne po EU.  Smile Ajd za Han Soloa, za Jodu pa i nekako, al za Boba Feta.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.99
kome ne voli ove filmove ne mora ni da ih gleda, to je valjda najmanji problem..

Jes' vala ja onaj supernatural, nisam gledao od kako su zarobili đavola.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 50.0
Mislim da treba da bude film i o njemu. Doduse, nikada nisam shvatao njegovu popularnost. Ajd za onog "Traitor" iz epizode 7 mi makar smesno, ovaj drugi je samo genericki lik koji je obican placenik i pojede ga ogromno stvorenje cim prvi put pokusa da se bori. A ne, izvinite, nije ga pojelo nego je uspeo da pobegne po EU.  Smile Ajd za Han Soloa, za Jodu pa i nekako, al za Boba Feta.  Smile

Trebalo bi tamo 2020-e. Takođe meni nije ništa posebno. Niko ne može da parira džedaju, situ, nekome sa silom, pa tako je i bilo tj taj deo sa stvorenjem gde se pokazalo koliko je dobar, scena je bila humor. Verovatno fanovi misle, žele suprotno pa stoga i popularnost Bobe i potvrda od Diznija da je preživeo. Koliko ima boljih likova. Koliko se sećam da sam pročitao sad su samo filmovi canon. Sve ostalo knjige, igre itd su EU tj nebitno da su od Lukasa, Diznija.
« Poslednja izmena: 26. Nov 2016, 22:15:58 od Baki1410 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Intel Core 2 Quad Inside

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5400
Zastava Belgrade City
mob
Apple iPhone 7 Plus
3 kratka klipa iz Rogue One





IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
Neverovatni praktični efekti pri snimanju filma “Rogue One: A Star Wars Story”


Veliko zagrevanje je počelo pred premijeru filma “Rogue One: A Star Wars Story” u režiji Gareta Edvardsa i sasvim je jasno, po do sada viđenom, da je ovo film iz  “Star Wars” franšize. Pre desetak dana smo bili u prilici da vidimo novi trejler za ovo ostvarenje, a sada je objavljen i kratki video sa snimanja filma, kao i TV spot.

Radnja u ovom filmu se odvija pre priče koja je obeležila ostvarenje “Star Wars: A New Hope”. Glavna junakinja, Džin Erso, vojnik i odmetnik, suočiće se sa najvećim izazovom kada dobije zadatak od Mon Motme da ukrade planove za Zvezdu smrti, uz pomoć ostalih pobunjenika i drugih snaga svesnih rastuće moći Imperije. Oni će na svom putu naići na skup različitih vrsta vanzemaljaca, a mi u ovom kratkom snimku možemo zaviriti “iza kulisa” i videti kako je teklo snimanje istih i kako su oživeli pred kamerama zahvaljujući timu talentovanih ljudi.

Još jednom da podsetimo, Studio Disney će premijerno pokazati film “Rogue One: A Star Wars Story” u bioskopima 16. decembra ove godine.



https://www.youtube.com/watch?v=P2N0Mn4i4Dw



https://www.youtube.com/watch?v=5MIy1V9HI_4
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Preko 300 miliona za sad. Svi kazu da je odlican.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
koji to svi  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ako treba bit ću i sam Montgomery Clift.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2425
Zastava Beograd
Dobar je ali je meni daleko od odličan. Priča je ok, povezana je sa epizodama. Nisu svi likovi razrađeni, bila je po koja najosnovnija rečenica, samo su se pridružili, malo bolje da su uradili ipak su svi bili kao jedna družina, uloga. Tako da je na neki način malo zbrzano iako traje 2 sata. Verovatno su hteli da bude nastavaka ali nisu znali da li će biti uspešan film pa su zato tako i uradili. Humor je u duhu epizode 7. Gluma je ok, Felicity je ok odglumila.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 102 103 105 106 ... 118
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 04:55:48
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.