Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Telenor- posalji dopunu  (Pročitano 11921 puta)
17. Apr 2007, 19:47:16
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 27
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia 6630
Upravo sam kupio nov pripejd  062 broj za 500din, i hteo da posaljem bratu 50 din, kad ono TRANSAKCIJA ODBIJENA???? U cemu je fora, dopunu saljem preko njihove java aplikacije, tako da je sve ispunjeno korektno??? Cemu ova usluga ako ne radi! 

(01. May 2007, 10:33:00)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Ne znam sta je. Ja sam danas po prvi put ovo probao. Koliginca na polsu je pokusala da dopuni kredit na nekom kiosku i rekli su joj da nesto ne radi, pa sam ja posto sam postpaid hteo da joj dopunim kredit. Posto nisam znao kako, jer to nisam radio pre, rekli su mi da ukucam DBT broj iznos. Slao sam to vise puta, ali sam kao i ti dobijao stalno poruke da je transakciaj odbijena. Sada vidim da na sajtu Telenora pise da je to sifra za prepaid korisnike, dok postpaid treba da ukucaju KRE broj iznos. Da sam to ukucao mozda bi proradilo. Ovako, ne znam zasto me je odbijao. Ti posto koristis taj program, verovatno je sve ok, tako da ne znam zasto ti nije proslo. Jesi proverio svoj kredit? Mozda nisi imao dovoljno para da bi mogao da preneses nekom drugom, ili mozda ima neki minimum koliko mora da ostane nakon izvrsene transakcije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Verovatno i oni primetili da niko više ne kupuje kredit(vaučere) za dopunu već nove SIM kartice, tj., brojeve sa 500+250 dinara kredita jer time plate 500 a dobiju nazovi SMS "dopunu" od 750 dinara, što znači da im je 250 dinara fraj.
Pa nisu ni oni u Telenoru naivni. Verovatno treba malo koristiti tu novu SIM karticu, ili jednom je dopuniti pa tek onda sa nje vršiti transfer. Smile
Zar ste mislili da će to trajati večno i uvek na takav način dopunjavati?!?
« Poslednja izmena: 17. Apr 2007, 21:50:50 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2568
OS
Windows XP
Browser
Mozilla ImageShackToolbar
mob
Nokia N82
Ma ja sam danas prvi put hteo da prebacim kredit nekom. Ja sam na postpaidu i to vec nekoliko godina. Ne znam zasto su mene odbili. Pretpostavljam da je zato sto sam kucao DBT umesto KRE, ali sada ne mogu da probavam posto ne bih bas da eksperimentisem sa prebacivanjem kredita kada nemam za tim potrebe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Ma ja sam danas prvi put hteo da prebacim kredit nekom. Ja sam na postpaidu i to vec nekoliko godina. Ne znam zasto su mene odbili. Pretpostavljam da je zato sto sam kucao DBT umesto KRE, ali sada ne mogu da probavam posto ne bih bas da eksperimentisem sa prebacivanjem kredita kada nemam za tim potrebe.
Pa naravno da je to razlog. Postpaid korisnici kucaju KRE dok prepaid kucaju DBT.
Meni ova usluga radi savršeno, ostalima takodje, jedino neće odmah sa nove SIM kartice iz verovatno gore navedenih razloga, čitaj: zloupotrebe novih brojeva!

Mislim, malo i jeste tupavo. Pazi, ako te prijatelj ili bilo ko recimo zamoli da mu dopuniš kredu od 500 din i da ti taj novac .... ti možeš lepo kupiti nov broj od 500 dinara uz koga dobijaš na poklon još 250 dinara ... što znači: pošalješ SMS prijatelju sa 500 din krede sa te nove SIM kartice za novac koji ti je dao i plus sebi "resto", tj., 250 dinara čisto da se počastiš a da ništa ne platiš! Smile
« Poslednja izmena: 17. Apr 2007, 22:34:56 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6120
Prepaid kartica treba da bude aktivna minimum 6 meseci da bi kredit mogao da se prebacuje na drugu karticu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia N95
jel mora taj program da se skine?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Nokia 6630
Prepaid kartica treba da bude aktivna minimum 6 meseci da bi kredit mogao da se prebacuje na drugu karticu.

