Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 213
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Desavanja iz Sveta fudbala - transferi, pregovori, povrede  (Pročitano 122268 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Božinov na meti Intera

Posle Bajerna i Hamburgera, interesovanje za napadača Fiorentine, Valerija Božinova, pokazao je i milanski Inter. "Neroazuri" su spremni da uz novac klubu iz Firence ustupe i golmana Frančeska Tolda.

Bugarski reprezentativac je nezadovoljan svojim statusom u Fiorentini i želi da promeni sredinu već u ovom prelaznom roku, ali problem predstavlja nemalo obeštećenje.

Izvor: Sportska Centrala
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
HTC Touch Cruise
Darko: Besan sam ali ću se vratiti

Darko Kovačević je u sredu ujutro bio na kontroli u Klinici Kuiron dva dana posle operacije Ahilove tetive drugi put za dva meseca. Mnogobrojni novinari su ga sačekali ispred klinike. U pratnji supruge Darko Kovačević se zahvalio svima koji mu pružaju podršku i poslao optimističnu poruku navijačima Sosijedada.

“Želim da se zahvalim navijačima koji mi pružaju podršku, da im poručim da je Darko borac i da će se brzo vratiti na teren.”

Kovačević je priznao da je besan zbog obnovljene povrede ali da mora da gleda unapred.

“Potpuno verujem lekarima Reala i siguran sam da ću uz njihovu i pomoć porodice uspeti da se oporavim što pre.”

Napadač Real Sosijedada je obnovio povredu Ahilove tetive na treningu u ponedeljak i odmah otišao na operaciju. Kovačević je bio u procesu oporavka od operacije iste tetive koja nije izdržala napore početkom sedmice. On će pauzirati nekoliko meseci a realno je da se vrati na teren početkom naredne sezone.

Priredio: Aleksandar Stojanović
Izvor: B92 Sport
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
HTC Touch Cruise
Hulio Gonzalez izgubio ruku u udesu
   
Igrač Vićence Paragvajac Hulio Gonzales izgubio je ruku posle teške saobraćajne nesreće.

Incident se dogodio na putu ka aerodromu "Marko Polo" u Veneciji prošle godine, ali su posledice udesa bile toliko teške da su lekari morali da mu amputiraju levu ruku.

Paragvajac je od udesa, koji se desio nekoliko dana pred Božić, bio hospitalizovan.

Gonzalez je bio jedan od klučnih igrača tog tima iz Serije B, ali je sada jasno da se on, nažalost, neće naći u sastavu svoje selekcija na SP.

U karijeri je igrao za Nacional, Asunsion i Hurakan i kao član olimpijske selekcije Paragvaja osvojio je srebrnu medalju na OI u Atini.

Priredio: Željko Čačija
Izvor: B92 Sport
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


In the shade, therefore, we will fight!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6523
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
mob
HTC Touch Cruise
Lućo u Riveru, Franko u Viljarealu
   
Uprave Viljareala i River Plate dogovorili su razmenu u kojoj će se Lućo Figeroa vratiti u Argentinu, a u Španiju će doći Meksikanac Giljermo Franko.

Figeroa je bio nezadovoljan statusom u timu, jer je bio rezerva Forlanu i Hozeu Mariji, a sada će imati šansu da istakne svoju kandidaturu za mesto u nacionalnoj selekciji.

Za njega su bili zaintersovani meksički Pumas i River Plata, ali je River izašao sa boljom ponudom i dogovor je napravljen.

River je otkupio polovinu ugovora tog igrača, što znači da će u klubu provesti najmanje 18 meseci pre povratka u Viljareal, gde će odraditi ostatak ugovora koji važi do 2009. godine.

Španci su pristali na ovaj dogovor, jer je Franko igrao u San Lorencu u vreme kada je sadašnji trener Vilareala Pelegrini radio u tom klubu.

Franko je 2002. godine igrao za meksički Monterej, gde je dobio državljanstvo i šansu da nastupa za nacionalnu selekciju te zemlje.

Pošto su doveli Franka, u Viljarealu su se okrenuli dovođenju novog pojačanja iz Argentine. U pitanju je mladi Serđo Agero. Momak ima samo 17 godina i veliko je otkrovenje sezone u Torneo Apertura ligi.

