Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:19:29
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: sta obuci za maturu?  (Pročitano 49220 puta)
29. Mar 2005, 21:50:38
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
ovako polako ali sigurno blizi se i meni matura, kao i svi trebam da se doteram. naglasavam ne zelim da se skockam u sako kao biznismen! to mi je isuvise ozbiljno, a ja definitivno ne zelim da izgledam tako, jer se tako u opste ne osecam. najradije bih isao u farmerkama, patikama i majci, ali ipak to je svecani trenutak pa moram malo elegantnije. Smile
sad sam ja u nekoj maloj dilemi pa mi trebaju predlozi, ako mogu sa slikama.

molim vas bez zajebancija i sranja slicnih tome.

bicu veoma zahvalan onima koji mi pomognu!

ono sto sam nekako imao u glavi je dole patike ili neke sportske cipele, pantalone malo sire bledje, majca bodi sa nekim fensi sarama, slikama...,
i jos neki sportski sako. to bi bila neka "opustena elegancija". naravno ne znam koje bi boje uskladio...
IP sačuvana
social share
Efforts Must Be Doubled!!! - Finch
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Cim ne znas sta da obuces i mislis da da je ozbiljan izgled [odelo, sako, kosulja, palacinka] neki bauk.. bice od tebe ljudina na toj maturi Smiley
Za malu maturu sam apsolutno za totalno opustene varijante, ali velika matura.. to je ipak nesto gde treba da izgledas kao covek a ne kao klinac u trendu.
Zavisi kako izgledas, prema tome i gradi izgled za to vece, ako si mrsav odelo ce ti stajati odvratno. Ako si debeo, neke druge stvari ce ti stajati lose.
U sustini za mene najbolja je neka kombinacija odela i majce - rolke ili eventualno kosulje, sa kravatom ako je bas ozbiljno ili bez icega posto leptirke ne podnosim.
Boje zavise.. ja obozavam royal blue, tamno crveno, crno, tamno zeleno...
Doduse ja sam na maturu isao u belom odelu, tamno crvenoj kosulji i svetloj svilenoj kravati, mada mi je plan bio drugaciji, al sam zapao u frku sa parama, sve u svemu ispao sam odlicno, a velika vecina je dosla u tamnim odelima, svega par njih u nekim neobaveznim varijantama za izlazak.. ipak su svi kontali da treba da deluju ozbiljno
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
ok su odela i sve to samo ja se u tome ne bih osecao dobro i ne vidim sebe kao takvog. pazi nije da sam ja neki nerd ili buntovnik da sad necu da idem kao svi ostali, samo ne zelim da idem u svecanom odelu!
druga stvar bi bila komotnost pri alkoholisanom stanju i ustogljenost pri penjanju na tolove (kenjam)!
odamah da se ogradim NISAM GEJ (ljudi izvlace razne konkluzije), ali to sto sam planirao da obucem sam video na davidu beckhamu i prolicno mi kul izgleda samo mi je krivo sto ne mogu da nadjem neku sliku, sve mi je u secanju.

sta misle ostali?
IP sačuvana
social share
Efforts Must Be Doubled!!! - Finch
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Svaka cast Backhamu, ali od stvari koje su na njemu bile, voleo bih jedino zenu da mu ponesem, a i to ne previse Smiley
Zabluda je da odela sputavaju. Sputavaju ako su uska, u svakoj drugoj situaciji, niposto Smiley U ostalom ako obuces neku varijantu pantalone, kosulja, sakAo... najmanji je problem skinuti sakao kad dodje do penjanja po stolovima Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Unbelievable!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1481
Zastava Beograd
mob
HTC Diamond 2
Najopustenija varijanta a da je elegantna je: farmerke, izlizane po mogutjstvu, moze i iscepane( naravno u normalnoj meri) + kosulja ili rolka ili majica sa dugim rukavima i sako koji lako mozes da skines cim udjes u salu...
IP sačuvana
social share
U spin me right round, baby right round like a record, baby right round round round...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 139
@akki

tako nesto sam i ja imao u planu
IP sačuvana
social share
Efforts Must Be Doubled!!! - Finch
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
ja bih uz zadnju varijantu dodala:

farmerke da budu bledunjave (ne mora cepkane), sako tamni (uhh.. cokolada braon Smile ), od somota, ili skroz sitnog ili skroz krupnog, rolku ne bih savetovala, zato sto pretpostavljam da ce biti vrucina, a muske majice sa rolkom i kratkim rukavima su meni nekako pederski Smiley , i nikako ne bih V izrez na majici, jer mi je i to grozno, majica jednobojna, eventualno sa nekom diskretnom sarom, ako si bas za apsolutno klasicnu varijantu, onda nije losa ni majica sa klasicnom kragnicom, ne zakopcana do zadnjeg dugmeta, nikako. boje sakoa i majice pastelne..
patike ne neke budze, a moze i neke cipelice od antilopa ili prevrnute koze u boji sakoa.
imala bih jos jedan detalj da dodam: neki komadic nakita, neupadljivi i jednostavni, ili narukvica, siroka (mozda kozna), ili prsten, ili..ne znam, mozda mindjusa, ako vec nosis..

eto, to bi meni bilo, onako, neka casual varijanta za maturu, da sam musko Smiley

inace, mogu da vam ispricam sta sam htela da obucem za malu maturu, posto nisam htela da nosim haljinu, niti da budem "svecana", ali to bas i nije poucno Smiley
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Moj brat je dugo odbijao da obuce odelo,ali kad je jednom obukao i video kako se muskarac u tome oseca dobro,sada cesto nosi odela

Postije i kezual varijante odela za muskarce,prvo bih krenula od toga,bez kravate,sa 2 ili 3 otkopcana dugmeta na kosulji,opustenije izgleda.

Nisam imala vremena da trazim po internetu mnogo,ali sam nesto o cemu govorim pronasla..

E sad, za kupovine cipela,odela i kosulje treba vise para nego za ono sto si ti video kao mogucu varijantu -bez odela,pa ti sam znas sta ti vise pase i po novcaniku!

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

david_beckham_casual.jpg
(21.62 KB, 135x180)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


kad porastem, 'ocu bRe da budem tu-ri-STA!!

Zodijak
Pol
Poruke 26315
meni taj backham nekako previse lipicanerski
IP sačuvana
social share
imam nešuntave dlanove Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


What doesn't kill you will make you stronger

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 4499
Zastava Beograd
Sta znam,jeste njegov lik i ponasanje  lipicanerski ,ali on i gospodja Becham imaju ukusa kad je oblacenje u pitanju!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 02:19:29
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.