Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nastavlja se nasilje nad Srbima u HR  (Pročitano 16365 puta)
Zvezda u usponu

HR u srcu....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1504
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8800-N73
Pa ljudi Hockey je grub sport  Smile Smile......Daj se ne palite hrpu pijanih Boys-a...BBB=budale bez buducnosti...Torcida rules...  Smile......
IP sačuvana
social share
No Risk NO Fun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
04.04.2007 11:11
To radi jedna skupina divljaka koji nisu samo specijalizirani za srbe , tako da nema panike . Pogledaj šta su u stanju uraditi  Smile

http://www.jutarnji.hr/sport/navijaci/clanak/art-2007,4,4,,69181.jl



nije ni kod vas bilo baš bezazleno neki dan .....

Vaistinu, pucaću!   Smile

http://www.blic.co.yu/blickomentar.php?id=80


pa nije vlado stavio naslov Srbi se medjusobno ubijaju  Smile

ili neki dan maltretiranje Hrvata u Novom Slankamenu nije ni spomenuto na forumu , a ja namjerno nisam htio stavljat da ne ispadne da tu kmečimo nešto.

http://www.suboticadanas.info/html/index.php?module=Pagesetter&func=viewpub&tid=3&pid=1221



http://www.24sata.info/4783





« Poslednja izmena: 14. Apr 2007, 13:16:24 od nikola34 »
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

HR u srcu....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1504
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8800-N73
A Nikola mi to svi znamo i bez njega,no kao stao kazes necemo toliko kmecat   Smile Smile.... Smile
IP sačuvana
social share
No Risk NO Fun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung S7220
Dobro ba, ajde BBB su problem, ali ne moze sto opravdati njihove napade na Srbe. U Srbiji postoje 5 x extremnije ali doduse, malobrojnije navijacke frakcije, pa se opet ne orjentisu na nacionalne ispade. Ako si Hrvat ili Bosnjak i navijas za Zvezdu, na severu ce te primiti kao brata. Ja sam bio u blizini kada su navijaci Celika iz Zenice, Robijasi i Sokolovi (navijaci Slavije) razmjenjivali navijacke rekvizite poslije utakmice i zajedno pili u jednom kaficu. Nacionalne podjele se izgleda svuda smanjuju, osim u Hr.
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Vlado ti kao dežurni sijač mržnje ne bi se trebao ničemu čudit .To su sve mladi ljudi koji se služe internetom i čitaju nebuloze koje se postavljaju kao istine .....
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

HR u srcu....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1504
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8800-N73
Dobro ba, ajde BBB su problem, ali ne moze sto opravdati njihove napade na Srbe. U Srbiji postoje 5 x extremnije ali doduse, malobrojnije navijacke frakcije, pa se opet ne orjentisu na nacionalne ispade. Ako si Hrvat ili Bosnjak i navijas za Zvezdu, na severu ce te primiti kao brata. Ja sam bio u blizini kada su navijaci Celika iz Zenice, Robijasi i Sokolovi (navijaci Slavije) razmjenjivali navijacke rekvizite poslije utakmice i zajedno pili u jednom kaficu. Nacionalne podjele se izgleda svuda smanjuju, osim u Hr.
Ne treba Vlado zaboraviti da je HR 5 godina bila jeb..a od strane samo jedne nacionalnosti...Jadno je samo sta oni sta su najebali cute a pijane budale se kurce  Smile
IP sačuvana
social share
No Risk NO Fun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 1272
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mislim da ce se problem rijesiti ako svako osudi svoje navijace,a ne tudje!Kada huligani izgube podrsku u svom narodu ili navijackoj grupi prestace to da rade.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 15462
Zastava Zagreb - Republika Hrvatska
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
Ako je rat prošao nisu i njegove posljedice koje su vaistinu traumatične za mnogo ljudi .
IP sačuvana
social share
Duh Sekire: Ја да сам се питао сада би у Загребу биле рекламе на ћирилици, и још бисте се извињавали што нисте имали више да вам узмемо - link
Reply by nikola34: @x#%§!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

HR u srcu....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1504
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 8800-N73
Mislim da ce se problem rijesiti ako svako osudi svoje navijace,a ne tudje!Kada huligani izgube podrsku u svom narodu ili navijackoj grupi prestace to da rade.
Sa tim se u potpunosti slázem  Smile Smile.....Postoje samo i provokatori koji namjerno izazivaju sranje Smile...Ja takodje necu trpit ako mi dodje netko u HR i provokativno mase sa tri prstica ispred nosa  Smile...Odose prstici  Smile.....
IP sačuvana
social share
No Risk NO Fun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Nemam ništa, al' za Srpsku dajem sve!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10242
Zastava Pale - Republika Srpska
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
Samsung S7220
Kao sto su to bili spotristi iz Srbije. Pa ajde oni studenti sto su se slikali sa cetnickom zastavom u sred Zagreba, ali sportisti koji treba da doprinose pomirenju na ovim prostorima? Pa ja bih isto odreagovao kada bi mi mahali sahovnicom u centru grada, ali kada su ljudi normalni i gledaju svoja posla, zasto?
IP sačuvana
social share


Svi kalendari drevnog naroda Maja završavaju se za dvije i po godine, kao da svijeta posle toga neće ni biti...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 20
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.