Mnogo evropskih timova, uključujući i madridski Real, zainteresovano je za tog igrača, ali u Viljarealu smatraju da su oni prava sredina za njega, jer ima mesta u prvom timu a i veliki broj njegovih sunarodnika igra na El Madrigalu.

"Žuta podmornica" je spremna da za njega ponudi 12 miliona evra za Ageru, a njegov agent je izjavio da je za mladog fudbalera to primamljiva ponuda.

"Viljareal bi za njega bio dobro rešenje zbog velikog broja Argentinaca u timu. Da igra pored Rikelmea i Sorina je, sigurno, ostvarenje njegovog sna", rekao je agent Regera.

Priredio: Željko Čačija
Izvor: B92 Sport
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Ivanović blizu Lokomotive
Talentovani odbrambeni igrač OFK Beograda napušta Karaburmu zbog odlične ponude ruske ekipe koju trenira Slavoljub Muslin

Stameni defanzivac OFK Beograda i standardni član mlade reprezentacije Srbije i Crne Gore Branislav Ivanović je na pragu potpisivanja ugovora s moskovskom Lokomotivom, koju od nedavno predvodi naš Slavoljub Muslin.

Prema informacijama koje poseduje Start, pregovori su pri kraju i u narednih nekoliko dana treba očekivati da Ivanović potpiše ugovor s Lokomotivom. Ovim je, praktično, završena neizvesnost oko budućeg kluba sjajnog igrača, koji može da igra na nekoliko pozicija u timu jer je osim Moskovljana bio i na meti večitih rivala, ali i brojnih evropskih klubova.

Kako stvari trenutno stoje, pobedu će odneti Slavoljub Muslin, koji je najverovatnije i glavni krivac za angažovanje Branislava Ivanovića.
Visina Ivanovićevog transfera trebalo bi da iznosi između dva i tri miliona evra.
A. G.

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Ko zapeta puška
Najavljeno pojačanje Partizana iz Švajcarske Boban Maksimović očekuje poziv sportskog direktora Nenada Bjekovića

Prvotimac Jang bojsa Boban Maksimović kaže da željno iščekuje razrešenje problema oko povratka Zvonimira Vukića u Partizan i nada se da bi uskoro mogao da obuče crno-beli dres. Srbin sa švajcarskim državljanstvom zainteresovao je čelnike crno-belih svojim igrama u klubu iz Berna i mlađim selekcijama zemlje.

- Ponikao sam u mlađim selekcijama Jang bojsa. Prvu utakmicu sam odigrao u 17. godini. Imam više od 30 utakmica za prvi tim, uz deset postignutih golova. Za mlađe selekcije Švajcarske odigrao sam blizu sto utakmica, na kojima sam postigao 25 golova - sumira svoj učinak moguće pojačanje tima iz Humske ulice.
   
Učio kod Admira Smajića

Veze Bobana Maksimovića s Partizanom i Srbijom su mnogostruke.
- Posećujem Srbiju što više mogu. Svaku pauzu u šampionatu koristim da posetim mnogobrojnu familiju u Srbiji. Nakon naše utakmice na Marakani prijatelji su se uverili u moje priče da je Srbija lepa zemlja, a Beograd evropska metropola.
Otkrio je mladi Švajcarac i jednu zanimljivost.
- Dok sam bio član Jang bojsa u uzrastu do 15 godina, moj trener je bio bivši igrač Partizana Admir Smajić.
   
Da li si igrao nekad protiv naših klubova ili reprezentacije?
- Zvaničnu utakmicu igrao sam protiv Crvene zvezde u kvalifikacijama za Ligu šampiona 2004. godine. Nezvanične utakmice sam igrao protiv Partizana iste godine na pripremama u Antaliji kao i pre četiri godine protiv mlade selekcije Srbije na turniru u Mađarskoj. Rezultat je tada bio 0:0.

