Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ubijen košarkaš iz Splita  (Pročitano 6342 puta)
10. Maj 2007, 13:14:31
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Ubijen košarkaš iz Splita
Autor: A. Ž. A | 10.05.2007 - 10:38

BEOGRAD - Košarkaš iz Splita Jovan Manović (30), ubijen je juče oko 14 sati, dok je sedeo u bašti kafića „Zodijak“ u Ulici Vase Pelagića 48 na Senjaku. Njemu je nepoznati ubica ispalio nekoliko metaka u grudi, a zatim je seo na motor „dukati“ i pobegao.

Neposredno pre zločina, Manović je sedeo sa društvom za stolom blizu ograde bašte. U jednom trenutku pored bašte je protutnjao crni motor. Motociklista se parkirao pored trafike, u blizini kafića, i otrčao do ograde bašte. Iz crvenog ranca, koji je imao na leđima, izvukao je pištolj i ispalio nekoliko hitaca mladiću u grudi.
Dok se penjao na motor, ubici je ispao pištolj CZ iz koga je ispalio smrtonosne hice, a u Ulici vojvode Putnika policija je našla i motor kojim se odvezao.
- Odjednom se čula pucnjava. Uplašio sam se, jer se upravo u to vreme učenici OŠ „Stefan Nemanja“ vraćaju iz škole, i pomislio da neko dete nije stradalo. Tek tada sam video mladića, visine oko 180 centimetara, u crvenoj majici, sa crnom kacigom na glavi, kako trči, kako mu nešto pada na trotoar, i kako se penje na motor. Odjurio je brzinom većom od sto kilometara - priča jedan prolaznik.
Jovan Manović, kako saznaje „Blic“, nije imao policijski dosije. Imao je bogatu košarkašku karijeru. Igrao je za KK Split, ali i u slovenačkim timovima Kraški zidar i Domžale, portugalskom Ovarense Portugal telekom i francuskom Dižonu. Takođe je nastupao i za hrvatski Alkar i KK As iz Prištine.
Jovan je sin poznatog košarkaša Mihaila Manovića, koji je igrao u splitskoj „Jugoplastici“ u slavnoj generaciji Skansija i Šolmana u vreme kada je ovaj klub bio u samom vrhu evropske košarke. Jovan je u KK „Split“ imao svađu sa jednim od košarkaša pa je zbog toga dobio otkaz i sudio se sa klubom.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Poznavao sam decka i znao sam dosta prica o njemu... ne mgu da verujem da su ga ubili kao kriminlaca..

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Istraga o zločinu u kafiću „Zodijak“ u Beogradu
Policija proverava dve verzije o ubistvu splitskog košarkaša
Autor: T. M. Subota, A. Ž. Adžić | 12.05.2007 - 10:02

BEOGRAD - Beogradska policija ima nekoliko pretpostavki o ubistvu košarkaša Jovana Manovića (30), koji je pre tri dana izrešetan u bašti kafića „Zodijak“ na Senjaku.

Prema jednoj verziji, moguće je da je Manović stradao umesto jednog od braće iz sela nadomak Beograda, poznatih po prodaji ukradenih automobila, a koji su česti gosti tog lokala.
- Jedan od braće poznat je i po bliskom prijateljstvu sa Andrijom Draškovićem, koji se od pre nekoliko dana nalazi u istražnom zatvoru u Rimu. Čovek za koga pretpostavljamo da je trebalo da bude likvidiran, bio je jedan od svedoka na suđenju Draškoviću za ubistvo Zvonka Plećića Pleće 2000. godine u kafiću „Knez Rojal“ - kaže za „Blic“ izvor iz SUP Beograd, navodeći da na osnovu te pretpostavke policija ima određene indicije koje ukazuju na to ko je ubica.
Policija, ipak, još ne isključuje mogućnost da je Manović bio prava meta likvidatora i ispituje sve njegove poslovne i emotivne veze. Prema saznanjima „Blica“, Manović je poslednje dve godine bio u ljubavnoj vezi sa ženom koja je bila udata za čoveka poznatog policiji, koji trenutno boravi u Francuskoj. Kako saznajemo, Jovan je ovu osobu i njenu decu iz prvog braka vodio u Split nekoliko dana pre ubistva. Njegovi najbliži, međutim, ne znaju da li je planirao da sa njom zasnuje porodicu.
Na pištolju CZ99, iz koga su ispaljeni smrtonosni hici, policija nije našla nikakve tragovi koji bi pomogli u identifikaciji ubice. Istragu dodatno otežava i to što su svi gosti koji su u vreme ubistva bili u kafiću pobegli s mesta zločina pre dolaska policije. Ni konobari koji su u to vreme služili goste nisu bili kooperativni. Da li iz straha, ili nekog drugog razloga, nisu naveli ko je od poznatijih i čestih gostiju u to vreme bio u „Zodijaku“.
Otac Mihailo kaže da Jovan nikada nije imao veze s kriminalnim krugovima, nije bio u sukobu s policijom u Srbiji, kao ni s policijom u Hrvatskoj, Sloveniji, Portugalu i Francuskoj, gde je igrao košarku.
Jovan Manović će biti sahranjen danas u 13.30 sati na Bežanijskom groblju.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1533
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Nokia 6630

