Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Kosovsko pitanje by Dragisa Milovanovic (izdvojeno iz knjige)  (Pročitano 3763 puta)
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4858
Zastava negde u srpskim brdima
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
BlackBerry bold
takva tumacenja su nas dosta kostala!
"imas samo ono sto das"-kaze jedna pravoslavna izreka, a ja kazem da bi nesto dao potrebno je da imas, odnosno da stvoris!
za vreme kraljevina srbija je bila u vrhu ekonomske razvijenosti u evropi i to nam nije smetalo da se prepustimo duhovnosti!

to su pogresna tumacenja i rekao bih, licemerna!
IP sačuvana
social share
red zivot
nered smrt
nametnuti red, nered
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Trajanje Hijerarhija Živina

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5665
Zastava Автономное территориальное образование Гагаузия
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
Apsolutno se slazemo. Poturanje navodne dileme izmedju duhovnog i materijalnog je ovde zapravo deo otpora da Srbija napokon postane uredjena evropska zemlja.

Prosecan italijanski grad u sebi sadrzi vise kulturnoistorijskog nasledja nego pola Srbije - i sada ce neko da prosipa pamet kako su se narodi Evrope navodno odrekli svog identiteta, duhovnosti i slicno. Odrekli su se malo sutra...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 
prvo ko je Dragisa,moze biti bilo ko,a mozda je i ovaj kadar G17-Miroljub Labus
Datum i mesto rodjenja:
15. april 1942. Pozarevac

Biografija:

Rodjen sam 15.04.1942. u Pozarevcu. Vise godina sam boravio na Zapadu, gde sam radio kao fizicki radnik, konobar, poverenik osiguranja, trgovacki putnik, kao rukovodeci menadzer u multinacionalnoj kompaniji i kao direktor u internacionalnoj organizaciji koju sam i osnovao.
Poslednjih godina zivim u rodnom gradu. Bavim se distribucijom i propagiranjem zdrave hrane, sto sam prihvatio kao svoj zivotni zadatak.
Objavio sam knjige: Put u uspesnu trgovinu, Odlazak u svet, Put u zdravu ishranu, Pomiriti se sa sobom, Biti ili ne biti, Demokratske skice, Buducnost Srbije, Uspesna trgovina.
preuzeto sa
----------------------------------------------------------------------------------------------
Dragisa je verovatno bio na Kosovu i Metohiji i prebrojao svih 2 miliona Siptara Smile,e da ih je brojao prebrojao bi ih manje(ako zna da broji uopste).A da nesto zna,ili zeli da zna raspitao bi se koliki je bio natalitet Srba pre okupatorske vlasti(2,4 procenata,a ne promila,a od 1949-1953 3,5 %).A kad je Milovanovic vec toliko vidovit da nema oni knjigu iz "povratka u buducnost" sa rezultatima svih fudbalskih utakmica.Dobro bi mi dosala za kladionicu.
Citat
slicno su mi govorili i jehovini svedoci pre neki dan na vratima!
a da nisu to bili zasticeni svedoci Smile
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.