Boban Maksimović je rođen 10. oktobra 1985. godine u Langentalu, a poreklom je iz Loznice. Igra na mestu ofanzivnog veznog igrača.
- Partizan je posredstvom mog menadžera stupio u kontakt sa mnom. Čekam i nadam se da ću obući dres kluba za koji navijam. Ljubav prema Partizanu usadio mi je moj pokojni otac.

Koliko si upoznat s mogućom konkurencijom u Partizanu?
- Ne znam lično nijednog igrača ali pratim igre. Konkurencija je sigurno jaka, ali mislim da mogu da se uklopim.

Proteklih šest meseci Maksimović je igrao na pozajmici u Badenu, da bi se sada priključio ponovo prvom timu Jang bojsa, čiji je član još dve godine. U slučaju da se postigne dogovor između njega i Partizana Švajcarci ne bi pravili nikakve smetnje.
D. Ignjatović

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Partizan na čekanju
Najveći problem oko povratka Zvonka Vukića u Humsku javlja se na relaciji Portsmut-Šahtjor

Žarko Zečević, generalni sekretar Partizana, ponovio je da problem oko Zvonimira Vukića nije pri kraju rešenja i da će se klub iz Humske do poslednjeg dana prelaznog roka boriti da dovede reprezentativnog igrača. Jedan od čelnika crno-belih obrazložio je da se najveći problem javlja na relaciji Portsmut-Šahtjor. Dok se ta situacija ne razreši, Partizanu preostaje samo da čeka i da se nada povoljnom ishodu.

Problematičan je odnos između engleskog i ukrajinskog kluba. Partizan nema ništa s tim. Mi smo s Vukićem sve dogovorili. Dva kluba su trenutno na suprotnim stranama i videćemo ko će biti tvrdoglaviji - kaže gensek tima s Topčidera.

Šta konkretno Partizan čini ovih dana?
Razgovaramo. Sve se svodi na razgovore s Milanom Mandarićem i Vukićem. Svako ima svoje interese, pa tako i Englezi, ali Partizan ima svoje limite kad su finansije u pitanju.

Čujete li se s predstavnicima Šahtjora?
Ja ne mogu da ubeđujem Ukrajince. U dobrim sam odnosima s njima, ali svaki dobar odnos ima granice dokle može da se ide.

Ne želeći da govori o finansijama, Zečević je napomenuo da se ne očekuje pomak u narednih nekoliko dana.

- Ne bih da komentarišem pitanja o finansijama. Teško da ćemo do kraja nedelje napraviti neki pomak. Mi smo ranije istakli da ćemo do polaska u Dubai 26. januara završiti prelazni rok, pa to važi i za Vukića.

Kolike su šanse za dolazak našeg internacionalca?
Nikada se nisam bavio prognozom. Ne prognoziram ni ishode utakmica, a kamoli dolazak igrača - završava generalni sekretar Partizana.
D. Ignjatović

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Suzuki definitivno Zvezdin
Pregovori sa čelnicima Kašime Antlers, koje predvodi predsednik Stojković, u završnoj fazi i potpisivanje ugovora s Japancem očekujemo za nekoliko dana, kaže Stojanović

Sportski menadžer Crvene zvezde Stevan Stojanović najavio je skori dolazak japanskog reprezentativca Takajukija Suzukija na Marakanu, čime su se navodi Starta definitivno pokazali ispravnim. Prema njegovim rečima, pregovori oko angažovanja napadača Kašime Antlersa su u završnoj fazi, a potpisivanje ugovora se očekuje početkom sledeće nedelje.

- Vodimo razgovore sa čelnicima japanskog kluba. Glavni pregovarač je, naravno, predsednik Dragan Stojković i realizacija transfera se očekuje početkom sledeće nedelje. Mislim da će se sve znati i pre, u četvrtak ili petak, kad se predsednik Stojković bude vratio u klub - rekao je Stojanović dodavši sledeće:

- Dolazak Japanca će nam mnogo značiti na marketinškom planu i mogu da vam kažem da je to, uz igračke kvalitete, bio glavni razlog njegovog angažovanja.
Takođe, menadžer Stojanović je potvrdio i dolazak dvojice Senegalaca Sangarea i Diusa u Ljutice Bogdana u narednih nekoliko dana.

