Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Big brother!  (Pročitano 1385 puta)
30. Mar 2005, 20:48:43
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 103
Da li je neko upoznat sa ovim reality show-om?Ja sam pratio hrvatski prosle godine na RTL televiziji. Odlican je bio, a ekipa iz kuce strava.Koliko sam uspio da saznam ovoj show trebao bih na jesen da pocne i kod nas.U toku su zavrsne pripreme za kampanju. Licencu je otkupio Emotion production koji rade i ostale emisije ovog karaktera. Pa zelim da cujem i vas.Da li bi mogli u big brother kuci izdrzati 100 dana izolovani od cijelog svijeta?A kada izadjete zivot vam se mijenja za 360 stepeni, postajete popularni.Ja licno mislim da bih mogao, jer bas je super!E, sada da cujem vas...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Vec smo mi to imali pre 4-5 godina na koshavi.. projekat propao Smiley
Mozda ce big brother biti bolji, ali sto se mene licno tice, ne volim takve stvari.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2143
Zastava Subotica
mob
Ericsson T65
Bezveze je show!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Na italijanskoj televiziji ponekad odgledam po koju emisiju, al mi je sve to generalno glupo. Njima je u kuci jos super, letos sam gledala jedan drugi reality "L'isola dei famosi" (ostrvo poznatih), odvedu ih na pusto ostrvo negde bogu iza nogu, ostrvo blagi uzas, zavuceno negde, skoro ni sunce da ne dopire. I tako prezivljavaju negde oko dva meseca. Hranu sami pronalaze, love ribu, traze nesto po sumi. Dnevno im daju samo nesto malo pirinca. Medjutim, postoje i neke igre prezivljavanja koje im mogu doneti nesto malo hrane ako pobede, cokoladica, sok, dnevne novine direktno prispele iz civilizacije. Na kraju svake nedelje ispadne po neko, i tada se direktno iz pecine ukljucuiju u emisiju u studio u Milanu, emisija traje po nekoliko sati. Oni iscrpljeni, nikakvi jos plus zarate jedni izmedju drugih...svasta nesto Smiley Tu emisiju mi je bilo zabavno gledati, al licno, imam lose misljenje o ucesnicima. Na sta su oni sve spremni da bi im porasla popularnost, meni je to bolesno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2519
Zastava Beograd
mob
Siemens 
I ja sam gledao tu varijantu sa slavnima, ali australijsku verziju. Bilo je par interesantnih detalja (kao kad treba da prikupe sto vise paketa hrane koji se nalaze u jednom boksu sa par 100 zmija-jezivo), ali generalno nisam neki ljubitelj realty show-a!
IP sačuvana
social share

Only good die young!
Born To Be Hated!
Dying To Be Loved!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 238
Zastava Srbija i Crna Gora
Ma nije interesantni nije...Al' kad odgledas par epizoda navuces se nekako,upoznas stanare etc...Meni je to bilo super gledljivo,ali iskreno mislim da su stanari bas bas bili smorni.Cini mi se da ce nasi biti zanimljiviji,od ovih hrvatskih mi je najbolji bio ALen,on je stalno nesto 'osecao' Smile Lik...
IP sačuvana
social share
It's better to be hated for something you are,then to be loved for something you are not.
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jebes ga.. to mozes kod nas da imas i sa samo par Binoculars Smiley ne treba ti tv Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
kod italijana je to sve fino izrezirano, i isola, i big brother i fattoria i..... a ima ih...muka mi vise.


(mada ja vec dva meseca ne gledam tv Smiley )
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Boli glava od sisa u engleskom Big Brotheru

ENGESKA verzija Big Brothera ove je godine zaista zabavila brojne gledatelje. Bilo je tu svega, od lezbijskih tuluma do seksa u bazenu.

Natjecateljice u engleskom Big Brotheru često su se skidale i otvoreno pokazivale sve svoje fizičke atrubute. Organizirana je i  dosad najrazuzdanija zabavu viđena u dosadašnjim izdanjima ovog svjetski popularnog reality showa.

Orlaith, Sam, Makosi i Saskia učinile su ovu seriju popularnijom nego ikad. Engleski su mediji ovjekovječili najinteresantnije trenutke, koje vam rado prenosimo.

Index.hr

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

bbe1V.jpg
(10.36 KB, 293x203)
bbe3V.jpg
(9.43 KB, 293x189)
bbe6V.jpg
(15.34 KB, 293x235)
bbe8V.jpg
(15.04 KB, 293x201)
bbe13V.jpg
(13.29 KB, 293x203)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.196 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.