Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Udaja iliti kako upropastiti dva zivota  (Pročitano 28331 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne bih dalje o tome pricao. Mozda objasnim kad se vidimo
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


То сам ја.

Zodijak
Pol
Poruke 3256
Zastava
moram priznati da sam juče pobelela čitajuci 2263 nove poruke koje ste napisali dok nisam bila tu

@SF aka Gazda! :-D ... svaka čast! sledi text na temu braka....

SMEJEM SE U WC-U
Brak- to moze da ispadne mnogo tragicna stvar, ako se ozbiljno tretira...Medjutim, ako se vise posmatra kao zezanje, brak moze da bude i razonoda. Majke mi! Ja bar imam to misljenje.
Odnosno...svaka zena ima pravo na jednu veliku ljubav i na jedno veliko razocarenje. To svaka zena treba da ima u svom srcu. Ne bih mogla da
zamislim ni jednu zenu bez toga. Jer, ipak, to jednu zenu cini
zenom...Volela sam...patila sam...znam sta je ljubav. Dakle, jednom da se tesko zaljubi, jednom da se razocara i-dosta!
Al' kad se to svrsi, kad se to pregura i obezbedi, onda se prelazi na drugi zivot.
Onda se malo drukcije gleda na sve te stvari. Zena se uda-molim, zasto da se ne uda, to nije losa stvar: ima svog muza...normalno. Jedna, da tako kazem, skolovana zenska, koja je prelezala sve te ljubavne bolesti ona nema cega da se plasi. Niti da se plasi, niti da sve to uzima mnogo ozbiljno.
Zasto!?
Zivot je jedno pozoriste...komedija. Svi nesto izvodimo i glumimo, nema veze. Kad moj muz neki put zakasni, nema ga...ja obucem dugacku crnu,balsku haljinu, rascesljam kosu kao Mira Stupica ili Olivera Markovic, pa stanem kod vrata i cekam ga. Kako udje ja stavim ruku na celo ili na srce pa zavapim:"Zar je to hvala za moju nesebicnu zrtvu!?
Ubico, neka je proklet onaj dan kada sam te srela! Madju nama je sve svrseno zanavek!" On se zabezekne, ne zna da l' je on poludeo ili ja.
A ja otrcim u WC, pa se iskidam od smeha. I tako...Zezajte se malo a ne
sve ozbiljno i tragicno! Boze moj, zivot je zivot, malo slatko, malo gorko...pomesano. U tome je ceo stos zivota. A ne-ili onako kako smo mi zamislile ili nikako! Vrlo vazno, malo se izmaknite, pa malo sve to posmatrajte kao da niste vi u pitanju nego neko drugi...kao bioskop...Pa,bogami!
Malo glumite, malo lazite. Uvek izmislite neku intrigu. To i njega zabavlja. I on voli neku promenu i razonodu.
Eto...To vam je moj savet-kako da sacuvate i sebe i muza.

Dusan Radovic-"Zenski razgovori"
IP sačuvana
social share
"Ljubav je mnogo vise od običnih osjećanja, ljubav je pozitivan elektroimpuls.
Ne postoji razdaljina koju ljubav ne moze premostiti, ne postoji bolest, koju snažno projektovana ljubav ne moze izlečiti, Ljubav može izvojevati sve pobede. Ona je koncentrisana kinetička energija, najjača sila u Prirodi. I samo kad biste mogli održati ljubav celog života, ne bi bilo sna koji ne biste mogli pretvoriti u stvarnost."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 19 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.