Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: da li je sony-ericsson najbolji telefon za nase standarde???  (Pročitano 4405 puta)
Poznata licnost


edit by cg_ac: bez linkova

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3768
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia c6
kolege moderatori, da zakljucamo ovu temu?
a da je bacimo lavovima?
IP sačuvana
social share


 Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla GranParadiso 3.0a
Ne znam zašto je ne volim. (ne osporavam jednostavnost korišćenja, čak naprotiv, kada sam kupovao fonove za majku, oca i taštu, kupio sam im nokie, jer su maksimalno jednostavne za upotrebu, i čak sam ih svo troje naučio i da kucaju poruke) jednostavno, tako je, možda jer su ranije imale problema sa ekranima, iz cčsta mira se pojavi crta posred ekrana, pa problemi sa punjačima, bar ljudi iz moje okoline, i onda ja nikad nisam želeo da eksperimentišem, držao sam se onoga što mi godinama sluzž OK. Ne sumnjam da postoje ljudi koji će sve ovo ispričati, samo obrnuto, da SE ne valja, a da je Nokia OK.... Cenim, znači imali su sreće da ih Nokia služi bez greške...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 438
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
BlackBerry PRC
Za iste pare SE nudi mnogo mnogo vise nego Nokia, bar sam ja takav utisak stekao trazeci fon koji ce odgovarati mojim potrebama. Ljudi ce vise ici ka SE ako ih zanimaju skuplji modeli a ako im treba jeftin fon uzece Nokiu, jer najgrdja Nokia je mnogo bolja i pouzdanija od najgrdjeg SE. Ako ti treba dobra kamera i mp3 muzika za slusanje onda uzmi SE jer ista takva Nookia je skuplja. Ako ti treba poslovan telefon, bez dzidza-bidza onda uzmes Nokiu.. Ako hoces Symbian opet je tu Nokia..
Imao sam i Siemens i Nokiu i sada SE i ni sa jednim nisam imao lose iskustvo (pa ni sa Siemensom koga svuda pljuju). A to sto neki imaju problema sa punjacima, pa im flesira telefon i pojavljuju se crte po ekranu, pa im ne radi GPRS ili MMS.. ljudi.. ne kupujete krastavac na pijaci, lepo se raspitajte o modelu, slusajte sta ljudi imaju da kazu, obidjite puno radnji, ne uzimajte polovno..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla GranParadiso 3.0a
Citat
ne uzimajte polovno..

Ovo je najbitnije, osim ako ne uzimate od nekog koga znate, i da znate da ga prodaje zato što menja fon, a ne zato što je pred kolapsom....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.