  Ne, vec kartica mora biti aktivna minimum mesec dana. Plus, mora se potrositi ceo inicijalni kredit na kartici. Tek posle toga se moze prebacivati kredit, naravno, samo onaj dokupljeni. U suprotnom se dobija poruka TRANSAKCIJA JE ODBIJENA, pri tom trosite kredit na te KRE/DBT poruke (ne skidaju se besplatne poruke, vec bas kredit) Ovo su zvanicne informacije iz Telenora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Virgo
Pol
Poruke 324
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.10
mob
Nokia 6630 + N95
Upravo sam kupio nov pripejd  062 broj za 500din, i hteo da posaljem bratu 50 din, kad ono TRANSAKCIJA ODBIJENA???? U cemu je fora, dopunu saljem preko njihove java aplikacije, tako da je sve ispunjeno korektno??? Cemu ova usluga ako ne radi! 
Mislim da je najmanji iznos 51 din.Inače njihova aplikacija mi neradi.
« Poslednja izmena: 18. Apr 2007, 07:00:15 od zoograf »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 19
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6120
Prepaid kartica treba da bude aktivna minimum 6 meseci da bi kredit mogao da se prebacuje na drugu karticu.

 Ne, vec kartica mora biti aktivna minimum mesec dana. Plus, mora se potrositi ceo inicijalni kredit na kartici. Tek posle toga se moze prebacivati kredit, naravno, samo onaj dokupljeni. U suprotnom se dobija poruka TRANSAKCIJA JE ODBIJENA, pri tom trosite kredit na te KRE/DBT poruke (ne skidaju se besplatne poruke, vec bas kredit) Ovo su zvanicne informacije iz Telenora.
Prepaid kartica treba da bude aktivna minimum 6 meseci da bi kredit mogao da se prebacuje na drugu karticu.

 Ne, vec kartica mora biti aktivna minimum mesec dana. Plus, mora se potrositi ceo inicijalni kredit na kartici. Tek posle toga se moze prebacivati kredit, naravno, samo onaj dokupljeni. U suprotnom se dobija poruka TRANSAKCIJA JE ODBIJENA, pri tom trosite kredit na te KRE/DBT poruke (ne skidaju se besplatne poruke, vec bas kredit) Ovo su zvanicne informacije iz Telenora.
[/qu
Prepaid kartica treba da bude aktivna minimum 6 meseci da bi kredit mogao da se prebacuje na drugu karticu.

 Ne, vec kartica mora biti aktivna minimum mesec dana. Plus, mora se potrositi ceo inicijalni kredit na kartici. Tek posle toga se moze prebacivati kredit, naravno, samo onaj dokupljeni. U suprotnom se dobija poruka TRANSAKCIJA JE ODBIJENA, pri tom trosite kredit na te KRE/DBT poruke (ne skidaju se besplatne poruke, vec bas kredit) Ovo su zvanicne informacije iz Telenora.
Imam isti problem kupio sam nov br. i nikako ne mogu da posaljem kredit. Istrosio sam skoro sam kredit pokusavajuci da posaljem na drugi br. Svaki put mi skine kredit.
Ovo sam cuo od jednog lika koji je tvrdio da je to tako e sad posto vidim da ima vise razlicitih informacija o tome i da svako govori razlicitr stvari zvao sam call centar i lik mi je rekao da nezna sto mi ne radi aplikacija niti sto nece da prebaci kredit, jer bi trebalo da radi bez problema i da je stvar u tome da je mreza opterecena i da probam uvece.
Rekao mi je da NE POSTOJI nikakvo ogranicenje u vezi toga koliko dugo je aktivna kartica itd. Bitno je samo da ima kredita na kartici, znaci cim se kupi kartica i aktivira moze da se salje kredit. Tako bi trebalo da bude, mada je to naravno u teoriji a praksa je nesto drugo. Ja licno mislim da njima taj sistem jos uvek neradi kako treba.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.11 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.