Otac Mihailo kaže da Jovan nikada nije imao veze s kriminalnim krugovima, nije bio u sukobu s policijom u Srbiji, kao ni s policijom u Hrvatskoj, Sloveniji, Portugalu i Francuskoj, gde je igrao košarku.

To isto ikaze otac pokojnog Igora Fisekovica koji je pre par godina rasnesen Auto-bombom u Kragujevcu.Da je voleo da pomaze svima igrao koasrku i pomagao kincima iz kraja.
A svi ljudi iz Kragujevca znaju da to nema veze sa vezom..Ko macem zaradjuje od maca i strada!!!
Tako da cisto sumnjam da je greskom ubijen...Ali nikad se ne zna
« Poslednja izmena: 12. Maj 2007, 15:56:05 od orangeweed14 »
IP sačuvana
social share
* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_,* ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, * ][_,{[]}][_, *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ja sam ti svi i ne mogu da verujem da su ga ubili jer je bio povezan sa kriminalom.Ja jedini razlog za njegovo ubistvo smatram da je bilo to sto je nasao dosta stariju zenu od sebe i sto je sa njom zapoceo vezu.Zena je kako su mi rekli drugari puna para a jos kad sam procitao u novinam da je taj tip poznat policiji onda sam poceo da verujem da je on narucio to ubistvo.
Nisam ga video dugo godina,ali znam da se nije kretao u tim krugovima.Nikad ga niko nije doveo u kontakt sa nekim kriminalcem..
Zato verujem da je to laz.
Nisam ga video 10godina ali sam znao gde je i sta radi.Kao klinci smo imali nekih nesporazuma i nije mi ostao u najboljem secanju,ali nije bio takav da bi u njemu moglo da se prica u negativnom smislu i da bude povezan sa kriminalcima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Danas su javili u Blicu... ubijen je greskom.Da ne poverujes.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia E50
Uhapšeni osumnjičeni za ubistvo košarkaša
Ponedeljak, 21. maj 2007. 15:03

Beogradska policija uhapsila je ubicu i naručioca ubistva bivšeg splitskog košarkaša Jovana Manovića u beogradskom kafiću "Zodijak", rečeno je u ponedeljak u MUP-u Srbije.

Na konferenciji za novinare, direktor policije Milorad Veljović rekao je da su uhapšeni Milanko Ivanović iz Čajetine za koga se sumnja da je 9. maja ubio košarkaša i Bojan Baćković iz Užica koji je naručio ubistvo.

Veljović je rekao da je Manović "nevina žrtva" i da je ubijen greškom, jer je ubica verovao da je on pripadnik suparničke kriminalne grupe.

Direktor policije je rekao da su njih dvojica uhapšeni nakon intenzivnog rada i na vreme da se spreči njihovo bekstvo u inostranstvo. Dodao je da je bila u planu i likvidacija Ivanovića kako bi se zameo trag i onemogućila dalja istraga.

On je rekao da su dvojica uhapšenih pripadnici kriminalne grupe koja deluje na teritoriji Srbije i Crne Gore i koja se bavi ubistvima, trgovinom droge i razbojništvima.

Veljović je dodao da su njih dvojica saradjivali i na pokušaju ubistva Mirka Nikolića, ali da je taj svedok u sudjenju kriminalnoj grupi iz Bara ipak uspeo da preživi.

Direktor policije nije želeo da kaže ko je bio meta napada, ali je dodao da će istraga ubistva košarkaša Splita biti nastavljena.

Jovan Manović rodjen je u Splitu. Kada je počeo rat u Hrvatskoj, došao je u Beograd sa ocem Mihajlom, koji je otvorio košarkašu školu. Igrao je u Sloveniji za Kraški zidar i Domžale, u Portugalu za Ovarense i Portugal Telekom, francuski Dižon i hrvatski Alkar i Split.


