Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 12:05:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: sta obuci za maturu?  (Pročitano 49248 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
zavisi od ukusa Estella Smiley da umeju da slupaju para da bi se obukli, to ne poricem, ali meni svejedno ruzno ovo sto vidim, sako na slici mi je npr bas bezveze..
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Meni se sako mnogo svidja,pogotovo sto ide na farmerke...

razlikuju nam se ukusi mnogo! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
mi smo lepo procaskale, a Zekan kako hoce Wink
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Zato i volim forume,zbog razmene misljenja,sto ti kazes mi smo lepo procaskale,a Zekan ce po svom ukusu da se obuce za maturu! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
Samo jedna primedba, to sto Bekam nosi je super ali kostaaaaa....
Naravno zaboravih da dodam sto je neko napisao obavezno odkopcana poslednja 2 dugmeta... nikako skroz zakopcana... i neka cool ogrlica je pozeljna... Smile
edit: zaboravih nesto jako vazno a to su cipele... obavezno neke kvalitetne i udobne jer tje ti odpasti noge do kraja veceri...
moja preporuka camper ili timberland ( cipele-patike fora koje mozes da nosis i posle, doduse vise cipele nego patike ali tezine 250grama Smiley)  (preko puta Etf-a imas radnju)... i ako volis prevrnutu kozu... to je vrh...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
I sto je onda neko tako obucen u farmerke i sakAo manje sputan od odela? Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
Pa na neki nacin jeste, jer farmerke nosi svaki dan i verovatno bi se osetjao opusetenije... casual varijanta... a sako je tu samo radi elegancije i njega moze da skine odmah cim udje u salu( da ne kazem halu).... odelo verovatno ne nosi cesto...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
tako je!
posto sam tako nesto imao u planu tako cu se i obuci

THANKS Y'ALL
IP sačuvana
social share
Efforts Must Be Doubled!!! - Finch
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 77
beckham varijanta koju je estella predlozila (svaka chast!) je neshto shto definitivno mozesh da izvedesh i bez beckhamove kinte. opushteno, a opet fensi...
lichno, mislim da farmerke dolaze u obzir samo u gore pomenutoj varijanti, jer ipak je matura jednom u zivotu a farmerke nosish svaki dan. al' dobro...personal preference.
definitivno glasam za svetlije varijante (bice letnje doba)...boje peska recimo, sa ili belom (neki malo bolji lan npr.) koshuljom ispod ili nekom upechatljivom majicom. vrlo metro...vrlo in.

i da nam poshaljesh slike!
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Eto.. mozes da postanes fancy metroseksualac in no time Smiley

Po stavkama.
1. To sto Bekam nosi je svakodnevna varijanta, cak ni on ne nosi takve stvari u situacijama kad treba da izgleda kao gospodin covek. Setite se slika sa vencanja.
2. Bekam je papucic ceo svoj zivot bio i ako queen Victorija kaze ima da nosi i gace na glavi Smiley Sto je i dokazao svojim frizurama Smiley
3. Bekam nosi ono za sta je placen da nosi, od naocara do carapa
4. Bekam je sportista [los] ozenjen pevaljkom [losom] koji verovatno ima zavrsenih pola razreda osnovne skole posto je od 11 godina guran kao najveca zvezda Engleske. A zena, koja mu diktira oblacenje bila je clanica najneukusnije odevene grupe u istoriji pop muzike Smiley
5. Matura je prvi put u zivotu kad treba da izgledas kao covek. Ako postignes nesto u zivotu verovatno ces cesto tako izgledati, ako ne, mozda jos par puta u zivotu.
6. Farmerke su radnicke pantalone, i ma koliko fancy bile i ma kakav kroj imale to su i dalje farmerke. I ja ih obozavam.. al to je nesto za svaki dan.. ko kad bi na vencanje isao u farmerkama i rolci.. ne ide.. mozes ti.. al malo je.. degutantno
7. Za maturu treba izgledati kao ozbiljan covek a ne ko neko ko je krenuo na splavove u pantalonama i kurtonki

Secam se pre par godina je neko organizovao matursku ekskurziju + veche u Budimpesti... osoblje hotela nije htelo da cuje da neko udje bez cipela o odela u dvoranu Smiley

I nemojte gledati backhama.. gleajte nekog ko zaista vredi Wink
Ako vec gledate oblacenje sportista... gledajte kako se oblace Sale Djordjevic, Pedja Mijatovic, Petar Kapisoda, Figo, etc... Gospoda, kad ga vidis, sve ti jasno Smiley I oni imaju svoje ulicne varijante.. i to je ekstra... za ulicu.. ne za Maturu.

Sad da mi je matura... neku varijantu kao ova u attachmentu... Mozda eventualno majca umesto kosulje, ali verovatno ovako nesto... Ja jesam navikao da nosim to.. i lepo se osecam u sakoima i kosuljama, cak mnogo lepse nego u majcama, kosulje mnogo bolje disu Smiley
I.. mature su u maju eventualno pocetku juna... a tad ume da bude prilicno hladan.. posebno uvece i rano ujutru kad je fajront iz hajata Smiley

Obuci ti sta hoces, tvoja matura, al ono... razmenjujemo misljenja... tradicionalisti i bekamisti Smiley

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

006T.jpg
(22.84 KB, 350x350)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 12:05:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.101 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.