- Dogovorili smo se s njima i stići će u Beograd za par dana. Mladi su igrači, radiće s omladincima, i eto prave prilike da se pokažu.
Stojanović se još jednom osvrnuo i na slučaj Risto Lakić.

- Poslali smo krajnje korektnu ponudu za desnog beka mlade reprezentacije, ali ne znam čemu vodi ovo natezanje Podgoričana. Ipak, optimista sam i mislim da ćemo ih privoleti da ga puste.
Kad je suprotan smer na našem najvećem stadionu u pitanju, Bojan Miladinović je trenutno najbliži odlasku, i to u redove bundesligaša Duizburga.

- Miladinović je odigrao prijateljsku utakmicu za Duizburg protiv moskovskog Spartaka. Iako su izgubili, koliko sam obavešten, čelnici Nemaca su zadovoljni izdanjem našeg igrača i očekujemo dogovor s njima ovih dana.
A. Grujić

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Monako zainteresovan za Aleksandra Lukovića

Nakon prodaje Patrisa Evre u Mančester junajted francuski prvoligaš Monako je ostao tanak na poziciji levog beka, a kao zamena za njega pominje se levi spoljni Crvene zvezde Aleksandar Luković. Čelnici "kneževa" iz Monte Karla počeće uskoro da opipavaju puls rukovodstva jesenjeg šampiona i ostaje da se vidi da li će uprava kluba iz Ljutice Bogdana 1a ostati imuna na naredne poteze Monaka.

Vezni igrač Radovan Krivokapić nije otputovao s ekipom na Kipar, već se priprema u Beogradu. Kako stvari stoje, u najskorijem roku Beograd će zameniti za Beč, jer bi trebalo da potpiše ugovor s Rapidom.

- Očekujemo da nam stignu papiri iz Beča, kako bismo sredili još neke formalnosti i završili posao oko prelaska Krivokapića u Rapid - rekao je Stevan Stojanović.

Izvor: Start
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Japanski reprezentativac, najkasnije u ponedeljak, dolazi u Zvezdu
Suzuki osedlao Tojotu
U principu, sve je završeno. Pregovori su tekli po planu, tako da ćemo uskoro i ozvaničiti dogovor - izjavio je predsednik Kašime Antlers Hiroši Ušijama

Dileme više nema: Takajuki Suzuki definitivno dolazi na "Marakanu". Japanski reprezentativac bi trebalo da do kraja nedelje, najkasnije u ponedeljak, doputuje u Beograd, parafira ugovor sa Crvenom zvezdom i prigrli dres sa brojem "10".

Da je zaista sve gotovo, potvrđuje i vest koja dolazi upravo iz Zemlje izlazećeg sunca.
- U principu, sve je završeno. Pregovori su tekli po planu, tako da ćemo uskoro i ozvaničiti dogovor - izjavio je za japanski "Dejli Jomiuri" predsednik Kašime Antlers Hiroši Ušijama.

U Ljutice Bogdana 1a se, takođe, osećaju pozitivne vibracije kada je u pitanju dolazak Suzukija.
- Nemam ništa novo da vam kažem. Tačno je da se pregovori sa Kašimom Antlers nalaze se u završnoj fazi. Predsednik Stojković dolazi danas na posao, tako da ćete od njega saznati preciznije detalje. Sve što mogu da kažem jeste da bi smo angažovanjem Japanca napravili sjajan marketinški potez - s osmehom je poručio Stevan Stojanović, generalni menadžer crveno-belih.

Takajuki Suzuki ima 29 godina i igra na poziciji napadača. Pored japanskih klubova Kašime Antlers, Džef junajteda i Kavasaki Frontale, branio je boje brazilskog Rija, kao i belgijskog Genka i Hojsden Coldera. Za reprezentaciju Japana nastupao je 54 puta i tom prilikom postigao 11 golova.

Otpala Krakovija

Zvezda je trebalo danas da odigra prvi pripremni meč na Kipru protiv Krakovije, međutim, Poljaci su neočekivano otkazali. Tako su crveno-beli bili prinuđeni da potraže novog rivala, mada je izvesno da je ovaj termin propao.
   
G. Božanović

Izvor: Glas Javnosti
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 213
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.