Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: romske partije, vase misljenje je trazeno sad!  (Pročitano 6014 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Stani gde zivi taj covek, zasto da pljuje po Srbima,http://www.parlament.sr.gov.yu/content/cir/sastav/poslanici_detalji.asp?id=1139 ako je to ganci onda katastrofa, onda svako od nas moze da bude   Smile inace u standardu pise da je MR. Sajn dobar i sa gospon Karlomm, zato i pitam kako mogu da uticu na srpski polozaj u svetu, takodje sam nasla neke fotke gde je sa prvim savetnikom Karle.... navelo me na opasna razmisljanja, kroje li nam Romi buducnost....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
BlackBerry bold
a ja bi da te pitam nesto!
sto si ti toliko zainteresovana za rome?
mislim, iz kanade, pa ko grom iz vedra neba...romi?
« Poslednja izmena: 22. Apr 2007, 04:11:45 od Kamaro24 »
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
ajde malo da odemo sa teme, drugarica moja koju znam od kad znam za sebe mi se saopstila pre par meseci da je Romkinja, znas kako kad si u inostranstvu zeljan si da cujes tvoj jezik nista drugo i  eto oni bili iz Srbije i sprijateljile se nase familije, kaze da ni ona nije znala da je Romkinja jer joj bioloski otac Rom a majka Srpkinja a odrasla je sa ocuhom, pa tako je to pocelo nekako.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
BlackBerry bold
interesantno! Smile
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
vrlo, ali to nije tema.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Дошао је тихо и отишао у легенду...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 8641
Zastava Beograd - Dorćol
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 5610
thefast је иста особа као и i sanja.sajn. Сања колико ћеш никова променити на форуму? Видим да си постала министар пропаганде у Ромској партији!!!  Smile

Те Ромске партије служе само да се испоштује закон, и да попуне места у парламенту. Ко ће њих икада питати за неко мишљење?!  Smile

Још само фали да нам и они кроје политику!  Smile
IP sačuvana
social share
                         C' вером у Бога за Краља и Отаџбину - Слобода или смрт                              
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 18
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
[i] izjava godine "da se popune mesta u parlamentu" znas li ti koliko vredi jedno mesto ali no dobro a koji to zakon uredjuje da predstavnik svake manjine mora da sedi u parlamentu, nismo mi Svajcarska ili delom Engleska, da je tako ustav bi bio delotvoran inace da im je frka kako da popune mesta sumnjam da bi se cenkali oko formiranja svog cirkusa tamo da imaju "visak",isto tako pazi da bi dali Romu mesto da imaju "visak" svako mesto je vazno, cujes li ti price da jedan glas kosta izmedju 10.000 i 50.000 evrica, verovatno nisam dobro shvatila aj budi drug pa mi to malo objasni!   Smile inace ja sam navela kako sam dosla na ideju da postavim ovu temu, identitet da otkrijem tesko, ali te uveravam da nisam sanja.sajn niti da sam clan ma koje politicke orjentacije[/i]
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
BlackBerry bold
meni je simpaticniji onaj drugi, srdjan ... kako bese?
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 59
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.4
mob
Samsung e250
Citat
Ако се уједине, добиће више места у Скупштини, али сумњам да на ишта могу битно да утичу. Пре свега, за њих треба неко и да гласа. А излазност Цигана није баш велика.

Izlaznost roma je bila i tekako velika samo sto nisu glasali za romske partije. Kod mene u opstini vecina roma glasala je za LDP i SPS a za uzvrat su dobili novac.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
BlackBerry bold
 Smile za ldp! Smile
dobra ti opstina!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.