Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bačena bomba na kuću Ramiza Delalića-Ćele  (Pročitano 2200 puta)
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia E50
pa dobro rod je to opet:)
pa znam da nije al mozda djeli ideje to sam mislio Smile
Da je Celo neki politicar i ideolog,pa da te razumem,za ideje...ovako on je jedan obican bandit,kriminalac i nista vise od toga,tako da sto se ideja tice... Smile

sad ukapira da se nismo razumjeli
kad sam mislio djeli ideje mislio sam mu na tog bratranca
Smiley
mada ako je ovaj bio nacos ne moras znaciti da je i mali....
Nista se ti za mene ne brini... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
pa moras dodati i nacionalista
obicne krimose boli tuki ko ciju zastavu nosi i mase s njom Smile
Bas tako...Celo je i bio "perjanik",prva elita njima "Bosne ponosne"... Smile Smile Smile
Obicna fukara,koja pored tog ubistva ima i silovanje na teritoriji Srbije,zbog cega je i "spektakularno" pobegao iz jedne prdekane,skocio sa drugog sprata,polomio ruku i nogu,ili vise,nisam siguran....sacekao ga taxista 500 metara dalje, i prevezao preko granice u BiH....onda su tog taxistu panduri,tako ubili od batina, da ga je,majka Hajrija jedva prepoznala...ko bi reko da ce o takvim fukarama,nakon toliko godina biti nekog pomena...
Evo sad se nesto setih...teta Hajra(onakva zena) odavno preselila na ahiret...nije ni cudo pored onakvog dzenabeta...sram ga bilo,gde god da je,majci na dzenazu nije dosao...

ma izrod.  jel tacno da ga je tomo kovac odlikovao ogrlicom od pit bula i vodao kroz SA do supa?
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Nokia E50
pa moras dodati i nacionalista
obicne krimose boli tuki ko ciju zastavu nosi i mase s njom Smile
Bas tako...Celo je i bio "perjanik",prva elita njima "Bosne ponosne"... Smile Smile Smile
Obicna fukara,koja pored tog ubistva ima i silovanje na teritoriji Srbije,zbog cega je i "spektakularno" pobegao iz jedne prdekane,skocio sa drugog sprata,polomio ruku i nogu,ili vise,nisam siguran....sacekao ga taxista 500 metara dalje, i prevezao preko granice u BiH....onda su tog taxistu panduri,tako ubili od batina, da ga je,majka Hajrija jedva prepoznala...ko bi reko da ce o takvim fukarama,nakon toliko godina biti nekog pomena...
Evo sad se nesto setih...teta Hajra(onakva zena) odavno preselila na ahiret...nije ni cudo pored onakvog dzenabeta...sram ga bilo,gde god da je,majci na dzenazu nije dosao...

ma izrod.  jel tacno da ga je tomo kovac odlikovao ogrlicom od pit bula i vodao kroz SA do supa?
Nemam pojma,ali si bolje upucen u dnevno-politicke situacije tamo,da covek ne poveruje,da i nad Ćelom postoji Ćelo...tog lika sam zadnji puta sreo i popio kafu s njim,u njegovoj ceffe-pizeriji "cyborg"na Marijin dvoru  jos pre 4-5 godina,dan pre nego sto je visoki predstavnik(Volfgang Petric)smenio Munira Alibabica(cika Munju)sa mesta shefa tadasnjeg AID-a....
Sutradan sam i ja,igrom raznoraznih okolnosti morao napustiti podrucje kantona Sarajevo,biti jedno vreme u Vojkovicima,i onda pravac Srbija...zavukli mi ga Celovi,momacki,pravo,nemam reci....
Samo cekam kada ce nogom da kroci u Srbiju...imam nesto da mu kazem u cetiri oka... Smile
« Poslednja izmena: 15. Apr 2007, 09:50:26 od niko79 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ekstrem

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6621
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
greska. juka prazina je navodno dozivio tu sudbinu, a celo je valjda stanovao na istom spratu gdje i kovac.
 
http://www.yurope.com/zines/SAM/arhiva_5/0009.html

ps. dabogda ga sreo  Smile a kakav je tupan, ne bi me cudilo da se uputi...
IP sačuvana
social share



ma taj eduardo je cigan obicni. bilo bi super da mu je noga ostala u terenu. ili jos bolje, taylor trci, a eduardova noga se zapetljala u pertle u vuce se za njim... ili da je ostala na stadionu, pa da se igra umjesto charity shielda, Kup eduardove noge... da pobjednik u finalu dobija nogu
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Cudi me da je neko tako finom "gospodinu" postavio bombušku...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.