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Policija rasvetlila ubistvo Jovana Manovića u beogradskom kafiću „Zodijak“
Hteli da ubiju prijatelja Andrije Draškovića, stradao košarkaš
Autor: N. Jaćimović, V. Lojanica, T. Subota-Marković | 22.05.2007 - 10:09

BEOGRAD - Košarkaš Jovan Manović iz Splita slučajna je žrtva obračuna dve suprotstavljene organizovane kriminalne grupe iz Beograda i Crne Gore. U njega je 9. maja u beogradskom kafiću „Zodijak“ smrtonosne hice ispalio plaćeni ubica Milanko Ivanović (21) iz Čajetine, koji je u subotu uhapšen na Zlatiboru, zajedno s Bojanom Baćkovićem iz Užica, jednim od posrednika naručilaca ubistva.
Milanko Ivanović (21)
Direktor policije Milorad Veljović saopštio da je prava meta ubistva bio „jedan od članova organizovane grupe“. On nije rekao ime prave mete, ali je naveo da ima više naručilaca ubistva.
Kako „Blic“ nezvanično saznaje, prava meta je bio jedan od braće iz sela nadomak Beograda, inače bliski prijatelji Andrije Draškovića, koji se nalazi u istražnom zatvoru u Rimu.
Policija je saopštila i da ubistvo Manovića nije jedino za koje je Baćković angažovao Ivanovića kao likvidatora.
Prošle godine 24. decembra, na Zlatiboru je po nalogu Baćkovića plaćeni ubica Ivanoviće pucao i u Mirka Nikolića (46) zvanog Crnogorac, svedoka u slučaju protiv barske grupe.
Bojan Baćković
Ivanović je u Crnogorca ispalio nekoliko hitaca, ali je on uspeo da preživi. U vezi sa ovim ubistvom, Ivanović se pred užičkom policijom, koja ga je uhapsila na Zlatiboru u restoranu „Vendi“, branio ćutanjem.
Prema nezvaničnim saznanjima „Blica“, on je priznao da je Manovića ubio greškom. On je ispričao da je meta napada bio drugi čovek koji je u isto vreme sedeo u bašti „Zodijaka“. Inače, prava meta ubice je čest gost lokala i u njemu je bio i u trenutku Manovićevog ubistva. Plaćeni ubica ih je pomešao jer su nosili majice iste boje.
Policija je utvrdila da je Baćković nedelju dana pre planiranog ubistva smestio Ivanovića u iznajmljeni stan na Senjaku. Sledećeg dana pokazao mu je u bašti kafića „Zodijak“ čoveka koga je trebalo da likvidira i rekao mu da se radi o „klošaru, koji s njim ima neke ne raščišćene račune“. Za vreme boravka u iznajmljenom stanu, Baćković je dva puta obišao Ivanovića, doneo mu hranu i dao uputstva. Rekao mu je da ne koristi fiksni telefon i da se ne eksponira prilikom izlaska iz stana. Prilikom druge posete, doneo mu je pištolj CZ 99 s izbrisanim serijskim brojem i 14 metaka. Tada mu je dao instrukciju da će biti pozvan u odgovarajuće vreme.
Na dan ubistva, oko 14 sati, Baćković je pozvao plaćenog ubicu i rekao mu da je u neposrednoj blizini stana parkiran crveni skuter i da su na sedištu rukavice. Tada mu je dao naređenje da krene u akciju i rekao da ode u baštu kafića, „gde odmah levo od ulaznih stepenica sedi osoba koju treba da likvidira“. Ivanović je otišao i pucao u pogrešnog čoveka, a zatim pobegao. Pri tome mu je ispao pištolj koji je bio jedan od ključnih dokaza u istrazi.

Za razliku od Ivanovića, Baćković, koji je ranije osuđivan zbog težih krivičnih dela, nije priznao umešanost ni u jedno od ovih dela. On je evidentiran u beloj knjizi MUP Srbije o organizovanim kriminalnim grupama, a 30. oktobra prošle godine našao se na meti nepoznatog napadača koji ga je s pet hitaca ranio u noge.
Direktor Veljović je juče izjavio da se zavađene kriminalne grupe, čija je slučajna žrtva splitski košarkaš, bave razbojništvima, trgovinom droge i ubistvima.
Prema pretpostavkama policije, naručioci ubistava, koji su za obe likvidacije koristili istog plaćenog ubicu, potiču iz istog centra u Crnoj Gori.
Sukobi za prevlast i teritoriju najverovatniji je razlog pokušaja ubistva prijatelja Andrije Draškovića, koga italijansko tužilaštvo optužuje za međunarodni šverc narkotika u saradnji s crnogorskim klanovima. Motiv za likvidaciju Nikolića bilo je njegovo svedočenje protiv Damira Mandića za otmicu njegovog sinovca Miodraga u vreme dok se Mandiću sudilo za ubistvo Duška Jovanovića, glavnog i odgovornog urednika podgoričkog lista „Dan“. Nikolića se i pre toga našao na meti ubica koje su 1. avgusta 2005. godine u Užicu postavile bombu pod njegov automobil. Ubice su i tada promašile metu. U eksploziji je poginula slučajna žrtva Tanja Ćosić, Nikolićeva prijateljica. Nekoliko dana posle ovog događaja, Nikolić je izjavio da je bomba bila namenjena njemu i da će „kriminalci iz ekipe koji su ubili Duška Jovanovića ponovo pokušati da ga ubiju“.
U crnogorskoj plavoj knjizi kao najorganizovanija i najbrojnija kriminalna grupa evidentirana je kriminalna organizacija iz Bara. Ova grupa je, kako je nedavno objavili podgorička štampa, preuzela primat u podzemlju te zemlje. Grupom, prema plavoj knjizi, rukovode Saša Boreta, Ljubo Bigović, Armin - Muša Osmanagić, a protiv njih, Ljube Vujadinovića i Alena Kožara podignuta je optužnica za zločinačko udruživanje. Vođe grupe povezane su s pripadnicima beogradskog podzemlja. Policija pretpostavlja da u tim vezama treba tražiti motiv naručenih ubistava. U srpskoj policiji najavljuju da će u narednim danima biti masovnih hapšenja osoba koja imaju veze s ubistvom košarkaša Manovića.

