Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:09:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vudu postao službeno priznata religija  (Pročitano 18322 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vernici ce to praviti, ali da religija kao pojam ima svoj oficijalni sajt... bizzare.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
I mislio sam da će vjernicima to biti način kako će prezentirati neke svoje istine. No samo pretpostavke radi: na takvim bi se stranicama mogle nalaziti istine koje određena vjera naučava, i čini mi se da bi na taj način bilo moguće ne osuđivati drugoga prije nego što ga upoznaš. A da ne govorimo o tome da nebi bilo mržnje, ratova... Možda!
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
@ koni


Pa ja sam to stavio ne kao temu da bi se komentiralo, nego, eto iz neke rezignacije, možda sam i čekao da se netko javi, pa da malo iskomentiram.
Zašto rezignacija? Nisam ja neki pobornik inkvizicije ili križarskih ratova, zabrana ili bilo čega sličnog, ali jednostavno u mom mentalnom sklopu nema mjesta za neke religije kao što je npr. woodoo. Možda sam konzervativac, možda bi netko rekao i zaostao, ali meni se ni najmanje ne sviđa kamo idu neke stvari u ovom svijetu.
Legalizacija prostitucije, homoseksualnih brakova, legalizacija narkotika, ili da se vratim na religiju, postavljanje  jedne vještice kao duhovne pomoći studentima na jednom britanskom sveučilištu, širenje poganstva, i eto taj primjer vudua koji sam uspio naći copy-pasteom i postaviti ovdje, meni su signal da s ovim svijetom definitvno nešto nije u redu i da mu razvojna putanja ide nadolje. Naravno ovo je moje mišljenje....Nemam namjeru zabranjivati neke stvari, mada bih možda volio imati mogućnost.

No što me najviše smeta, koji put osjećam da više nemam pravo na svoje mišljenje. Nemam pravo reći (i biti) PROTIV!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6095
mob
Apple iPhone
Potpuno se slazem sa tobom. Polako se granice svega moralnog brisu i gube. Nazalost  :mad:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vudu je uvek smatran okultizmom, ali kada nesto ima previse pobornika postaje misljenje vecine i biva podrzavano od strane vecine i samim tim ako vecina kaze da je crni zid beo, beo je.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1426
Citat: SerbianFighter
Religija da ima oficijelni sajt?? Smiley




dali ....IMAJU - plural...--->tesko da je religija mnozina...
naravno da se odnosilo na vernike...ili neku njihovu reprezentativnu organizaciju....



...pa ako i nema..bitje garant....mislio sam da pogledam...malko..ne zbog lutkica Smiley))...vetj ono..sta imaju da kazu..i na koju fintu vrshe popularizaciju.....
IP sačuvana
social share
*** DJin-djIC is now known as DJiDJaZ ***
>>>>§¢®MaDaFaKiN†DJiDJaZ®§¢|þ<<<<
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1404
Zastava tako blizu, a ipak tako daleko
Mislim da je i smisao ovog foruma da iznesemo svoje mišljenje, da čujemo drugačija mišljenja i da to malo prodiskutiramo. Potpuno se slažem s tobom da ovaj svijet polako ide k ....., i samo se pitam hoćemo li doživjeti kraj naše civilizacije.
A to sve što se događa izravna je poslijedica sekularnog društva: sve one tradicionalne vrijednosti ( ovdje mislim na one kršćanske) polako gube svoje mjesto i zamjenjuju ih vrijednosti ( koje to nisu?!).
IP sačuvana
social share
\" Brini se više za svoj karakter nego za svoj ugled. Karakter je ono što uistinu jesi, a ugled je ono što drugi misle da jesi.\"
* John Wooden *

\" Kad bi rajčice poželjele biti dinje pretvorile bi se u farsu.
Strašno me čudi što toliki ljudi tako silno žele biti netko tko nisu.
Ima li smisla pretvoriti se u farsu?\"

* Mitsuo Aide *
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Lepo ja kazem da su 10 bozijih zapovesti za svakoga jezgro ljudske mudrosti, ali da to niko ne zeli da postuje Smile
Jebiga, necemo doziveti krah nase civilizacije, ali ne zelim da znam kako ce izgledati zivot mojih unuka.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Zvezda u usponu


Legum servi sumus ut liberi esse possimus.

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 2135
Zastava tako blizu, a tako daleko
mob
SonyEricsson 
Neki Britanac, sad me ubij ako mu znam ime, je pisao nekakvu studiju o razvoju čovječanstva.
Stalna je tendencija kod manje razvijenih društava onakva kako mi kažemo:"Moramo na Zapad". On na tome i gradi svoju teoriju. Dakle sva bi društva jednom trebala postati kao Zapad. A kakva je budućnost Zapada? Ateistička. Sad koliko se ta teorija može održati obzirom na očitu činjenicu da recimo Japan ide u tom "zapadnom" smjeru, ali da muslimanska društva ipak imaju svoj drugačiji razvoj, je rasprava za drugu temu.....
Ali ako uzmemo da je ovaj Zapad još uvijek "kršćanski" i civilizacija bazirana na kršćanstvu, možda i doživimo kraj jedne civilizacije. Jer sumnjam da ovo tranzicijsko područje može preuzeti ulogu jedne civilizacije. Zadnje izbacivanje Boga i kršćanstva iz ustava EU (religije naših političara i dobrog dijela zaluđenog stanovništva o čemu sam već pisao) pokazuje da takva tendencija postoji.

A ja ne smijem biti PROTIV!!!!!!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Moram samo da napravim digresiju, vi sa one strane drine ste jos dobri u odnosu na nas... vi biste na zapad, a mi bi u Evropu sto je naravno tehnicki neizvodljivo jer ko i malo zna istorije i geografije zna da je juga uvek u svom postojanju bila na prostoru evrope...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 02:09:09
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.