Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Dramatičan pad indeksa Beleks 15, razlog: Nikolic!  (Pročitano 18091 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
BlackBerry bold
Citat
to se mene tiče mislim da smo oboje po malo u pravu...
sto se mene tice, samo sam ja u pravu! Smile

salim se, ali previse ima tu "prica"!
lopovima to odgovara. napadas ga za nesto sto nije kriminal, i tako mu dajes prostor da na drugoj strani odradi kriminalne poslove, a narad vec oguglao na prozivke i ne uzima u razmatranje prave cinjenice!

dinkic je trebalo da bude uhapsen jos za nacionalnu stedionicu.
druge lopovluke da ne pominjem!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 706
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N80
Citat
to se mene tiče mislim da smo oboje po malo u pravu...
sto se mene tice, samo sam ja u pravu! Smile

salim se, ali previse ima tu "prica"!
lopovima to odgovara. napadas ga za nesto sto nije kriminal, i tako mu dajes prostor da na drugoj strani odradi kriminalne poslove, a narad vec oguglao na prozivke i ne uzima u razmatranje prave cinjenice!

dinkic je trebalo da bude uhapsen jos za nacionalnu stedionicu.
druge lopovluke da ne pominjem!


Apsolutno...
IP sačuvana
social share
Кроз ватру и воду дигнуте главе, стазама Победе, Части и Славе!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
BlackBerry bold
lepo rekoh za stedionicu

Berza: Novi pad vrednosti indeksa
17:51 | Izvor: B92, Tanjug
Beograd -- Oba indeksa Beogradske berze nastavila su i danas pad započet sredinom prethodne sedmice.

Učešće stranih investitora u prometu danas povećano na 35,55 odsto

Indeks BELEX15, koji obuhvata akcije najlikvidnijih srpskih preduzeća, skliznuo je za još 1,45 odsto na 2.994,63 indeksna poena, a opšti indeks BELEX line za 1,25 procenata na 4.761,82 poena.

Iako je broj transakcija smanjen na 1.281, sa jučerašnjih 1.868, došlo je do povećanja vrednosti trgovine akcijama za više od 226 miliona dinara. Ukupna vrednost trgovanja akcijama je dostigla 848,6 miliona dinara, a učešće stranih investitora u prometu je povećano na 35,55 odsto, sa jučerašnjih 21,48.

Među akcijama koje se nalaze u kontinuiranom trgovanju najviše je porasla cena hartija beogradskih preduzeća Iritel (IRTL), Planum (PLNM) i Globos osiguranje (GLOS) i to za 12,19 odsto, zatim 3,70 odsto i 3,02 odsto.

Akcije Banke Poštanske štedionice (PSBN) iz Beograda, koje su juče prednjačile po rastu, danas su pretrpele pad od 10,92 procenata, a za njima slede hartije beogradskog Meser Tehnogasa (TGAS) i Metalca (MTLC) iz Gornjeg Milanovca, sa silaznom korekcijom vrednosti od 8,68, odnosno 6,39 procenata.

Najtrgovanije su bile akcije beogradske A banke (ABNK), koja se nalazi u fazi preuzimanja od strane belgijske KBC grupe, sa ukupnim prometom od 205,1 miliona dinara, a slede novosadska Metals banka (MTBN) sa 79,8 miliona i Iritel (IRTL) sa 52,8 miliona dinara. U velikoj blok transakciji danas je prebačeno sto hiljada akcija beogradskog Centroproizvoda (CNTP) na ceni od 1.900 dinara po akciji, dok je cena u berzanskom trgovanju bila dve hiljade dinara.

Na berzi prodata samo jedna akcija BPI

Prvog dana trgovanja akcijama Beogradske pekarske industrije na Beogradskoj berzi prodata je samo jedna akcija i to po ceni od 12 hiljada dinara.

Tražnja za akcijama BPI bila je daleko veća od ponude pa je tako formirana cena koja je bila za 63 odsto veća od početne koja je iznosila 7.362 dinara. Na prodaju je nuđeno svega tri akcije, dok je sa druge strane bilo ispostavljeno 860 naloga za kupovinu.

BPI pokriva više od trećine tržišta prestonice i prema nekim procenama dnevno u prodaju plasira 110 do 120 tona hleba i pekarskih proizvoda. Konzorcijum u kojem su bili firma Ist point i Žitomlin je kupio BPI u oktobru prošle godine za dva miliona evra i obavezao se da će u njega uložiti 6,7 miliona evra.
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6142
Zastava bg
OS
Windows XP
Browser
Mozilla K-Meleon 1.02
mob
Nokia N95 8GB
Citat
dinkic je trebalo da bude uhapsen jos za nacionalnu stedionicu.
druge lopovluke da ne pominjem!
nacionalna manje vise.... al im se sprema za sdk  Smile
IP sačuvana
social share
Ja necu imati s kim ostati mlad ako svi vi ostarite.
I ta ce mi mladost tesko pasti...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Zamislite da sam dobio poštom javnu ponudu za otkup akcija čiji sam vlasnik a da ponuda i ako joj samo ime kaže treba da bude javna,nije objavljena na Belex-u...Navodno je objavljena u Politici (ne znam kada) a ponuda važi već 8 dana!Zamislite skandal da mali akcionar mora da zove Komisiju za hartije od vrednosti Republike Srbije i da im kaže da ponuđač krši pravilo javne ponude za koju niko ne zna...Onda administrator gore pomenute komisije zove Sintezu invest Group i pita ih za pomenuti problem gde se broker "kao" zapanjio kako je to moguće kada su oni dostavili dopis i Centralnom registru i Belexu!...Bože moj, kao da trgovanje koje treba da se obavi nije vredno milion evra nego neku siću...
Konkretno u pitanju je Luka Bačka Palanka a ponuda važi za preostali paket od 18% i kusur akcija malih akcionara.Tržišna vrednost akcije je 5.160 din a Victoria Group doo Novi Sad (čitaj:Sojaprotein:Milija Babović,Zoran Mitrović,Stanko Popović i ekipa nudi 30.000 din!
U ovoj zemlji sve se radi tajno i ispod žita ne zato što hoćemo nego zato što tako volimo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.