Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Siniša Mihajlović - Sloba je imao samo moj dres  (Pročitano 10406 puta)
04. Apr 2005, 20:09:24
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Siniša Mihajlović otvoreno govori o tome kako su ga zaboravili u FSSCG, o "članstvu" u SPS-u, druženju sa Arkanom, ratu...
Siniša Mihajlović ispričao je u intervjuu za nedeljnik "Evropa" sve "što ste želeli da znate o njemu, a niste smeli da pitate". Otvoreno je govorio o zahlađenju odnosa sa ljudima iz FSSCG, navodnom članstvu u SPS-u, poznanstvu sa Miloševićem, druženju sa Arkanom, ratu i svojoj nezgodnoj naravi. Kurir prenosi najzanimljivije delove ovog intervjua.

- Posle ubistva Bate Bulatovića otišao je i poslednji deo Siniše Mihajlovića iz reprezentacije. Od njegove smrti niko me nije nazvao, a bio sam pet puta povređen. Nisam sujetan, ali me je to zabolelo. Sad i kad bi me zvali, sigurno ne bih igrao. Da su mi se bar javili, da su rekli da sam smrad, nikakav... Ništa, muk! Interesantno je da me u Italiji sto puta više cene nego u Srbiji. A za Italiju me zabole...

O tome kako su ga prevarili da potpiše pristupnicu za SPS, Mihajlović kaže:
- Bio sam u trenerci reprezentacije i sa tadašnjim ministrom sporta Đerićem potpisivao neke papire, misleći da dajem autograme. Posle me zovu iz Italije i kažu da mediji bruje da sam dao pristupnicu za SPS. Nazovem Đerića, a on počne da vrda. Kažem mu: "Ako ovo ne demantuješ, neću igrati za reprezentaciju na EP." Posle je stiglo izvinjenje, ali to niko ne čita, ne objavljuju ga na naslovnim stranama.

Siniša priznaje da je kontaktirao sa Slobodanom Miloševićem i da ga je poštovao kao predsednika.
- Milošević je ostavio super utisak na mene, bar u ona tri kontakta koliko smo imali. On je bio predsednik moje države i zbog toga sam ga branio, kao što bih i svakog drugog predsednika. Mislim da je Milošević imao jedino moj dres, od svih fudbalera. Vidim da se u Hagu dobro drži, da ih zajebava.

Mihajlović kaže da se nije stideo druženja sa Željkom Ražnatovićem Arkanom, jer se "ne stidi nijednog svog prijatelja".
- Arkana sam dobro poznavao, družili smo se, bio je moj sportski prijatelj. Ne ulazim u to šta je bilo u ratu, pre i posle. On mi je pomogao, pošto je moja majka Viktorija Hrvatica. Spasao je i jednog mog strica da ga ne ubiju. Kad je ubijen, dao sam mu veliki pomen. O njemu mogu da kažem sve najbolje.

Siniša je ispričao i kako je njegova kuća prva koja je srušena u Borovu naselju i kako je to uradio njegov najbolji prijatelj.
- Uradio je to jer su svi znali da mi je prijatelj, pa je morao da se dokaže kao veliki Hrvat. Upozorio je moju majku da se iseli, i onda su izrešetali sve moje slike na zidu. Da mi nije srušio kuću, ubili bi ga. Sreli smo se ponovo u Zagrebu, kada je reprezentacija Jugoslavije gostovala 1999. godine. Ja mu verujem da je bilo tako, to je život, to je rat.

Mihajlović tvrdi da za crvene kartone koje je dobio nije kriv njegov temperament, već igrači sa kojima se sukobio.
- Nikoga nisam napao bez jakog razloga, sukobljavao sam se samo sa problematičnima. Eto, Mutu je imao problema sa drogom, a Vijeru i crnci zovu "crnim govnetom", a ne ja koji sam belac. Jeremisa sam pljunuo jer liči na nacistu, samo mu fali SS šlem. Ja sam kao mali gledao te naše partizanske filmove i bilo je jače od mene. Što se tiče Slovenca Udoviča, on je Nađu opsovao mater srpsku, a Nađ je Mađar. E, to već nisam mogao da tolerišem.

 
  Štimca bih udavio golim rukama

- Sa Igorom Štimcem sam igrao u mlađim selekcijama, družili smo se. Onda mi je na finalu kupa u Beogradu rekao: "Dabogda ti pobili sve u Borovu." Posle smo se sreli na prijateljskom meču Sampdorija - Derbi kaunti. Vidim oborio pogled, ja ga štipam, vređam, on ćuti k'o pička. Jedini čovek koga bih mogao da zadavim je on.
   
 
 
 
 
 
  Nisam ja pička da ne priznam sina

- Svog vanbračnog sina Marka priznao sam kada je rođen. Da ga nisam priznao, kako bi mogao da nosi prezime Mihajlović? Izdržavao sam ga od prvog dana i izdržavaću ga uvek. Nisam ja pička. Ako je moj sin, to je moj sin. To dete nije rođeno iz ljubavi, ali nisam ni prvi ni poslednji koji je napravio tu glupost.

(02. May 2007, 21:34:07)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jednom kralj... uvek kralj...
Pre 2 dana ovo izadje u kuriru... kao deo intervjua iz Evrope, moram i to kupiti da iscitam...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
mob
Samsung S4
Sinisa is d living ledzend Smile A prezime mu gotivim i pre njega Smile
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Citat: SerbianFighter
Jednom kralj... uvek kralj...
Pre 2 dana ovo izadje u kuriru... kao deo intervjua iz Evrope, moram i to kupiti da iscitam...


nemam pojma meni to brat poslao, kaze vidi se sta je delija    
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Srbin.. Pravi.. prgavi Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
i mi sad treba da poverujemo da je on stvarnu u javnosti pricao picka i to...svasta
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
A dal ti on deluje kao neko ko to ne bi rekao iznerviran? Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
on bi to rekao i kad nije iznerviran Smiley
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Krajnje beznadezan


...jednom, davno, negde daleko...

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 11837
Zastava
mob
Nokia 5110
Ima onih koji neznaju kakve je on naravi  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
On ima m*da do zemlje, kaze sta misli a ako se neko ne slaze bolje da mu ne kaze u lice. Zato je gotivan, covek ima integritet, mozete da se slazete sa njim ili ne ali je postojan kao zemlja!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.