Planirali likvidaciju plaćenog ubice
Direktor srpske policije Milorad Veljović rekao je juče da su Milenko Ivanović i Bojan Baćković
planirali da posle ubistva pobegnu u jednu zapadnoevropsku zemlju. Policija je posle hapšenja
kod njih pronašla falsifikovan pasoše.
Prema operativnim saznanjima policije, Ivanović je trebalo da bude ubijen kako bi time naručioci onemogućili policijsku istragu.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Ja jedini razlog za njegovo ubistvo smatram da je bilo to sto je nasao dosta stariju zenu od sebe i sto je sa njom zapoceo vezu.Zena je kako su mi rekli drugari puna para a jos kad sam procitao u novinam da je taj tip poznat policiji onda sam poceo da verujem da je on narucio to ubistvo.

Нешто слично је изјавила и мајка убијеног кошаркаша... али се не сећам где сам прочит'о...  Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7726
Zastava Banja Luka
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.25
Ciljali pogrešnog

BEOGRAD - U Palati pravde u sredu je počelo suđenje Bojanu Baćkoviću Baćku iz Užica, Milanku Ivanoviću Crnom iz Čajetine i Draganu Cvetkoviću Belmondu, zbog ubistva poznatog košarkaša Jovana Manovića, 9. maja prošle godine, u kafiću "Zodijak" na Senjaku.
Prethodno se dogovorivši sa Baćkovićem, kaže se u optužnici, Ivanović je došao motorom do "Zodijaka" i iz neposredne blizine, ispalio tri hica u grudi Manovića. Greškom, jer ga je "pomešao" sa Goranom Marićem, koji je bio meta.
Baćković i Ivanović terete se i za pokušaj ubistva Marka Nikolića Crnogorca 24. decembra 2005. na Zlatiboru, za čiju je likvidaciju Baćković ponudio Ivanoviću 10.000 evra.
Cvetković i Ivanović odbili su u sredu da iznesu odbranu s napomenom da su im raniji iskazi iznuđeni u policiji.
Baćković je tvrdio da je "nevin" i da mu je sve namešteno:
- Nisam ubio Manovića, jer ga nisam ni znao. Nisam naručio ubistvo Nikolića, jer mi je bio drug. Priznajem da sam koristio falsifikovani pasoš na ime Vasiljević, sa kojim sam putovao, sve dok me nisu uhapsili u Splitu - rekao je Baćković i tvrdio da je na njega pritisak vršio i specijalni tužilac Miroslav Vragulić. - Vragulić me je posećivao u CZ i tražio da optužim izvesne ljude za neka dela, Keku iz Novog Beograda, Damira Mandića, "barsku grupu", neke iz Južne Amerike. Nisam pristao, jer ih i ne znam, iako mi je nuđen status zaštićenog svedoka - rekao je Baćković.

NIJE SLUČAJNO

TOKOM suđenja, Mihailo Manović, otac ubijenog košarkaša, bio je vidno razočaran tokom i načinom procesa. Na samom kraju je plačući rekao:
- Moj sin nije ubijen slučajno, kako se navodi u optužnici. Ubijen je, jer je rođen u Splitu, i samim tim i državljanin Hrvatske. Ovo je političko ubistvo, i očekujem da se sud uozbilji i shvati ozbiljnost situacije i samog procesa.

Izvor:    Novosti
« Poslednja izmena: 17. Jan 2008, 09:56:53 od Milanrs »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.