IN < - Trazite Sliku? Na pravom ste mestu! - >LO
(1/96) > >> :: Odgovori!
Autor: pilot :
Najvise mrzim kad nesto trazim al eto vi ovde mnogo bolje znate gde ima dobrih slicica ili avatara a zanima me nesto komicno sa motivom na Afriku...

Ako ne mozete da nadjete neku sliku (smesnu ili simpaticnu), mozete zatraziti na ovom i samo na ovom mestu i zelja ce vam biti ispunjena ako isti postoji.

Dajte obilan opis slike, da bi je mi lakse pronasli.

Svaki korisnik moze da zatrazi do 10 slika! Kad iskoristi privilegiju onda mora da saceka dok ne napise dodatnih 50 postova [spamovanje se ne racuna]! Redovni korisnici mogu da imaju vece privilegije tj. da zatraze iako nisu ispunili uslove ali opet umereno!

Ako na bilo kom drugom mestu zatrazite tema ce biti zakljucana!

Autor: Shone83 :
Evo ti neke smesne zivotinje koje asociraju na afriku
Autor: pilot :
Genijalno- ja bi to naso na sveti nikad 
Autor: Zenit :
Ja imam dosta stock fotki... Ovih dana cu probam da ih pokupim u jednu arhivu pa uploadujem na rapid... Sve su dosta visoke rezolucije, kvalitetne (rucno birane ) Takodje, mogli bi da organizujemo i npr. razmenu 3d modela, brusheva, materijala i slicno, ja licno sam rad da podelim neke vRay materijale ili modele koje koristim u 3d Max-u...


Jedna stvar samo... Mislim da bi takva tema koju sam ja zamislio (ne znam dal' gos'n avijaticar i ja mislimo isto  ) mnogo bolje lezala u tehnickom delu foruma, il' na knjizevnost, umetnost...
Autor: mixonic :
Ljudi pomagajte...trazim jednu specificnu slicicu koju sam video kao avatar na jednom forumu...Naime radi se oslicici na kojoj je barum barum (la linea) koji smrce na cevcicu     Ako neko ima ovu slicicu zamolio bih ga najjlepse ako moze da je posyuje negde...Poz



> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana